Kaçış Dizisi 2. Sezon Ne Zaman? Kaçış 2. Sezon Tarihi

Kaçış dizisi 2. sezon ne zaman sorusuna yanıt arayan kişi sayısı oldukça fazla. Ülkemize 6 ay öncesinde giriş yapan Disney Plus‘un en ilgi çeken, ilk Türk dizisi olma özelliği de taşıyan Kaçış dizisi, ülkemiz için oldukça farklı bir dizi deneyimi sundu. Öyle ki tek bir sahnesini bile gözümüzü ayırmadan izlemek istedik.

Çünkü diğer Türk dizileri gibi bir önceki bölümde neler olduğunu tahmin edebilme şansına sahip değildik. Aynı şekilde bir sonraki bölümde neler olacağını da bilemiyoruz. Öyle ki İlker’in öldüğünü düşünürken, 6. bölümde hayatta olduğunu görmek bile hepimizi çok şaşırttı. 7. bölümde ise ona kardeşim diyen Mehmet tarafından öldürüldü.

Dizinin diğer Türk dizilerinden bir diğer farkı da içerisinde aşk olmaması. Dolayısı ile aldatmalar yok. Entrika yok. Ve bu da bizlere gösterdi ki sadece aşk temalı Türk dizileri değil Kaçış benzeri diziler de kaliteli olmaları halinde rahatlıkla geniş bir izleyici potansiyeli elde edebilirler.

Hepimiz Çarşamba günlerini sabırsızlıkla, dizinin yeni bölümlerini izleyebilmek adına bekledik. Şimdi ise Kaçış dizisi 2. sezon ne zaman sorusunun yanıtlarını merak ediyoruz. Çünkü 1. sezon sona erdi ve artık 2. sezonu; dolayısı ile de 9. bölümü merakla bekliyor: Kaçış dizisi 9. bölüm ne zaman sorusuna yanıt arıyoruz.

Kaçış dizisi hakkında yaptığımız önceki paylaşımları, linklerine tıklayarak gözden geçirebilirsiniz.

Kaçış 2. sezon yayınlandı mı?
Kaçış dizisi izle
Kaçış dizisi nerede çekiliyor?
Kaçış dizisi konusu

Kaçış Dizisi 2. Sezon Ne Zaman?

Kaçış dizisi 2. sezon ne zaman sorusunun yanıtlarını çok merak ediyoruz. Çünkü Zeynep, Nevi ve Mehmet’in başına neler geleceğini merak ediyoruz. Disney Plus’un kısa zamanda yüksek bir üye sayısına ulaşmasının en önemli nedenleri arasında yer alan Kaçış dizisinin ikinci sezonu elbette ki olacak.

Kaçış Dizisi Nerede Çekiliyor

Kaçış Dizisi 2. Sezon Ne Zaman

Ancak yine 8 bölümden oluşması planlanan dizinin 2. sezon yayın tarihi ile ilgili bir açıklama henüz yapılmış değil.. MaviBoncuğum tarafından yapılan araştırma sonuçlarınagöre 2. sezon çekimleri Ağustos ayı sonlarına doğru başladı.. Dizinin yeni sezon çekimlerinin kısa sürede tamamlandığı tahmin ediliyor ve 8 bölümden oluşması planlanıyor.

Bunun için öngörülen süre ise Kasım ayına kadar şeklinde belirtiliyor. Ardından Disney Plus’a teslim edilecek olan bölümler, platformun uygun gördüğü zamanda yayınlanmaya başlanacak. Ancak bu noktada öyle tahmin ediyoruz ki platform, diziyi biraz daha özlememizi istiyor.

Dolayısı ile Kaçış dizisi 2. sezon ne zaman sorusuna verilen yanıtın 18 Ocak 2023 Çarşamba olduğunu belirtmeliyiz. Bu bilgiler net olmamakla birlikte, herhangi bir değişiklik söz konusu olduğunda sizlerle paylaşacağımızı belirtmek isteriz.

Kaçış Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Kaçış dizisi 2. sezon ne zaman çıkacak? Bu konu ile ilgili halihazırda gelmiş olan bir açıklama yok. Ancak yapılan tahminlere göre Kaçış dizisinin yeni sezonunun başlamasına bir kaç gün gibi kısa bir zaman kaldığını söyleyebiliriz. Buna göre 18 Ocak 2023 Çarşamba günü Kaçış dizisini Disney Plus ekranlarında izlemeye başlayabileceğiz.

Kaçış dizisi 2. sezon ne zaman çıkacak sorusuna yanıt arayanlar, dizide neler olacağını da ciddi anlamda merak eden kişiler. İrem Helvacıoğlu yani Zeynep’in hala yolunu çizememiş olması da dizide Engin Akyürek’e Türk askerinin inanmama olasılığını arttırarak onu geldiği yere geri döndürebilir. Bu aşamada onun için zor günler çok olacak demektir.

Kaçış 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Kaçış 2. sezon ne zaman çıkacak sorusuna tüm dizi takipçileri yanıt aramasına karşın, bu konuda Disney Plus cephesinden herhangi bir açıklama gelmiş değil. Konu hakkında hiç bir gelişmenin bulunmaması ise takipçileri her geçen gün daha çok meraklandırıyor.

Kaçış 2. sezon ne zaman çıkacak sorusuna yanıt bulunamamış olması bu konudaki tahminlerimizi de çürütmüyor elbette. Hala ilk vermiş olduğumuz tarih olan 18 Ocak 2023 Çarşamba günü itibari ile dizinin yeni sezonunda, 9. bölümüyle bizlerle olmasını bekliyoruz. Kalan sayılı günler bu tahminimiz konusunda bizi ya yanıltacak ya da haklı çıkartacak.

Kaçış 2. Sezon Gelecek Mi?

Kaçış 2. sezon gelecek mi? Tam da Disney Plus üyelik ücretlerine zam yapılmışken pek çok kişinin aklındaki önemli sorular arasında yer almaya başladı. Ve bu süreçte çok sayıda Recep İvedik hayranı da Recep İvedik 7’yi izlemek için Disney Plus’a kaydolmuşken Kaçış’ı izlemek istiyor.

Çok sayıda iddialı dizi ve filmi bünyesinde barındıran Disney Plus’ta şimdilerde Ben Gri rüzgarları esiyor. Ancak bu Kaçış’ın 2. sezonunun gelmeyeceği anlamını taşımıyor. Kaçış 2. sezon gelecek mi? Elbette. Kısa zaman içerisinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu ile Kaçış’ın yeni bölümlerini izlemeye başlayacağız.

Kaçış 9. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Kaçış 9. bölüm ne zaman çıkacak sorusu hakkında Disney Plus ya da Kaçış ekibi tarafından yapılan herhangi bir açıklama bulunmuyor. Ancak tahminimiz o ki dizinin yeni bölümlerini izlemeye başlamak için artık çok fazla beklemeye gerek kalmayacak. Muhtemelen 18 Ocak 2023 Çarşamba itibari ile 2. sezon,9. bölümüyle birlikte yayınlanmaya başlayacak.

Kaçış 9. bölüm ne zaman çıkacak sorusunun yanıtlarına ilişkin elimize ulaşan bir bilgi olursa bu adresten sizlere aktaracağız.

Kaçış Kaldırıldı Mı?

Kaçış kaldırıldı mı? Dizinin 9. bölümüyle birlikte 2. sezonunun 28 Aralık 2022 Çarşamba günü başlayacağını tahmin ediyorduk ve başlamadı. Dolayısı ile pek çok kişi Kaçış dizisinin kaldırılıp kaldırılmadığını merak etmeye başladı. Ancak yeni sezonun başlangıç tarihi ile ilgili bir açıklama Disney Plus tarafından yapılmamıştı. Ve verilen tarihler tahmindi.

Dolayısı ile aslında dizinin başlangıç tarihinde bir gecikme de söz konusu olmamış oldu. Kaçış kaldırıldı mı şeklindeki sorulara, dizinin sadece sezon arasında olduğunu; 2. sezon ile birlikte yayınlanmaya kaldığı yerden devam edeceğini söyleyerek yanıt verebiliriz.

Kaçış 8. Bölüm Final Mi?

Kaçış 8. bölüm final mi? sorusunun yanıtı, dizinin 2.sezonu başlamayınca tüm hayranları tarafından araştırılmaya başladı. Ancak eğer Kaçış’ın 8. bölümü final olsaydı, 2. sezonun,yan 9. bölümün fragmanı yayınlanmazdı. Bu nedenle 8. bölümün sadece 1. sezonun finali olduğunu söyleyebiliriz.

Kaçış 8. bölüm final mi sorusuna bu nedenle kesinlkle Hayır yanıtını verebiliriz. Bu bölüm sadece sezon finalidiz.

Kaçış 2. Sezon

Kaçış 2. sezon son zamanların, belki de ne zaman başlayacağı en çok merak edilen dizisi durumunda. Disney Plus’un ilk Türk dizisi olması ve elde ettiği büyük başarı dolayısı ile herbirimiz Kaçış’ın fanatik hayranları arasında yer almaya başladık. Dizinin final değil, sadece sezon finali yaptığını biliyor ve 2. sezon başlangıcının bir an önce gerçekleşmesni istiyoruz.

Bu nedenle de sürekli Kaçış 2. sezon aramaları yapıyoruz. Ancak henüz elde ettiğimiz bir sonuç yok. Disney Plus’un İnstagram hesabına baktığımız zaman 13 Ocak’ta yayınlanmaya başlayacak yapımları dahi görebiliyoruz. Ancak henüz Kaçış ile ilgili bir paylaşım bulunmuyor. Bu da bize Kaçış’ın başlamasına bir müddet daha zaman olduğunu gösteriyor.

Buna göre 13 Ocak 2023’ten sonraki en yakın Kaçış günü Çarşamba 18 Ocak 2023 oluyor. Ve hedefimizi o tarihe ayarlayıp Kaçış’ın 2. sezonunu sabırsızlıkla bekliyoruz. Fakat bu tarihin de Disney Plus tarafından verilmediğini ve bizim tahminimiz olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Kaçış Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kaçış dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtı da dizi hakkında en çok merak edilen sorulardan bir diğeri. Bu noktada dizinin, Gaziantep’in Suriye sınırına yakın yerlerde çekildiğini belirtmek isteriz. Bu bilgi pek çoğunuza inandırıcı gelmeyebilir. Ülkemizde böyle yerler de mi var diyebilirsiniz. Bununla birlikte bu yaşam tarzının var olup olmadığını da merak edebilirsiniz.

Kaçış Dizisi 2. Sezon Ne Zaman

Kaçış Dizisi Nerede Çekiliyor

Dizi genel olarak bizlere bilmediğimiz bir yaşamdan söz ettiği için aklımızın bu şekilde karışması gayet normal. Ancak Kaçış dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtı gerçekten de Gaziantep. Ancak şehir merkezi değil. Suriye sınırına yakın olan köyleri…

Kaçış Dizisi Hangi Köyde Çekildi?

Kaçış dizisi hangi köyde çekildi? Kaçış dizisi, Gaziantep’in Suriye sınırına yakın olan köylerinde çekildi.

Kaçış Dizisi Konusu

Kaçış dizisi konusu genel olarak, istediği yere bir türlü gelemeyen gazetecilerin, kendi aranırlıklarını arttırmak için örgütlerin yaşam tarzını çekebilmek adına sınırı isteyerek geçmelerini anlatıyor. Amaçları orada 2 – 3 gün kalmak ve biraz fotoğraf ve video çektikten sonra elde ettikleri görüntüleri medyaya servis etmek.

Ancak planları istedikleri gibi işlemiyor. Gittikleri yer radikal örgütlerin saldırısına uğruyor ve kendileri de örgütün eline düşüyorlar. Mehmet; yani dizinin senaryosunu da yazan Engin Akyürek hariç… O bir şekilde kaçmanın ve sonrasında da hayatta kalabilmenin yolunu buluyor. Onun için hayatta kalmanın tek yolu örgütten biri gibi davranmak.

Bunu da Rahman adlı bir örgüt üyesinin kimliğini alarak yapıyor. Ancak Rahman karakterinin çok büyük bir görevi var. Mehmet’in önce bu görevin ne olduğunu çözmesi ve sonrasında da yerine getirmesi gerekiyor; Rahman olarak… Aynı zamanda bir başka grup içerisinde yer alarak burada fotoğrafçılık ve video çekimleri yapmaya başlıyor.

Tek isteği ise oradan bir an önce uzaklaşmak. Ancak arkadaşlarını ve kurtarabileceği kim varsa onları da yanına alarak uzaklaşmayı hedefliyor. Bu esnada yaşadığı zorluklar ve aldığı risklerin de ardı arkası kesilmiyor.

Kaçış dizisi konusu hakkında bilgi sahibi olanlar, bir de diziyi izlediklerinde olabildiğince geriliyor ve bir sonraki bölümü sabırsızlıkla beklemeye başlıyorlar. Dolayısı ile Kaçış dizisi 2. sezon ne zaman sorusunun yanıtı çok fazla aranıyor.

Kaçış Dizisi İzle

Kaçış dizisi izle araması yapıyorsanız yolunuzu mutlaka Disney Plus’a düşürmeniz ve platforma üye olmanız gerekiyor. Bunun için aylık 64.99 TL ya da yıllık 649.90 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Aynı üye hesabı üzerinden, ana profil de dahil olmak üzere toplamda 7 profil oluşturabilirsiniz. Aileniz ya da arkadaşlarınızla aynı hesabı kullanarak farklı şeyler izlemeniz mümkün.

Disney Plus profil konusunda bilgi sahibi olabilir; profil ayarlarını düzenleme ve profil ekleme konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Her profilde kaldığınız yeri gösteren bir alan bulunmaktadır. Burada İzlemeye Devam Et dediğiniz anda Kaçış dizisini kaldığınız yerden izlemeniz mümkün olur.

Bu işlemleri bilgisayar, mobil uygulama ya da televizyon üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kaçış dizisi izle aramanızın sizi Disney Plus haricinde bir platforma yönlendirmesi ise gerçeği yansıtmamakta olup, Kaçış dizisi sadece Disney Plus’a ait bir içeriktir. Disney Plus Orjinal kategorisi altında yer alan, platformun ilk Türk dizisi olma özelliğini göstermektedir.

Disney Plus Televizyona Nasıl Bağlanır?

Disney Plus televizyona nasıl bağlanır sorusunun yanıtlarını uygulamak oldukça kolay. Aslında bunun için ihtiyacınız olan tek şey yeni nesil bir akıllı televizyon. Bu televizyonun internete bağlı olması ise çok önemli ve gerekli. Konu hakkında bilgi vermiş olduğumuz makalemizi okuyarak Kaçış dizisini büyük ekranda keyifle izleyebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.