Kaçış Dizisi İzle Kaçış Dizisi Hangi Kanalda?

Kaçış dizisi izle aramaları her geçen gün internet ortamında daha fazla yapılıyor. Çünkü dizi her bölümde, bir önceki bölümden daha fazla ses getiriyor. Örneğin 3 Ağustos’ta yayınlanan 8. bölüm, insanların kendilerini Mehmet, Nevi, Zeynep Ve Mihri’nin kaçışına odaklamalarına neden oldu. Kaçabilecekler mi? Kaçarlarsa dizi biter…

Peki ya Zeynep ablasını bulabilecek mi? Abu Zalim’e verilen Zeynep, ablası Zarife’nin iki yıl önce Abu Zalim’in elinde olduğunu öğrendi. Ölmemişti. Ancak Abu Zalim’in elinden kaçmıştı. Peki Zarife nerede? Zeynep aslında Hattat’ta ablasını bulmaya çalışıyordu; her ne kadar gazeteci bir grup ile gitse ve işini yaptığına onları inandırsa da…

Disney Plus‘un ilk Türk dizisi Kaçış, insanların aklına her bölüm ile yeni bir soru getiriyor. Hatta öyle ki bu soruların sayısı da her bölümde artabiliyor. Ve işin garip yanı da bunu sadece diziyi izleyenlerle konuşabiliyor olmanız. Çünkü dizi günün her saati izlenebilme özgürlüğüne sahip. Dolayısı ile aynı saatte izlemek gibi bir durum zor gerçekleşiyor.

Örneğin siz hala Kaçış dizisi izle için ne yapmanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Oysa ki bir kaç ay içerisinde dizinin 9. bölümünü izleyeceğiz. Bu noktada kesinlikle birinin size diziyi anlatmasına izin vermeyin. Çünkü bu şekilde dizideki keyfi kesinlikle alamazsınız. “Önce anlatsın, sonra izlerim” derseniz de dizideki o heyecanı yaşayamazsınız.

Çünkü MaviBoncuğum olarak sizlere dizi hakkında bilgi vermeye başladığımız ilk gün itibari ile hep şuna değindik: “Kaçış öyle bir dizi ki ne bir sonraki bölümde ne olacağını tahmin edebiliyorsunuz ne de bir önceki bölümde olanları, o bölümü izlemeden anlayabiliyorsunuz…” Yani klasik bir Türk dizisi değil. Çok farklı ve çok başarılı…

Dolayısı ile onu birinden dinlememeli; hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız mutlaka izlemelisiniz… Size bunu nasıl yapacağınızı anlatacağız…

Kaçış Dizisi İzle

Kaçış dizisi izle için ilk olarak ülkemizdeki yayın hayatına 14 Haziran 2022’de başlayan Disney Plus’a üye olmalısınız. Aslına bakarsanız pek çok kişi sisteme üyeliğini, platform yayın hayatına başlamadan önce tanımladı. Ancak ödemesini platform yayın hayatına girdikten sonra yaptı. Ve ciddi anlamda indirimli bir fiyatla yıllık 280 TL’ye kaydoldular.

Kaçış Dizisi 8. Bölüm Ne Zaman

Kaçış Dizisi İzle

Ancak şu anda bunu yapabilme şansınız yok. Dolayısı ile ya aylık 34.99 TL’ye ya da yıllık 349.90 TL’ye kayıt olabiliyorsunuz. Yıllık üyelik aldığınız zaman, üyeliğinizin 2 ayı bedava oluyor. Ve siz kredi kartınıza vade farkı ile taksit de yaptırabiliyorsunuz (Disney Plus üzerinden değil; bankanızın uygulaması üzerinden…)

Ancak siz eğer bir dizi tutkunu değilseniz şunu da yapabilirsiniz: Tüm bölümleri film tadında izleyebilir; bunun için de bir sezon için sadece 1 aylık üyelik almayı tercih edebilirsiniz. Her hafta yeni bölüm beklemek kadar heyecanlı olmasa da en azından diziyi bir sinema biletinden bile daha ucuza kendiniz izlemiş olursunuz.

Aynı işlemi 2. sezonun sonunda yine yapma şansına sahipsiniz. Kaçış dizisi 2. sezon ne zaman başlıklı konumuzu bu noktada takip etmenizi önerebiliriz. Kaçış dizisi izle isteği olan yakınlarınızla birlikte de Disney Plus’a üye olabilirsiniz. Platformda aynı anda 7 profil açılmasına izin verilmekte olup bunlardan bir tanesi ana profildir. Disney Plus profil bilgileri burada…

Böylece üyelik ücretini, birlikte üye olduğunuz yakınlarınızla bölüşebilir ve fiyatı yine uyguna getirebilirsiniz. Bir de büyük ekran, internete bağlanan, yeni nesil akıllı bir televizyonunuz varsa, Disney Plus televizyona nasıl bağlanır sorusunun yanıtını alarak, Kaçış dizisini dev ekranda izleme şansını elde edebilirsiniz.

Kaçış Dizisi 9. Bölüm Ne Zaman?

Kaçış dizisi 9. bölüm ne zaman sorusu dizinin tutkunları ya da diziyi izlemeye yeni başlayanlar tarafından merakla soruluyor. Çünkü dizi öyle bir sahne ile 8. bölümünü bitirdi ki sonrasında neler olacağını herkes merak ediyor. Nevi, Mihri ve Mehmet ölmüyor. Nevi hastaneye kaldırılırken Mehmet ise askeri istihbaratın eline düşüyor. Fakat onları bir türlü İstanbul’da düzenlenecek saldırıya inandıramadığı için, saldırıyı kendisinin planladığını söylüyor. Dolayısı ile 2. sezonda Mehmet’i yine sorunların beklediğini söyleyebiliriz.

Kaçış Dizisi İzle

Kaçış Dizisi 9. Bölüm Ne Zaman

Vermiş olduğumuz bilgileri, dizinin 8. bölümünü izledikten sonra, 9. bölümün introsunu izlerken elde edebiliyoruz. Yani çok küçük bir detay. Sadece fikir edinmemize yardımcı oluyor. Bunun haricinde televizyon dizileri gibi kare kare fragman izleme şansına sahip değiliz.

Kaçış dizisi 9. bölüm ne zaman sorusunun yanıtı 23 Kasım 2022 Çarşamba olarak verilebiliyor. Ancak bu bilginin net olmadığını da belirtmek isteriz. Sizlere ilerleyen günlerde daha detaylı ve net bilgiler elimize ulaştıkça aktaracağız. Şöyle ki, Disney Plus 2. sezonun onayını verdi. 8 bölümden oluşması planlanan yeni sezon çekimleri ise henüz başlamadı.

Bu çekimlerin Ağustos sonu itibari ile başlayacağı düşünülüyor. Tüm çekimlerin tamamlanmasının ardından ise dizi Disney Plus’a teslim edilecek. Ve yayın tarihi platform tarafından belirlenecek. Teslim sürecinin Kasım ayında gerçekleşeceği tahmin ediliyor. Buna göre yayınlanmasının da 23 Kasım olacağı tahmin ediliyor.

Peki Kaçış dizisi nerede çekiliyor? Kaçış dizisi konusu nedir? Aslına bakarsanız Kaçış dizisi izle aramanızda sonuç elde ettiğinizde, aklınıza takılan tüm bu soruların yanıtlarını da almış olacaksınız. Eğer hala diziyi izlemeye başlamadıysanız size önerimiz 2. sezon başlamadan ilk sezonu izleyip tamamlamanız. Yeni sezonu da zamanında izlemeye başlamış olursunuz.

Kaçış Dizisi Hangi Kanalda?

Kaçış dizisi hangi kanalda? İnternete, diğer kullanıcılara göre biraz daha uzak ve henüz dijital platform ile tanışmamış kullanıcılar hala Kaçış dizisini hangi kanalda izleyebileceklerini araştırıyorlar. Ancak bu dizi internet ortamında yer alan dijital platformlardan biri olan Disney Plus’ta yayınlanıyor.

Yani Kaçış dizisi izle isteğini, Kaçış dizisi hangi kanalda sorusunun yanıtı ile karşılamak isterseniz bunu başaramayacağınızı unutmamalısınız. Yapmanız gereken tek şey Disney Plus’a üye olmak ve diziyi buradan takip etmektir.

Eski Yorumlar
  1. Mira
  2. Anonim

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.