Kral Kaybederse Hangi Kanalda? Kral Kaybederse Hangi Gün?

Kral Kaybederse Hangi Kanalda? Kral Kaybederse Hangi Gün?

Kral Kaybederse hangi kanalda sorusuna son zamanlarda çok fazla yanıt aranıyor. Aslında dizi için merak konusu olan bir diğer detay da oyuncuları idi. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un tıpkı Aşk-ı Memnu’da olduğu gibi birlikte kamera karşısına geçeneklerine herkes emin gibiydi.

Ancak Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaşma sağlanmış olmasına karşın Beren Saat’le anlaşma yapılmamıştı. Bu durum sürpriz gelişmelere gebe idi ve beklenen oldu. Kenan karakterini canlandıracak olan Kıvanç Tatlıtuğ’un partnerinin Serenay Sarıkaya olacağı kulislerde konuşulmaya başladı. Handan karakteri başarılı oyuncu tarafından canlandırılacak.

Gülseren Budayıcıoğlu’na ait tüm kitaplar ve hatta kitapların içerisinde yer alan öyküler, Kral Kaybederse’nin de yayınlanması ile birlikte dizi haline getirilmiş olacak. Ve bu dizilerin her biri çok ciddi izleyici kitlesine ulaştı. İstanbullu Gelin, Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda… bu dizilerden bazıları.

Camdaki Kız 3. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtları herkes tarafından araştırılıyor. Aynı zamanda Kral Kaybederse hangi kanalda sorusuna da oldukça fazla kişi yanıt arıyor. Uzun zamandan bu yana üzerinde çalışılan dizinin konusuna bakıldığında Kenan çok yakışıklı ve zengin bir iş adamı olarak karşımıza çıkıyor.

Handan ise Kenan’ın eşi. Çok hanım ve saygın bir kadın. Ancak Kenan Handan’ı sürekli olarak aldatıyor. Bazen aynı kişi ile uzun soluklu ilişkiler yaşarken bazen de her gün bir başkasını tavlayabiliyor. Zengin olması dolayısı ile istediği kişiyi elde etmesi oldukça kolay.

Ancak işi gereği yapmış olduğu seyahatler dolayısı ile de Handan’ı kendisine inandırması oldukça kolay. Kısacası Kenan karakterini canlandıracak olan Kıvanç Tatlıtuğ dizide çok canlar yakacak ve bu durumu kimsenin ruhu bile duymayacak… Ancak her insanın bir yaşlanma ve ölüm hikayesi de var elbette… Bu sonla sinirlendiğiniz Kenan’aağlamanız da muhtemel…

Kral Kaybederse Hangi Kanalda?

Kral Kaybederse hangi kanalda? Yeni sezonda reyting rekorları kırmasını beklediğimiz Kral Kaybederse’nin çok önemli bir referansı var ki o da Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabı olan Kral Kaybederse’den alıntı olması… Çünkü Profesör Doktor Gülseren Budayıcıoğlu tek başına bir marka oldu bile; başarısı ise gıpta ile değinilen önemli bir detay.

Kral Kaybederse Hangi Gün

Kral Kaybederse Hangi Kanalda

Tüm bunlara ek olarak Kral Kaybederse’nin çok güçlü bir hikayesi var. Aslında Gülseren Budayıcıoğlu tarafından yazılan kitap ve öykülerin tamamı gerçek hayat hikayelerinden alıntı. Kendi hastalarının hayatlarından kesitler, onlardan izin alınarak kaleme alınıyor ve tabi ki kimlikleri gizlenerek. Dolayısı ile çok fazla hayatın içinden… Çok fazla bizden…

Dizinin başrollerini paylaşacak olan Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ ise zaten çok fazla sevilen oyuncular.

Yine buna benzerbir dizi izleyeceğiz. Bu da Kral Kaybederse’nin bizehiç yabancı olmamasını sağlayacak. Peki Kral Kaybederse hangi kanalda? Merakla beklediğimiz diziyi yeni sezonda Star TV ekranlarında izleyeceğiz. MaviBoncuğum olarak bir umudumuz da yok değil: Kral Kaybederse’nin çok yüksek kitleler tarafından takip edilen dizilerin karşısına getirilmemesi.

Çünkü dizi zaten çok büyük birkitleye ulaşacak ve bunun için de farklı dizilerin karşısına konmasına gerek dahi bulunmayacak.

Kral Kaybederse Hangi Gün?

Kral Kaybederse hangi gün sorusu, özellikle çok sayıda dizi takip eden kişiler tarafından araştırılıyor. Bu konu ile ilgili henüz herhangi bir bilgi paylaşımında bulunulmamasına karşın, Salı günleri izlenmekte olan ve yine Gülseren Budayıcıoğlu’na ait Masumlar Apartmanı‘ndan boşalan yere Kral Kaybederse getirilebilir.

Kral Kaybederse Hangi Kanalda

Kral Kaybederse Hangi Gün

Benzer durum Çarşamba akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Sadakatsiz’den boşalan yeri doldurmak adına da söz konusu olabilir. Çarşamba günü aynı zamanda Kırmızı Oda günüydü de bildiğimiz gibi… Cuma günleri ise Star TV’de İstanbullu Gelin’i pek çoğumuz izledik…

Kısacası Kral Kaybederse hangi gün sorusunun yanıtının sadece Perşembe günü olmayacağını düşünüyoruz. Çünkü Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Camdaki Kız dizisi de Gülseren Budayıcıoğlu’na ait bir yaşam öyküsü ve bu iki dizinin karşı karşıya gelmesi ihtimali oldukça düşük.

Pazartesi günleri ise pek çok kişi için Yasak Elma günü… Kral Kaybederse ile herhangi bir ilgisi olmasa dapek çok kişi eğer Kral Kaybederse Yasak Elma’nın karşısına getirilirse oldukça üzülecektir. Gelişmeler paylaşıldıkça biz de sizlere detayların aktarımını anlık olarak aktaracağız. En iyi bildiğimiz. Kral Kaybederse’yi sabırsızlıkla beklediğimizdir…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.