Gizli Saklı Dizisi Final Mi Yapıyor? Nasıl Bitecek?

Gizli Saklı Dizisi Final Mi Yapıyor? Nasıl Bitecek?

Gizli Saklı final mi yapıyor? Bu soru pek çoğumuz tarafından şaşkınlıkla soruluyor. Çünkü Fox TV‘de yayınlanmaya başlayan ve 3 Ağustos 2022 Çarşamba akşamı 8. bölümünü izleyeceğimiz Gizli Saklı dizisinin bu bölümle birlikte ekranlara veda edeceği, Fox TV’nin sosyal medya hesabından açıklandı.

Peki ama neden? MaviBoncuğum içerisinde, dizinin yayınlanmaya başladığı ilk gün itibari ile dini hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. Ve bu paylaşımlar çok sayıda takipçimize ulaştı. Hep birliktebeğenerek izlediğimiz dizinin bizi şaşırtması da bundan. Peki bu karar izleyici açısından ne şekilde değerlendiriliyor?

Her şeyin öncesinde tahminlere göre Gizli Saklı dizisi reytinglerinin düşük olması dolayısı ile final yapıyor. Peki yaz dizilerinin bu mevsimde yayınlanmaları sırasında reytinglerinin düşük olacağı bilinmiyor mu? Elbette biliniyor. Hatta sırf bu nedenle, reyting düşüşünden korunmak adına İyilik dizisine sezon finali yaptırıldı.

Çok sayıda kullanıcı, İyilik dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtlarını merak ediyor. Tam da bu noktada Gizli Saklı dizisinin reyting düşüklüğü dolayısı ile final yapması akıl karıştırıyor. Ancak bir de şöyle bir durum söz konusu: Bazı diziler vardır, dön dolaş aynı mevzu üzerinde ilerler ve tabiri caizse yılan hikayesine dönerler.

Gizli Saklı için böyle bir durumun söz konusu olmayacak olması da oyuncular adına önemli bir başarı niteliğinde. Tüm takipçileri için akılda bir “Gizli Saklı dizisi” kalacak. Tabiri caizse tam da tadı damağımızda kalarak final yapacak. Pek çok kişi ise Gizli Saklı dizisi final mi yapıyor sorusunu şaşkınlıkla sormaya devam edecek.

Gizli Saklı Dizisi Final Mi Yapıyor?

Gizli Saklı dizisi final mi yapıyor? Evet! 3 Ağustos 2022 Çarşamba akşamı 8. bölümünü izleyeceğimiz Gizli Saklı dizisi, bu bölüm ile birlikte final yaparak ekranlara veda ediyor. Bildiğimiz gibi dizide Pamir ve Naz’ın bir gizli görevi bulunuyordu. Ve karakterler bu görevde Yaz ve Levent oluyorlardı.

Gizli Saklı Dizisi Nasıl Bitecek

Gizli Saklı Dizisi Final Mi Yapıyor

Pamir’in bir ailesi yoktu zaten. Naz da ailesine bu gizli görevi anlatmamak adına İngiltere’ye gittiğini söyledi. Ancak dayısı, Yaz olarak yaşadığı siteye güvenlik görevlisi olarak giren Naz, durumu ondan saklayamadı. Sonrasında ise Yaz’ın telefonunu cevaplayan Zeynep, Naz’ın annesine, Yaz’ın eşi Levent’ten söz etti.

Bunun üzerine Naz annesine İngilterede iken evlendiğini söylemek durumunda kaldı. Ve sık sık Yaz Naz, Levent ise Pamir olmak durumunda kaldı. Yani olayda bir gizli saklı’lık durumu artık kalmamıştı. Yine de gizli görev devam ediyordu. Ve bu sırada Tarık Koşuoğlu’nun kızı Zeynep’le Yaz ve Levent yakın iletişim kurmaya başladı.

7. bölümde Levent yolda Zeynep’i ağlarken gördü. Ve Yaz ile telefonda konuşacağı sırada ona arabaya geçmesini söyledi. Arabada ise Naz ve Levent’in düğün davetiyeleri yer alıyordu.  Son olarak Zeynep Naz ve Levent’in nikahına şahitlik etti. Ve zaten bildiğiniz gibi gizli görevin amacı Zeynep’in babası Tarık Koşuoğlu’nu emniyete teslim etmekti.

Bu noktada Gizli Saklı dizisi final mi yapıyor sorusunun yanıtı açısından çok doğru bir noktaya parmak basılmış oluyor. Bu aşamada Zeynep’in de Naz ve Levent ile birlikte ailesine karşı oynaması saçma olurdu. Zeynep her ne kadar Nehir’den nefret etse ve babasına annesini Nehir ile aldattığı için kızsa da…

Gizli Saklı Dizisi Nasıl Bitecek?

Gizli Saklı dizisi nasıl bitecek? Dizi herhangi bir diziden uyarlama olmadığı için bu konudaki bilgilerimiz sadece tahminden ibaret. Yine 7. bölümden bildiğimiz gibi Adem ve Tufan Tarık Koşuoğlu‘nun Levent’le çalışmasından hoşlanmıyorlar. Dolayısı ile kendi aralarında bir anlaşma yaptılar. Ve bu anlaşmadadiğer adamlar da Tarık Koşuoğlu’na karşı oldu.

Gizli Saklı Dizisi Final Mi Yapıyor

Gizli Saklı Dizisi Nasıl Bitecek

Dolayısı ile bu grup Tarık Koşuoğlu’nu emniyete ihbar edebilir. Ya da Zeynep’e durum anlatılabilir ve o da Naz ve Levent’e yardımcı olabilir. Bildiğiniz gibi Zeynep Levent’i, ailesinden uzak durması konusunda zaten bir kaç kere uyarmıştı. Amaçlarını anladığında onlara yardımcı olabilir. Zaten özgürlüğü babası tarafından kısıtlanıyor. Böylece kurtulabilir.

Gizli Saklı dizisi nasıl bitecek?Naz ve Pamir’in dizinin sonunda gerçekten evleneceklerini düşünmekle birlikte, dizi içerisinde evlenecek olan bir diğer çiftin de Çiçek ve Talat olacağını tahmin ediyoruz. Kısacası dizide bir mutlu son bekliyoruz. Ve bu sayede, zaten dizi biteceği için üzülen izleyici, dizi güzel bittiği için mutlu olabilir. Gizli Saklı dizisi final mi yapıyor konusunda sizin düşünceniz nedir?

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.