Gizli Saklı Naz Kimdir? Sinem Ünsal Kimdir? Nereden Mezun?

Gizli Saklı Naz Kimdir? Sinem Ünsal Kimdir? Nereden Mezun?

Gizli Saklı Naz kimdir? Fox TV’nin en sevilen yaz dizileri arasında yer alan Gizli Saklı dizisi izleyicileri bu sorunun yanıtını intermet üzerinde sıklıkla arıyorlar. Naz dizi içerisinde bir polis memurunu canlandırıyor. Ancak henüz polis akademisinden yeni mez<un olmuş. Ve dolayısı ile biraz toy. Daha öğrenmesi gereken çok şey var.

Üstlendiği ilk görevi ise gizli bir görev. Dolayısı ile sivil polis oluyor.Ve bir psikoloğun hayatını yaşamaya başlıyor. Bu üstlendiği rol gereği kullandığı isim ise Yaz. Görev gereği Levent Güneş ile 3 yıllık evli. Ve yine görev gereği Naz Levent’i çok seviyor. Levent de onu… Ancak gerçeğe baktığınızda iki polis de birbirinden hiç hoşlanmıyor.

Sinem Ünsal Kimdir

Gizli Saklı Naz Kimdir

Gizli görevini üstlenmeden önce Naz, annesi ve dayısı ile birlikte yaşayan bir genç kızdı. Annesi çok korumacı bir karakter olup,kızından bugüne kadar hiç ayrılmamıştı. Ancak gizli görevi dolayısı ile artık Naz annesini yanında tutamazdı.Dolayısı ile ona eğitim için İngiltere’ye gitmesi gerektiğini söyledi.

Bunun üzerine annesi ve dayısı tarafından havaalanına kadar yolcu edilen Naz, onları göndermesinin hemen sonrasında havaalanından çıktı ve yeni hayatına ilk adımı atarak Yaz Güneş oldu. Ancak ara ara annesini arıyor ve bu aramaları görüntülü yaptığı için annesi kaldığı yerlerin farklı olduğunu anlıyordu.

Bunun üzerine vize işlemlerini başlatıp, kızı Naz’ın yanına gitmeye karar verdi. İlerleyen bölümlerde bu sorunun nasıl çözüleceğini hep beraber göreceğiz. Levent ile evli olan Yaz ise bunun gerçek gibi görünmesi adına tüm yolları deniyor ve Tarık Koşuoğlu’nun güvenini kazanmayı ve sonrasında da onu emniyete teslim etmeyi hedefliyordu.

Gizli Saklı Naz Kimdir

Gizli Saklı Naz Kimdir

Fakat tam dabeklenen oldu ve ateşle barut yan yana durmaz misali Naz Pamir’e karşı bir şeyler hissetmeye başladı. Fakat Pamir’in şu sıralar bu duruma şiddetle karşı çıktığını dizinin 3. bölümünde hep birlikte göreceğiz. Peki ama Gizli Saklı Naz kimdir?

Gizli Saklı Naz Kimdir?

Gizli Saklı Naz kimdir sorusuna birkaç farklı şekilde yanıt verebiliriz. Her şeyin öncesinde o, dizide üstlendiği gizli görev gereği Yaz Güneş ad ve soyadını almış, polis akademisinden henüz mezun olmuş ve işini çok iyi yapmaya çalışan çiçeği burnunda polis memuru gençkızdır.Ancak görevi gereği Levent ile 3 yıllık evli bir kadını canlandırmaktadır.

Öncesinde ise onu Mucize Doktor dizisi ile tanıdık ve bu dizide de çok iyi niyetli bir asistan doktoru canlandırmakta idi. Adı Nazlı olan bu doktor Ali’yi herkes dışlarken onun yanında duran ve sonrasında onu ortamlara sokmayaçalışan tek kişi idi. Amacında başarılı olmuş, Ali’nin bir sürü arkadaşı olmasını sağlamış; dizinin sonunda da onunla evlenmişti.

Her ne kadar daha önce de farklı dizilerde kendisini izlemişolsak da sanatçının en tanındığı dizinin Mucize Doktor olduğunu söyleyebiliriz. Peki şimdilerde de Gizli Saklı dizisi ile ekranlarda boy gösteren ve çok beğenilen Gizli Saklı Naz kimdir? Gerçek yaşamda onun adı Sinem Ünsal..

Sinem Ünsal Kimdir?

Sinem Ünsal kimdir, Gizli Saklı dizisinin Naz’ını daha yakından tanımak isteyenlerin en merak ettiği soruların başında geliyor. 21 Haziran 1993’te İzmir’de dünyaya gelen başarılı oyuncu İkizler burcu. Annesi Çerkes kökenli iken babası ise Azerbaycan Türk’ü. Ve Sinem Ünsal bu ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gözlerini açtı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun oldu. Oyunculukla 2017 yılında tanıştı ve ilk olarak Çoban Yıldızı isimli dizide Güneş karakterine hayat verdi. Sonrasında ise Gülsüm Aslan olarak Siyah BeyazAşk isimli dizide rol almaya başladı.

Sevgi Günay karakteri ile 2018 – 2019 yılları arasında ekranlara gelen Kızım dizisinde rol alan Sinem Ünsal, 2019 yılında ise Raif İle Letafet isimli tiyatro oyununda Letafet karakterini canlandırdı. Ardından yine 2019 yılında başlayan ve 2021 yılına kadar devam eden Mucize Doktor dizisinde Nazlı Gülengül oldu.

Mucize Doktor’un sonrasında Elbet Bir Gün dizisinde rol alan Sinem Ünsal kimdir sorusunun yanıtını şimdilerde, 2022 yılında başlayan ve Fox TV’de yaz dizileri arasında yer alan Gizli Saklı dizisindeki Naz olarak verebiliriz. Gizli Saklı dizisi konusu gereği Naz bu dizide bir polis memurunu canlandırıyor ve ilk görevi sivil polisolarak bir mafya babasını emniyete teslim etmek.

Sinem Ünsal Kaç Yaşında Oyuncu Oldu?

Sinem Ünsal kaç yaşında oyuncu oldu sorusuna çok fazla yanıt aranıyor. Çünkü genç oyuncu, şu anda 29 yaşında olmasına karşın, üstlenmiş olduğu rollerde oldukça başarılı. Ve zaten son katıldığı projelerde genellikle başrol üstleniyor. Üstlendiği bu rolün hakkını da başarıylaverdiğini belirtmeden geçemeyiz.

Peki Sinem Ünsal kaç yaşında oyuncu oldu? Başarılı oyuncu bu sektöre 2017 yılında, Çoban Yıldızı dizisi giriş yaptı.Ve o zamanlar henüz 24 yaşındaydı…

Sinem Ünsal Nereden Mezun?

Sinem Ünsal nereden mezun sorusuna yanıt olarak başarılı oyuncunun Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümü mezunu olduğu bilgisini sizlerle paylaşabiliriz.

Sinem Ünsal Nerede Doğdu?

Sinem Ünsal nerede doğdu sorusuna,başarılı oyuncunun gözlerini dünyaya 21Haziran 1993 tarihinde İzmir’de açtığı bilgisini vererek yanıt bulabiliriz. Babası Azerbaycan Türk’ü iken annesi de Çerkes kökenlidir. Gizli Saklı dizisindeki site nerede sorusuna yanıt almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sinem Ünsal Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Sinem Ünsal hangi dizilerde rol aldı diyorsanız yanıtları hemen şu şekilde sıralayabiliriz:

• Çoban Yıldızı
• Kızım
• Mucize Doktor
• Elbet Bir Gün
Gizli Saklı

Sitemiz içerisinde Gizli Saklı dizisi ne zaman sorusunun yanıtlarına da ulaşabilir ve Gizli Saklı Naz kimdir konusunda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.