İyilik Dizisindeki Sinan Kimdir? İyilik Dizisinin Konusu Ne?

İyilik Dizisindeki Sinan Kimdir? İyilik Dizisinin Konusu Ne?

İyilik dizisindeki Sinan kimdir sorusunun yanıtı, Neslihan’ın kardeşi diziye girdiği an itibari ile internet ortamında araştırılmaya başlandı. Aslında dizi ekranlara eldiği ilk bölüm itibari ile hakkında en çok araştırma yapılan diziler arasında yer alıyor. Ve biz de sitemiz içerisinde bu bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

İlk olarak İyilik dizisindeki ev nerede sorusuna yanıt arandı.Ve bu evin Beykoz’daki ihtişamlı villalardan biri olduğunu hep birlikte öğrendik. Ve dedik ki: yakında insanlar bu evin içinde ya da önünde çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında sıklıkla paylaşacaklar.

İyilik Dizisinin Konusu Ne

İyilik Dizisindeki Sinan Kimdir

Sonrasında İyilik dizisi Kore versiyonu hakkında bilgiler araştırılmaya başlandı. Çünkü dizi bir uyarlama idi. Ve herkes dizinin bundan sonraki bölümlerinde neler olacağını öğrenmek istiyordu. Elbette diziler uyarlandıkları dizilerle birebir aynı olmuyor. Ancak sonraki bölümlerde neler olacağı hakkında bizleri bilgi sahibi yapıyorlar.

Ve aslında bizler dizide bir de Sinan karakterinin olacağını,uyarlandığı dizi hakkında bilgi sahibi olarak öğrenmiştik. Sadece karakterin adının Sinan olacağını bilmiyorduk. Ancak Neslihan’ın bir üvey kardeşi olduğu ve onu çok sevdiğini biliyorduk. İşte geçtiğimiz hafta itibari ile Sinan yurt dışından döndü ve diziye giriş yaptı.

Girer girmez de İyilik dizisindeki Sinan kimdirsorusunun yanıtları araştırılmaya başlandı. Koray onun en yakın arkadaşı idi. Ve Sinan, Neslihan’ın Murat’la değil de Koray’la evlenmesini tercih ederdi. Murat’ta Neslihan’ın ne bulduğunu hiç anlamıyordu. Ve annesi onu Murat’ın yerine geçireceği bilgisini paylaşınca Murat deliye dönmüştü.

İyilik Dizisindeki Sinan Kimdir

İyilik Dizisindeki Sinan Kimdir

Kayınvalidesi ile dalga geçerek ona çok iyi bir üvey anne olduğunu söylerken, Murat da bu konuşmayı duymuştu. O zamana kadarüvey evlat olduğunu bilmiyor; Neslihan’ın da öz ablası olduğunu sanıyordu. Dolayısı ile 5. bölüm itibari ile işler Sinan için daha karışık bir hal almaya başlayacak.

İyilik Dizisindeki Sinan Kimdir?

İyilik dizisindeki Sinan kimdir sorusuna, Neslihan’ın kardeşi yanıtını verebiliriz. Ancak bununla da kalmayıp, Mehmet Akçay’ın Sinan karakterini canlandırdığını söyleyebiliriz. Dünyaya gözlerini Hatay Erzin’de açan Mehmet Akçay’ın doğum tarihi 25 Nisan 1992’dir.

Dizi sektörüne ilk olarak Eski Hikaye isimli dizi ile adım atmış ve ardından Sil Baştan ve Kırgın Çiçekler isimli dizilerde rol almıştır. Şimdilerde ise onu Fox TV ekranlarında yayınlanan İyilik dizisinde Neslihan karakteri olarak izlemekteyiz. Diziye girdiği ilk bölüm itibari ile de çevresi tarafından sevilen bir karakteri canlandırdığını gördük.

İyilik dizisi hangi gün sorusunaCuma akşamları 20:00’da olduğu bilgisini aktararak yanıt verebiliriz. Ancak diziyi şimdilik özeti ile birlikte izleyebiliyorsunuz ve Cumartesi, Pazar günleri de yeni bölümün tekrarını Fox TV ekranlarında izleme şansına sahip olduğunuzu belirtmeden geçmek istemeyiz.

İyilik Dizisinin Konusu Ne?

İyilik dizisinin konusu ne sorusunun yanıtını basitçe şu şekilde verebiliriz: Neslihan çok zengin bir ailenin kızı olmakla birlikte, çocukluğu hep bakıcılarla geçmiştir. Çünkü annesi çok hırslı bir iş kadınıdır. Bir kız bir de üvey erkek kardeşi bulunmaktadır. Onlara ablalık yerine annelik yapmaya çalışmış, anne özlemlerini gidermeyi amaçlamıştır.

Ve sonrasında, çocukluk dönemi iyi geçmeyen Murat ile karşılaşıp ona aşık olur ve evlenirler. Annesi Murat’a, Neslihan’ın hatrı için şirkette bir pozisyon verir. İki tane çocukları olur ve her şey aslında çok iyi gitmektedir. Neslihan’a göree muhteşem bir yaşam sürmektedirler.

Ancak Murat Neslihan’ı aldatmakta ve bunu ona hiç belli etmemektedir. Neslihan durumu hissettiğinde ise sürekli bulduğu bahanelerle Murat Neslihan’ı kandırmakta ve hatta ona kendini kötü hissettirmektedir. Fakat bir gün Neslihan, kardeşi yerine koyduğu Damla ile Murat’ı birlikte görür. O an, Neslihan’ın başka biri olduğu andır.

Artık yaşadıklarını ve geçmişini, etrafındaki insanları sorgulamaya başlamıştır. Bir yandan Murat ve Damla’ya ders vermeyi hedefleyen Neslihan, bir yandan da yaşadıkları bu durum karşısında çocuklarını korumayı amaçlar. Fakat tam bu esnada Damla’nın hamile olduğunu öğrenir.

Neslihan Damla’nın hamile olduğunu öğrendiğinde Damla da arabadadır ve Neslihan araba kullanıyordur. Kaza yaparlar. 4. bölüm bu kaza sahnesiyle biter. 6. bölüm fragmanlarına baktığımızda ise her ikisinin de kazadan sağ kurtulduklarını görebiliyoruz. Aynı fragmana göre Neslihan Murat’tan boşanacağını Damla’ya söylüyor.

Neslihan’la ilgilenmeye çalışan Koray ile Murat kavga ediyor. Bununla birlikte Damla’dan ayrılan Murat’ın olayını bilmeyen Sinan Damla ile yeni bir ilişkiye başlıyor… Kısacası Şaka gibi diyebileceğiniz bir bölüm Fox TV ekranlarında sizi bekliyor.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.