İyilik Dizisindeki Ev Nerede İyilik Dizisindeki Damla Kimdir

İyilik Dizisindeki Ev Nerede İyilik Dizisindeki Damla Kimdir

İyilik dizisindeki ev nerede? Fox TV ekranlarındaikinci bölümü yayınlanan dizi hakkında merak edilen pek çok sorudan bir tanesi. İlk başta mutlu bir aile hayatını anlatacağını ve sonrasında araya bir başka kadının gireceğini düşündüren dizide,kısa bir zaman sonra olayın hiç de düşündüğümüz gibi olmadığını anladık.

Bu da bize olayların hiç de göründüğü gibi olmadığı gerçeğini bir kere daha hatırlattı. Paranın mutluluk getirmediğini ve bu da yetmezmiş gibi,bir insan iyi niyetli ise gözünün önünde bile pek çok dalaverenin çevrilebileceğini henüz ikinci bölümde anlamış olduk.

İyilik Dizisindeki Neslihan Kimdir

İyilik Dizisindeki Ev Nerede

Hatta öyle ki Neslihan bize “Bu kadar da olmaz” dedirtti. Damla hakkında ise hiç birimiz olumlu düşünceler beslemedik. Peki daha ikinci bölümde bunların hepsini hissedebiliyorsak, dizi ilerledikçe neler düşüneceğiz? Ya da ne kadar çıldıracağız? Yaz sezonu boyunca bu dizi bizlere pek çok şey düşündüreceğe benziyor.

Kendimizi dizi karakterlerinin yerine koyarken biraz da somut şeylere merak sardık tabi. Bunlar arasında İyilik dizisindeki ev nerede sorusu da yer alıyor. Dizide kullanılan ve ana karakterlerin yaşamlarını sürdürdükleri villa Beykoz’da yer alıyor. Dizi, İstanbul’da görsel bakımından zengin olan Beykoz, Beşiktaş ve Galata’da çekimlerini sürdürüyor.

Daha önce pek çok kişi Asmalı Konak dizisinin nerede çekildiğini merak etmiş ve gidip bu dizinin çekildiği konakta resimler çekilmişti. Aynı durumun İyilik dizisi için de geçerli olacağını düşünüyoruz. Çünkü daha dizi yayınlanmaya başlamaz; sadece fragmanları ekranlara gelirken bile herkes evin nerede olduğunu araştırmaya başlamıştı.

Maviboncugum.com takipçileri olarak sizler de dizinin çekildiği eve gidip resim çektirdiğinizde, bir de kendinizi karakterlerin yerine koymayı unutmayın. Çünkü olayın havasını en gerçek teneffüs edebileceğiniz yer, dizinin çekildiği evde bulunmak ve kendinizi o karakterlerden biriymiş gibi hissetmektir.

İyilik Dizisindeki Ev Nerede

İyilik Dizisindeki Ev Nerede

Peki siz,Neslihan ya da Damla karakterlerinden hangisi olurdunuz? Murat’ın davranışını destekliyor musunuz? Dizideki hangi karakteri kendinize daha yakın buluyorsunuz?

İyilik Dizisindeki Damla Kimdir?

İyilik dizisindeki Damla kimdir sorusunun yanıtlarını internet ortamında araştıran herkesin, Damla hakkında şimdiden biraz fikri var. Onun, Sadakatsiz dizisindeki Derin’den daha tehlikeli olduğunu düşünmekteler. Karakterin gerçek kimliğindeki adı ise Sera Kutlubey…

İlk olarak İyilik dizisindeki Damla kimdir sorusunun yanıtını vererek Damla’yı tanıyalım. Lisedeyken ailesini kaybeden Damla’nın tek bir amcası hayatta kalıyor. Ve o da Damla’ya ait olan herşeyin üstüne konuyor. Damla ise kazandığı burslarla üniversitede Resim bölümünü okuyor.

Ve tabi bilinmek, tanınmak istiyor. Kendisi ile ilgili hiç bir sır gizli kalsın istemiyor. Bunun için de çabalıyor ve can yakıyor. Ancak bu sırada aslındaen çok kendi canı yanıyor. Kendi içi acıyor. Olan en çok ona oluyor. Bildiğiniz gibi Damla daha dizinin ilk bölümünde, sadece dikkat çekmek adına hayatına son verme girişiminde bulundu.

İkinci bölümde ise Sevgilisi Murat’ın eşi Neslihan’la daha çok yakınlaşma çabası içerisine girmeye başladı. Burada hem Neslihan’a bir hayranlık hem de Murat’a verilmeye çalışılan bir gözdağı söz konusu. Yani her şey bir tercih edilme içgüdüsü ile yapılıyor diyebiliriz.

Damla’nın gerçek kimliği ise Sera Kutlubey olup, 24 Ekim 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümündeki eğitimini tamamlamasının ardından ilk olarak Kehribar isimli dizide rol almıştır. Babam Ve Ailesi, İsimsizler ve Zalim İstanbul… dizielrinden sonra şimdi de İyilik dizisinde Damla karakterini canlandırmaktadır.

Akrep burcu olan başarılı oyuncunun, burcunun özelliklerini,Damla karakterinde yansıttığını söyleyebiliriz. 50 kilo olan Sera Kutlubey’in boyu ise 1.65’tir.

İyilik Dizisindeki Neslihan Kimdir?

İyilik dizisindeki Neslihan kimdir sorusunun yanıtını da gerçekte Hatice Şendil olarak verebiliriz. Ancak yine ilk olarak Neslihan’ı tanıyalım. O dağılmış bir ailenin tüm yükünü omuzlarında hisseden abla gibi. Hırslı bir iş kadınının kızı. Dolayısı ile gerek onu gerekse de kardeşlerini bakıcılar büyütmüş.

Babası onları terk ettiğinde bir başına kalmış gibi olmuşlar ve sonrasında kız kardeşi hayatına son vermiş. Ardından evlendiğinde ailesinin üzerine kanatlarını geren, doğuştan gelen zenginliğin avantajlarını kulanan Neslihan her şey için hızlı düşünüp karar verebiliyor. Ve zorda kalan insanlara yardım etmeyi kendine vazife biliyor.

Zaman geçip gerçekleri öğrendiğinde ise kendisi ile yüzleşecek ve kendisini sorgulayacak duruma gelecek. Peki bu karakteri canlandıran Hatice Şendil kimdir? 2 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da doğan Hatice Şendil, İşletme bölümü mezunu olmasına karşın, sonrasında oyunculuk dersleri almış ve ilk olarak Eylül dizisinde rol almıştır.

Kurtlar Vadisi Pusu, Dila Hanım, Kaderimin Yazıldığı Gün… gibi dizilerde de başarılı performans sergileyen Hatice Şendil, şimdilerde İyilik dizisinde Neslihan karakteri ile izleyicinin karşısında.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.