Sadakatsiz Nasıl Bitecek? Sadakatsiz’in Finalinde Ne Olacak?

Sadakatsiz Nasıl Bitecek? Sadakatsiz’in Finalinde Ne Olacak?

Sadakatsiz nasıl bitecek, Sadakatsiz ne zaman final sorusunun yanıtlarını alan herkes tarafından en merak edilen soru halini aldı. İki sezon boyunca sevilerek izlenen dizinin bu sezon istenen reytingleri alamaması dolayısı ile final yapacağını daha önce sitemiz içerisinde belirtmiştik.

Final tarihinin de 25 Mayıs olduğunu sizlere aktarmıştık. Dolayısı ile kalan son iki bölümde neler olacağını herkes sabırsızlıkla bekliyor. Son bölümde Volkan Derin’le konuşmaya çalışmış; Asya onu bu şekilde yönlendirmişti. Ancak ne yardan ne serden geçen Volkan bunu yapamayacağına karar verdi.

Sadakatsiz'in Finalinde Ne Olacak

Sadakatsiz Nasıl Bitecek

Dolayısı ile Asya’yı arayıp Zeynep’in hasta olduğunu ve konuşamadıklarını belirtti. Hemen sonrasında Asya Volkan ve Derin’in evinin kapısındaydı. Derin Asya’ya Zeynep’in hasta olmadığını söylemişti. Bunun üzerine Asya da Derin’e, Volkan’ın kendisine ayrılmak istediğini söyleyeceğini anlattı.

Bunun üzerine deliye dönen Derin, eline aldığı bıçakla, yanlışlıkla Volkan’ı bıçakladı. Bıçak Volkan’ın kalbine geldi. Dolayısı ile herkes Volkan’ın öleceğini tahmin etti. Çünkü zaten dizinin finali de yaklaşıyordu. Ve Volkan’ın bu şekilde diziden çıkacağını düşündüler.

Ama sonra yenibölüm fragmanı yayınlandı ve burada Volkan’ın ölmediği herkes tarafından görülmüş oldu. Şimdi ise en çok merak edilen soru: Sadakatsiz nasıl bitecek sorusu… Hemen bu bilgiyi de sizlerle paylaşacağız. Çünkü her şeyin öncesinde dizi zaten Doctor Foster dizisinden uyarlama. Dolayısı ilenasıl biteceğini bilmek sürpriz değil.

Dizi Doctor Foster dizisinin Türkiye uyarlaması. Dizi BBC One kanalında 2015yılında iki sezon halinde yayınlandı. Her bir sezonu beş bölümden oluşmakta idi. Ancak sonrasında Kore versiyonu vizyona girdi. The World Of Married, Sadakatsiz Kore versiyonunun adı oldu. Ve aslında Sadakatsiz, Doctor Foster’den çok Kore versiyonuna yakın.

Sadakatsiz Nasıl Bitecek

Sadakatsiz Nasıl Bitecek

Peki dizinin final bölümünde neler yaşanacak?

Sadakatsiz’in Finalinde Ne Olacak?

Sadakatsiz’in finalinde ne olacak sorusunun yanıtını, dizinin bundan sonrasında neler olacağını anlatarak verebiliriz. Ancak şunu da belirtmeden geçmeyelim: Sadakatsiz Doctor Foster dizisinden bazı bölümlerde kopuyor. Kore versiyonu ile de birebir uyuştuğu söylenemez. Şöyle ki:

Bildiğiniz gibi Asya, Derin’e, Volkan’ın kendisine döneceğini, ve ondan ayrılacağını söyledi. Volkan da bu durumu kabul edecek. Asya’nın doğru söylediği onaylanacak. Ardından Volkan’ın bıçaklanma sonrası kurtulması söz konusu olacak. VeDerin ile Asya uzun süren bir yüzleşme sahnesinde karşımızda olacaklar.

Bunun sonrasında Derin, kızı Zeynep’i alarak Volkan’ı terk edecek Bildiğiniz gibi Volkan şu anda Derin’in ailesine ait olan işlerin yönetimini üstlenmiş durumda. Derin gidince Volkan beş parasız kalacak. Derin’in ise uyarlama versiyonlarında babası Haluk Güçlü’nün kanatları altına giriyor.

Ancak bildiğiniz gibi Sadakatsiz’de Haluk Güçlü öleli çok oldu. Bu nedenle Derin’le uzun zamandır ilgilenen Onur’un onu kanatlarının altına alma olasılığı oldukça yüksek. Volkan ise içinde yanan intikam ateşi ile Asya’yı oğlu Ali ile tehdit edecek. Asya tam her şeyin yoluna girdiğini düşünür ve mutlu mesut yaşarken…

Bir anda Volkan’ın neler yapabileceğini kestiremez hale gelecek. Ve tam bu sırada Volkan Ali’yi kaçıracak. Annesi ile babasının arasında kalan Ali ise yaşadığı bu durumdan sıkılıp; her ikisinden de kaçacak. Kimse Ali hakkında bilgi sahibi olamayacak.

Ve tüm bu olayların üzerinden yaklaşık 15 sene gibi uzun bir zaman geçecek. Sonrasındaise Asya’nın kapısı birden çalınacak. Belki bizler gelenin kim olduğunu göremeyeceğiz amaAli olduğunu tahmin etmekte de zorlanmayacağız. Zeynep ise bu süreçte büyümüş, başarılı genç bir kız olmuş olacak.

Sadakatsiz’in finalinde ne olacak sorusunun yanıtları elbette bundan çok daha fazlası. Tüm detayları öğrenmek adına 18Mayıs ve 25Mayıs 2022 tarihlerinde 20:00’da yayınlanacak olan son iki bölümü kaçırmamanız gerekiyor.

İyilik dizisi final zamanı geldiğinde de İyilik dizisi Kore versiyonu bize dizi hakkında bilgiler verecek.

Sadakatsiz Bitiyor Mu?

Sadakatsiz bitiyor mu sorusunun yanıtları artık herkes tarafından ya biliniyor ya da araştırılıyor. Çünkü dizigeçtiğimiz sezonda olduğu kadar yüksek reyting değerlerine ulaşamasa da aslında çok yakın takipçileri bulunuyor. Her şeyin öncesinde Melis Sezen, Cansu Dere, Cener Cindoruk… hayranları diziyi yakından takip ediyor.

Dolayısı ile fragmanda finalden bahsedilmesi, dizi izleyicilerinin Sadakatsiz bitiyor mu sorusuna yanıt bulmak istemelerine neden oluyor. Ancak maalesef onları sevindiren haber gelmiyor ve dizi bir bölüm sonra final yapıyor. Masumlar Apartmanı Ne Zaman Bitecek sorusunun yanıtını da konu linkine tıklayarak alabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.