Gizli Saklı Dizisi Ne Zaman? Gizli Saklı Dizisi Konusu

Gizli Saklı Dizisi Ne Zaman? Gizli Saklı Dizisi Konusu

Gizli Saklı dizisi ne zaman sorusunun yanıtı internet ortamında çok sık aranıyor. Başrollerini Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı’nın paylaştığı Gizli Saklı dizisi ilk bölümü ile ciddi bir kitleye ulaştı. Bununla da kalmayan Fox TV diziyi farklı gün ve saatlerde yayınlayarak dizinin daha fazla kişiye erişmesini de olanaklı hale getirdi.

Durum böyle olunca da artık herkes Gizli Saklı dizisi ne zaman sorusuna yanıt bulmayı hedefliyor. Çünkü yaz aylarında pek çok dizinin sezon finali; bazı dizilerin de final yapması dolayısı ile izlemeye değer dizilerin sayısı oldukça azaldı. Bu durum beraberinde başarılı dizilerin ilgi görmesini getirdi.

Gizli Saklı Dizisi Konusu

Gizli Saklı Dizisi Ne Zaman

Polis akademisinden yeni mezun olan Naz ile işinde başarılı Pamir’in bir gizli görevle bir araya gelmesini, sonrasında da birbirlerine aşık olacak olmalarını anlatacak olan Gizli Saklı dizisi her Çarşamba akşamı Fox TV’de 20:00’da ekranlara gelen ve izleyici ile buluşan bir yaz dizisi…

Dahil oldukları gizli görevde Naz rolü Sinem Ünsal tarafından üstleniliyor ve adı Yaz olarak değiştiriliyor. Pamir ise Halit Özgür Sarı tarafından canlandırılıyor ve gizli görev adı Levent oluyor. Yaz ve Levent dizide üç yıllık evli birçifti canlandırıyor. Annesi ile hiç ayrılmamış olan Naz ise bu durumu ona açıklayamayacağı için İngiltere’ye gittiğini söylüyor.

Gizli Saklı Dizisi Ne Zaman

Gizli Saklı Dizisi Ne Zaman

Yaz ve Levent’in hedefinde mafya babası Tarık Koşuoğlu ile iyi diyalog kurmak ve böylece onu emniyete teslim etmek var. Bunun için bir sitede onun tam karşısındaki evi kiralamış durumdalar. Sitemiz içerisinde daha önce Gizli Saklı dizisindeki site nerede sorusuna da yanıt vermiştik.

Gizli Saklı Dizisi Ne Zaman?

Gizli Saklı dizisi ne zaman sorusunun yanıtını, hangi gün, saat kaçta… şeklinde arayan da pek çok internet kullanıcısı bulunuyor. No:9 Production tarafından hazırlanan ve Sinem Ünsal, Fırat Özgür Sarı… gibi pek çok isin yer aldığı dizi ekranlara farklı gün ve saatlerde geliyor. Ancak izleyenler diziyi gerçek günü ve saatinde izlemeyi tercih ediyorlar.

Bu nedenle de Gizli Saklı dizisi ne zaman sorusuna yanıt bulmaya çalışıyorlar. Bir yaz ve gençlik dizisi olan, polisiye ve romantik komedi kategorilerinde yer verilen dizinin her Çarşamba 20:00’da Fox TV ekranlarında yeni bölümleri ekrana geliyor. Dizinin ilk bölümü ise 8 Haziran 2022 Çarşamba akşamı yayınlandı ve büyük beğeni topladı.

Gizli Saklı Dizisi Konusu

Gizli Saklı dizisi konusu polislik yapmaya yeni başlayan genç bir kız ile işinde başarılı bir adamın birlikte bir gizli görev üstlenmelerini anlatıyor. Ancak Naz ve Pamir birbirlerinden hiç hoşlanmıyorlar. Öyle de olsa Yaz ve Levent isimleri ile üç yıllık evli bir çifti canlandırıyorlar.

Hedefleri bir mafya babası olan Tarık Koşuoğlu’nu, ona yakınlaşıp onun güvenini kazandıktan sonra emniyete teslim etmek. Bu amaçla bir siteye yerleşiyorlar ve evleri Tarık Koşuoğlu’nun evinin karşısında. İşin güzel yanı ise eşi Nehir’in çok meraklı ve girişken bir kadın olması.

Yaz ve Levent’i taşındıkları ilk gün yemeğe davet ediyor. Ve Tarık Koşuoğlu’nun işi gibi konularda bilgiler paylaşıyor. Ancak bu arada adamlarından biri Yaz ve Levent’in evine giriyor ve kitap görünümlü bir kutunun içerisinde bulunan silahı buluyor. Bu sayede onların polis olduklarını anlaması hiç de zor olmuyor.

Gizli Saklı dizisi konusu ilerleyen haftalarda çok daha net birhal alacak. Ancak bize kalırsa Tarık Koşuoğlu ve adamları, Yaz ve Levent’in polis olduklarını bilmeleri hakkında herhangi bir paylaşım ya da imada bulunmayacaklar. Ancak onlara herhangi bir koz vereceklerini de bu bilginin sonrasında düşünmüyoruz.

Tabi bir de Yaz ve Levent’in birbirlerine olan nefretlerinin sonrasında dönüşeceği aşk var ki en güzel aşklar nefretle başlar öyle değil mi? İlerleyen günlerde bunu da hep beraber izleyeceğiz. İkili arasında tutkulu bir aşk başlayacak ve ilişkileri aynı zamanda macera dolu olacak…

Gizli Saklı Dizisi Oyuncuları

Gizli Saklı dizisi oyuncuları eşleştikleri karakterlerle birlikte şu şekilde:

• Sinem Ünsal : Naz Arıca (Yaz Güneş)
• Halit Özgür Sarı : Pamir Ulaş (Levent Güneş)
• Şinasi Yurtsever : Namık
• Şebnem Sönmez : Aynur
Tardu Flordun : Tarık Koşuoğlu
• İdris Nebi Taşkan : Tufan
• Bülent Emrah Parlak : Talat
Ece Dizdar : Nehir
• Fulden Akyürek : Günday
• Selçuk Borak : Sadullah Komiser
• Ersel Şibil : Ferdi
• Adin Külçe : Ömer

Gizli Saklı dizisi ne zaman sorusunun yanıtını da öğrendiğinize göre, muhtemelen artık diziyi yakından takip edeceksiniz…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.