Kaçış Dizisi Konusu Kaçış Dizisi Kaç Bölüm? Oyuncuları

Kaçış dizisi konusu ile ilgili yapılan araştırmalar internet ortamında her geçen gün daha fazla artıyor. Aslına bakarsanız dizinin ilk sezonu çok sayıda kişi tarafından izlendi bile. Ancak bunun yanında pek çok insan da dijital platformlara yabancı. Bu durum da beraberinde dizinin adını yeni duyanları getiriyor. Disney Plus nedir sorusunun yanıtlarını sizler için daha önce verdik.

Platforma aylık ya da yıllık üye olmanız halinde, içerisinde bulunan tüm dizi, film, belgesel… gibi içerikleri reklamsız bir şekilde ve istediğiniz zaman izleme olanağını elde edebiliyorsunuz. Kaçış dizisi de bu içeriklerden bir tanesi. Platformun orjinal içeriği. Başrolleri Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu tarafından paylaşılıyor.

Kaçış Dizisi Oyuncuları

Kaçış Dizisi Konusu

Disney Plus profil konusunda vermiş olduğumuz bilgileri mutlaka gözden geçirmelisiniz. Çünkü sisteme üye olduğunuz takdirde 6 tane de fazladan profil ekleyebilme şansını elde ediyorsunuz. Yani en yakın arkadaşınızla ayrı ayrı üyelikler almak zorunda değilsiniz. Olaya bu açıdan bakınca Disney Plus’a ödemiş olduğunuz ücret bir film izleme ücretinden daha uyguna geliyor.

Ve üyeliğinizi tüm yıl kullanabilme hakkını elde bulunduruyorsunuz. Kaçış dizisi ise pek çok dizi severin platforma üye olmasının en önemli nedeni. Aynı durum ilerleyen aylarda yayınlanacak olan Atatürk dizisi ve Avcı dizisi için de geçerli… Kaçış dizisi konusu güzel şeklinde duyum alan herkes Disney Plus’a üye oluyor.

Kaçış Dizisi Konusu

Kaçış Dizisi Konusu

Ve dijital platformların en güzel yanlarından biri de dizileri istediğiniz zaman izlemeye başlayıp, istediğiniz zaman bırakabiliyor olmanız. Sonrasında ise izlemeye kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Yani hiç bir şekilde kaçırma gibi bir sorunla karşı karşıya kalmıyorsunuz. Peki Kaçış dizisi neden izlenmeli?

Kaçış Dizisi Konusu

Kaçış dizisi konusu ve genel olarak dizinin hikayesi Engin Akyürek’e ait. Dram ve aksiyon türünde dizi ve filmlerden hoşlanıyorsanız bu diziyi çok beğenecek ve hatta izlerken de biraz gerilerek, belki de kendinizi sahnelerin tam ortasındaymış gibi hissedeceksiniz. Kaçış dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtını MaviBoncuğum içerisinde sizlerle paylaşmıştık.

Kaçış dizisi konusu Savaş fotoğrafçılığı yapan Mehmet’in istediği işi alamaması sonrasında, bu işin aranan ismi olmak adına bir araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gitmesi ile başlayacak. Bu sırada ona farklı kişiler de eşlik edecek. Ve grup sınırı gizlice geçecek. Ancak sonrasında bir baskına uğrayacaklar ve radikal terör örgütünün eline düşecekler.

Bu aşamadan sonra grup dağılacak. Örneğin Zeynep kız pazarına götürülerek köle olarak satılacak. Mehmet kendi çabası ile kurtulacak. Ancak varlığını sürdürebilmek adına bir kimlik alması gerekecek ve bu kimliğe göre de adını Rahman olarak değiştirecek. Sonrasında ise Zeynep’in köle olarak satıldığı yerden geri alınması süreci var…

Dizinin ilerleyen bölümlerinde nelerle karşılaşacağımızı hep beraber izleyerek göreceğiz. Ancak şu kadarını söylemekte fayda var: Biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi, kendinizi sahnelerin tam ortasında hissedebilir ve karakterlerle birlikte kaçış planları yaparken bulabilirsiniz…

Kaçış Dizisi Oyuncuları

Kaçış dizisi oyuncuları hakkında bilgi aktarırken, daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi dizinin başrollerini Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu paylaşıyor. Bunun yanında Aras Aydın, Levent Ülgen, Leyla Tanlar, Onur Bay, Aziz Çapkurt… gibi oyuncuları dabaşarılı rolleri ile dizide izleyebilirsiniz.

Kaçış dizisi oyuncuları arasında yer alan Engin Akyürek Mehmet olarak sınırı geçtikten sonra, radikal terör örgütünün zulmünden kurtulabilmek adına Rahman adını alacak ve onlardan biriymiş gibi davranacak. Ve hatta örgütün istediği videoları çekecek. Ki bu durum Mehmet’in ekmeğine tam anlamıyla bal sürecek.

İrem Helvacıoğlu’nu ise Zeynep karakteri ile izleyeceksiniz. Sınırı gizlice geçen ekibin asi kızı Zeynep radikal teror örgütünün eline düşecek ve sonrasında kız pazarına satılacak. Ancak örgütün lideri Abu Zalim, onun köle olarak satıldığı yerden geri alınmasını isteyecek. Anlayacağınız Zeynep’i zor günler bekliyor.

Onur Bay İlker karakterini canlandırıyor.İlker Mehmet gibi olmak isteyen genç bir gazeteci olarak onunla birlikte ezidi köyüne gidiyor. Bu aşamadabaşına kötü bir şey gelmesinden de korkuyor. Çünkü Pelin’le nişanlı ve gideceğini ona haber dahi etmiyor. Ve sonrasında başına gelen en kötü şey ise yine abim dediği ilker tarafıdan oluyor.

Aziz Çaplurt Abu Zalim karakterini canlandıran Kaçış dizisi oyuncuları arasında yer alıyor. Dizinin başlarında İlker ve Zeynep’i elinde tutuyor. Ancak sonrasında ikisi de ondan kurtuluyor. Adı gibi zalim bir örgüt üyesi olması ile birlikte Zeynep’e karşı ayrı bir tutkunluğu var. Onu yeniden ele geçirmek için çok çalışıyor.

Aras Aydın tarafından canlandırılan karakter ise Fadıl’dır. Fadıl, Mehmet’i kendi ekibine, gazeteci olduğu için dahil eden kişidir. Ve Abu Abidin’in adamıdır. Seçimlerini çok iyi yaptığına ve adil olduğuna inanmaktadır. Ancak bir insan öldürmek onun için cennete gitmenin anahtarıdır. Dolayısı ile karınca ezmek gibi insan öldürdüğünü söyleyebiliriz.

Kaçış Dizisi Kaç Bölüm?

Kaçış dizisi kaç bölüm sorusunun yanıtı pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Disney Plus’ta her Çarşamba yeni bölümlerini izleyebildiğiniz Kaçış dizisinin 1. sezonu tam olarak 8 bölümden oluşuyor. 2. sezonun da 8 bölüm olarak çekilmesi planlanıyor. Bu zamanlar Kaçış dizisi 2. sezon ne zaman sorusu çok fazla soruluyor.

Dizinin 3. sezonunun olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor. Ancak 2 sezonda tamamlanacağını tahmin ettiğimizi de belirtmek isteriz. Yani Kaçış dizisi kaç bölüm sorusunun yanıtı muhtemelen 16 bölüm şeklinde verilecek.

Kaçış Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kaçış dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtının Türkiye olduğunu duyduğunuzda muhtemelen inanamayacaksınız. Ancak dizi Gaziantep’in Suriye sınırına yakın olan köylerinde,yani gerçekten de ülkemizde çekiliyor. Kaçış dizisi izle ve sonrasında yorumlarınızı konu altına yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.