Camdaki Kız Hayri Beyin Konuştuğu Kız Kim? Hayri Bey Evli Mi

Camdaki Kız Hayri Beyin Konuştuğu Kız Kim? Hayri Bey Evli Mi

Camdaki Kız Hayri beyin konuştuğu kız kim sorusunun yanıtları dizinin 46. bölümünün yayınlanmasının ardından en çok merak edilen konu oldu. Hayri bey ilk olarak Nalan ve Sedat’ı parka götürdü. Nalan’ın amacı o sırada Hayri Beyi kıskandırmaktı. Bu nedenle Sedat’a çok yakın davrandı. Hayri Bey ise bunun üzerine arabayı hızlı kullanmaya başladı.

Sonrasında Nalan bu nedenle Hayri Beyi uyardı. Ardından parka gittiklerinde Hayri Beyin o sırada bir kız ile kopnuştuğunu gören Sedat, Nalan’ın dikkatini bu duruma çekmek adına, Hayri’nin kızı ayarladığını, hızlı çıktığı gibi şeyleri söylemeye başladı. Amacına da ulaştı. Nalan Hayri Beyi kıskanmıştı. Dolayısı ile eve dönmek istedi.

Camdaki Kız Hayri Bey Evli Mi

Camdaki Kız Hayri Beyin Konuştuğu Kız Kim

Ancak Nalan ve Sedat gitmek istediklerini söylediklerinde, Hayri Bey ve kız konuşmak için sözleştiler. Zaten birbirlerinin telefon numaralarını almış olduklarını da Nalan bu konuşma sırasında anladı. Ve arabada giderlerken Hayri Bey bu sefer de telefona baktığı için Nalan’dan uyarı aldı ve yolla ilgilenmesi yönünde uyarıldı.

Bu arada Sedat, kızı kısa sürede tavladığını söyleyip Hayri Beyi tebrik ettiğinde, Hayri Bey öyle bir şey olmadığını söylemek yerine Sedat’a teşekkür etti. Bu durum Nalan’ı iyice çıldırtmıştı… Ve sonrasında Nalan pencereden dışarıyı izlerken, aynı kızın evlerine geldiğini gördü. Bu durum onu iyice çileden çıkartmıştı.

Camdaki Kız Hayri Beyin Konuştuğu Kız Kim

Camdaki Kız Hayri Beyin Konuştuğu Kız Kim

Camdaki Kız Hayri Beyin konuştuğu kız kim sorusu da bu noktada çok daha büyük önem kazandı. Çünkü Nalan bunun üzerine Hayri Beye gidip, “Burası dingonun ahırı değil. Bu kız neden burda?” sorusunu sordu. Ancak bu sorunun yanıtı henüz alınmış değil. Ve muhtemelen önümüzdeki bölümde çözülecek. Camdaki Kız sezon finali ne zaman sorusunun yanıtlarını da burada bulabilirsiniz.

Camdaki Kız Hayri Bey Evli Mi?

Camdaki Kız Hayri Bey evli mi? sorusuna pek çok kişi yanıt arıyor. Bazı kişiler ise Hayri’nin evli ve üç çocuk babası olduğunu biliyor ve yaptıklarının tam bir rezillik olduğunu düşünüyor. Hatta dizinin gerçek hayatla bağlantılı olduğunu bilenler, çocuklarının yüzüne nasıl bakacağını merak ediyorlar.

Ancak Hayri Bey aslında artık yok… Nasıl derseniz, olayı Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız isimli kitabından biliyoruz. Ancak kitap ile dizi arasında büyük farklılıklar olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz. Bu ayrımı fark etmek adına kitabı okumanızı önerebiliriz.

Camdaki Kız Hayri Bey evli mi? Evet. Tam da söylendiği gibi Hayri Bey evli ve üç çocuk babası. Eşi, çocukları ve ailesi ile birlikte yaşarlarken iş için İstanbul’a gelmiş bir karakter. Eşi ve çocuklarının hiç bir şeyini eksik etmiyor. Ancak onunla ailesinin isteği doğrultusunda evlenmiş ve çok mutlu bir aile değiller.

Durumu eşi de kabullenmiş durumda. Onlar da bu şekilde mutlular. Çünkü Hayri, tıpkı Nalan’a olduğu gibi eşine de çok iyi davranıyor; çocuklarına da… Fakat Nalan’ın henüz bu durumdan haberi yok. Olduğunda ise durumu o da kabullenecek. Ve Hayri Bey ile birlikte yaşamaya başlayacak. Bu birliktelik 7 yıl kadar sürecek.

Nalan’ın, Hayri Beyin eşi ve çocukları ile de arası iyi olacak. Hatta onlara yardımcı da olacak. Yani rezillik olarak düşünülebilecek bir durum yok.Ve aslında tüm aile zaten bu durumdan haberdarlar. Ancak biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi Hayri Bey yok. Çünkü öldürüldü. Onun ölümünden sonra da Nalan ve Hayri Beyin eşi ile çocukları oldukça iyi anlaşacaklar.

Camdaki Kız Nerede Çekiliyor?

Camdaki Kız nerede çekiliyor sorusunun yanıtları pek çok kişi tarafından merak ediliyor. İstanbul’da pek çok yerdeçekimleri gerçekleştirilen dizide en çok Beyoğlu ilçesi ve Tarlabaşı Bulvarı kullanılıyor. Nalan’ın evlenmeden önce yaşadığı yalı ise Beykoz’da bulunuyor. Hatırlarsanız İyilik dizisindeki ev nerede sorusuna da bu yanıtı vermiştik.

İstanbul’un Beykoz ilçesinde Kanlıca’da bulunan yalının adı: Esra Umur Yalısı… Denize sıfır olan muhteşem manzarası ile bu yalı diziyi izleyen herkesin favori mekanı olmuştu. Ancak bu yalıdaki sahnelerle şu anda karşılaşmıyoruz. Ama Feride Hanım köşkten yalıya yeniden dönecek. Ve burada yalnız başına ölecek… Elbette dizi kitaptaki şekliyle devam ederse…

Nalan ise annesini ölü olarak bulacak. Manzarası Fatih Sultan Mehmet Köprüsünü de gören yalının Ebru Gündeş ve Arzu Sabancı ile komşu olduğu biliniyor. Camdaki Kız nerede çekiliyor sorusunun merak edilen bir diğer yanıtı ise Koroğlu Köşkü nerede sorusunun yanıtı oluyor. Ki bu köşkün gerçek adı Sadık Paşa Konağı

İstanbul Beyoğlu’nda Cihangir Mahallesi’nde yer alan köşk 24 odalıdır. 1850 yılında yapılmış ve günümüze kadar ulaşmış olan köşk boğaz manzaralıdır. İstanbul 1 Numaralı Kültür Ve Tabiat Varlıkları Koruma Kurulu tarafından verilen karar ile ikinci derece koruma grubu içerisinde yer almaktadır.

Peki ya Koroğlu Çiftlik Otel nerede? İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan otelin gerçek adı Kemer Country Otel İstanbul’dur.

Camdaki Kız Hayri beyin konuştuğu kız kim sorusunun yanıtını ve Camdaki Kız ne zaman bitecek sorusunun yanıtlarını sitemizi takip ederek almaya devam edebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.