İyilik Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak 2. Sezon Ne Zaman

İyilik Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak 2. Sezon Ne Zaman

İyilik dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak sorusu pek çok kişi tarafından yanıt arıyor. Tıpkı Camdaki Kız 3. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtının çok fazla arandığı gibi… Aslında pek çok kişi, dizinin bir yaz dizisi olduğunu biliyordu. Ve hatta İyilik dizisi Kore versiyonu Show Window Queen’s The House 16 bölümden oluştuğu için çok uzun süreceği düşünülmüyordu.

Ancak dizi beklenenin aksini yaptı ve sezona geç başlayıp, diğer dizilerle birlikte sezon finali yaparak, izleyicisine heyecanla 2. sezonu beklemeleri işaretini verdi. Hal böyle olunca 8 bölüm boyu sevilerek izlenen dizinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağı konusu büyük bir merak oluşturdu. İyilik dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak?

İyilik Dizisi Ne Zaman Bitecek

İyilik Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Dizide belki de en inandırıcı olmayan karakter, diziye sonradan katılan ve Neslihan’ın erkek kardeşi karakterini canlandıran Sinan oldu. İyilik dizisindeki Sinan kimdir sorusunun yanıtına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Peki Sinan ve Sinan’a yapılanlar, başarılı dizide neden çok inandırıcılık içermiyor?

Diziye sonradan giren Sinan aslında Neslihan’ın yurtdışındaki üvey kardeşiydi. Ancak üvey evlat olduğunu sadece kendisi bilmiyordu. Ve bu bilgi de onunla, Neslihan’ı aldatan eş Murat tarafından paylaşıldı. Çünkü Murat Sinan’ın kendi koltuğuna geçeceğini düşünüyordu.

Gerçeği öğrendiğinde ailesi ile yaklaşık 1 ay görüşmeyen Sinan, bu arada yaratılan tesadüfler zinciri sonucu Damla ile birlikte olmaya başladı.Damla ise Murat’ın Neslihan’ı aldattığı kişi idi. Ancak bu bilgi Sinan’la, tıpkı üvey evlat olduğu bilgisi gibi paylaşılmadı. Ama yine herkes biliyordu onun haricinde…

İyilik Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

İyilik Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Ve sonrasında Murat, Sinan’ı kendi yanına çekerek Neslihan ve annesi ile onu düşman etmeye çalıştı. Ve tüm bu tuzaklara düşen de yine Sinan oldu. Hatta Murat tarafından satın alınan bir kadının, öz annesi olduğuna dahi inandı… İşte tüm bu nedenler dolayısı ile Murat inandırıcılık sergilemiyor.

İyilik Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İyilik dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtına gelecek olursak, Bildiğimiz gibi dizilerin sezon finalleri okulların kapanacağı hafta yapılır. Ve sonrasında yeni sezonları da okulların açılacağı hafta başlar. Bu durum %90 bu şekilde idame eden bir genellemedir.

Ancak dizi ile ilgili bir açıklama gelmediği sürece İyilik dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını bu genellemeye göre verebiliriz. Buna göre 16 Eylül 2022 Cuma akşamı 20:00’da Fox TV ekranlarında İyilik dizisi 2. sezonu izlemeye başlayacağınızı söyleyebiliriz.

Bu bilgi farklı kaynaklarda verilen 26 Ağustos 2022 Cuma akşamı tarihi ile de farklılık gösteriyor. Yaz aylarında reytinglerin düşecek olması düşüncesi ile reytingleri korumak adına Fox TV’nin 8. bölüm ile sezon finali yaptığı var sayılıyor. Bu var sayıma göre dizinin 9. ve 10. bölümleri aslında çekildi.

Ve yine aynı senaryo, dizinin diğer kış dizilerinden daha erken başlayacağı görüşünde. Buna göre verilen tarih 26 Ağustos. Ve böylece Cuma günü izlenen dizilerin izleyicilerin de İyilik dizisi bünyesine çekilmesi hedefleniyor. Peki bu durum söz konusu olabilir mi? Daha önceden olmuşluğu vardır. Camdaki Kız’ın Mucize Doktor’un izleyicilerini alması gibi örneğin…

Peki dizi 2023’te de devam edecek mi? Bu sorunun yanıtını bilmek için aslında öncelikli olarak İyilik dizisi ne zaman bitecek sorusunun yanıtını bilmek gerekiyor. Ancak şu anki reyting bilgilerine baktığımızda, dizi çok sayıda kişi tarafından izleniyor. Hatta yayınlanmaya başladığında bile, Cuma akşamlarının en çok izlenen 3 dizisinden biri idi.

İyilik 2. Sezon Ne zaman?

İyilik 2. sezon ne zaman sorusuna yanıt arayan pek çok kişi artık Fox TV’nin diziyi, yaz sezonunda yaşanması muhtemel reyting düşüşlerine karşı korumak adına sezon finali yaptığını biliyor. Buna rağmen dizi 2. sezonu olan 2022 – 2023 dönemine diğer dizilere göre daha erken başlayacak. Kesin olarak henüz bir tarih verilmese de 26 Ağustos tahmini pek çok kişi tarafından yapılıyor.

İyilik Yeni Sezon Ne Zaman?

İyilik yeni sezon ne zaman? Yeni sezon başlangıç tarihi 26 Ağustos 2022 Cuma akşamı olarak tahmin edilmekle birlikte, pek çok kişiye göre 8. bölümde sezon finali yapan İyilik dizisi aslında 9. ve 10. bölümleri de çekti. Yani yeni sezonun ilk iki bölümünün hazır olduğunu söyleyebiliriz.

İyilik Dizisi Yeni Sezon Ne zaman?

İyilik dizisi yeni sezon ne zaman sorusuna yanıt arayan pek çok kişi için verilebilecek iki farklı tarih var. Bu tarihlerden biri, diğer kış dizileri ile birlikte dizinin 16 Eylül 2022 Cuma akşamı 20:00’da Fox TV ekranlarında başlayacağı yönünde. Bununla birlikte bir diğer bilgi ise diğer kış dizilerinden erken ve muhtemelen 26 Ağustos 2022 Cuma akşamı başlayacağı yönünde.

Her şekli ile İyilik dizisinin 9. ve 10. bölümlerinin çekilip, sete bunun sonrasında araverildiği tahmin ediliyor. İyilik dizisi 2. sezon ne zamanbaşlayacak sorusunun en net yanıtı geldiğinde bu bilgiyi de sizlerle sitemiz içerisinde paylaşacağız.

İyilik Dizisi Ne Zaman Bitecek?

İyilik dizisi ne zaman bitecek sorusuna şu şekilde yanıt verebiliriz: Dizinin izleyici sayısında ortaya çıkacak bir azalma, dizi ekibi tarafından final konuşmalarının yapılmasına neden olur. Senaryo bu noktada gerekirse hızlandırılır ve dizi bir an önce prim yapar. Çünkü getirisi götürüsünü karşılamıyordur.

Fakat böyle bir durum İyilik dizisi için şu anda söz konusu değil. Ve dizinin izleyicisine anlatacağı çok şey var. Her şeyin öncesinde size şunu söylersek muhtemelen şaşırırsınız ama Neslihan ve Damla yıllar sonra karşılaştıklarında, aralarında kötü bir diyalog geçmeyeceği gibi, birbirleri ile yeniden görüşmek için sözleşecekler… Yani diziden daha çok sular akacak…

İyilik Dizisi Sezon Finalinde Neler Oldu?

İyilik Dizisi sezon finalinde neler oldu sorusuna da yaz boyunca pek çok kişi, dizide kaldıkları yeri hatırlamak adına yanıt arayacak. Dolayısı ile dizinin 8. bölümünden kısa bir özet ile 8. bölümde neler olduğunu şu şekilde anlatabiliriz:

İyilik dizisi sezon finalinde ne oldu? Murat Neslihan’dan çocukları kaçırdı. Bu durumdan Koray’ın da haberi vardı. Ancak Koray durumu Damla’dan öğrenmişti ve Murat’ın çocukları otele götüreceğini biliyordu. Fakat çocuklar Murat tarafından Damla’nın yanına götürüldüler.

Bununla birlikte Sinan, Neslihan tarafından Murat’a yönlendirilerek, ona Neslihan’ı kiminle aldattığını sorması istendi. Bunun üzerine Murat önce tepki vermese de sonrasında Damla yanıtını verdi ve Sinan bunun üzerine soluğu Damla’nın yanında aldı.

Neslihan’ın annesi Şahika Hanım, evrakta sahtecilik suçu ile göz altına alındı. Bu bilgilerden sizlere daha önce sitemiz içerisinde söz etmiştik. İyilik dizisi hangi gün ve İyilik dizisindeki ev nerede sorularının yanıtlarını da linkleri takip etmek sureti ile alabilirsiniz. Perihan Savaş‘ın yapmış olduğu ropörtajında söylemiş olduğu gibi, diziyi kısa bir tatil sonrasında ekranlara hemen geri istiyor; dizi ekibine iyi tatiller diliyoruz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.