Atatürk Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Atatürk Dizisi Fragman

Atatürk Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Atatürk Dizisi Fragman

Atatürk dizisi ne zaman başlayacak sorusuna herkesin yanıt aradığı bugünlerde, Disney Plus kaç TL sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Çünkü biliyoruz ki Atatürk dizisi dijital platformda yayın hayatına yeni başlayacak olan Disney Plus‘ta yayınlanacak. Ulu önder Atatürk’ün hayatının anlatılacağı ve onun Aras Bulut İynemli tarafından canlandırılacağı dizi herkes tarafından merak ediliyor.

Eğer diziyi izlemek istiyorsanız platforma üye olmalısınız. Ancak bu noktada size platformun 14 Haziran 2022’ye kadar sağlamış olduğu bir avantajdan da söz etmeden geçmemeliyiz. Eğer Disney Plus’a üye olmak isterseniz şu anda bunu yapamıyorsunuz. Ancak web sitesine girerek Şimdi Kaydol butonuna tıklar ve E-Posta adresini kaydederseniz lansman avantajından yararlanabilirsiniz.

Atatürk Dizisi Oyunculari

Atatürk Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Bunu yapar ve sisteme mail adresinizi bırakırsanız, Disney Plus size 14 Haziran 2022’de içerisinde bir bağlantının da yer aldığı bir mail gönderecek. Bu mail içerisinde yer alan bağlantıya tıklamak sureti ile 26 Haziran’a kadar gerçekleştireceğiniz üyelik işlemlerinde fiyat avantajından yararlanabileceksiniz.

Ancak erken kayıt avantajından yararlanmaz ve 14 Haziran’da Atatürk dizisi ve diğer içerikleri platform içerisinden takip etmek isterseniz, normal fiyat üzerinden ücretlendirileceğinizi belirtmek isteriz. Peki Atatürk dizisi ne zaman başlayacak? İşte bu sorunun yanıtı için de geri sayım başladı.

Atatürk Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Atatürk Dizisi Ne Zaman Başlayacak

14 Haziran sadece Disney Plus’un yayın hayatına başladığı gün olmakla kalmayacak. Aynı zamanda Atatürk dizisi de bu tarihte izleyicisi ile buluşacak. Dizinin ilk sezonunun 6 bölüm sürmesi bekleniyor. Başrolünde Aras Bulut İynemli’ninyer aldığı dizide Mustafa Kemal’in hayatı konu edilecek. Bu da dizinin şimdiden herkes tarafından merak edilmesini gündeme getiriyor.

Atatürk Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Atatürk dizisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını 14 Haziran 2022 olarak verdik. Bu tarih aynı zamanda Disney Plus’un da yayın hayatına başlayacağı tarih olacak. Mehmet AdaÖztekin tarafından Disney Plus için oluşturulan dizide Aras Bulut İynemli Atatürk’ü canlandıracağı için başrol olarak belirtilse de dizide çok değerli farklı oyuncular da yer alıyor.

Atatürk Dizisi Oyuncuları

Atatürk dizisi oyuncuları ve canlandıracakları karakterleri şu şekilde listeleyebiliriz:

• Aras Bulut İynemli : Mustafa Kemal Atatürk

• Mehmet Günsür : Ali Rıza Efendi

• Songül Öden : Zübeyde Hanım

• Berk Cankat : Ali Fuat Cebesoy

• Sarp Akkaya : Enver Paşa

• Sahra Şaş : Makbule Atadan

• Bertan Asllani : Ali Fethi Okyar

• Esra Bilgiç

• Emma Watson

Atatürk Dizisi Yönetmeni

Atatürk dizisi yönetmeni Mehmet Ada Öztekin iken, kendisi bu diziyi Dsney Plus için oluşturmuştur. Dizinin ilk sezonunun 6 bölümden oluşması planlanırken, Atatürk dizisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı da Dsney Plus’un yayın hayatına başladığı tarih olan 14 Haziran 2022 olarak verilmektedir.

Atatürk Dizisi Fragman

Atatürk dizisi fragman aramaları arama motorlarında son günlerde çok sık yapılmaya başladı. Bu durumun bir kaç önemli sebebi var. Bu sebepler arada ilk sırayı elbette ki insanların diziyi merak ediyor olmaları alıyor. Aylardır, önce başrol oyuncuları ile Emma Watson ile dizi için anlaşma yapılmış olması gibi konularla gündemde dizi.

Bunun yanında zaten Atatürk’ün hayatının anlatılıyor olması da dizinin çok merak edilmesinin önemli bir diğer nedeni. Fakat bir de Atatürk dizisinin dijital platformda, ücretli üyeler tarafından izlenebilecek olması durumu var. İnsanların Atatürk dizisi fragman beğenip beğenmeyeceklerine göre platforma üye olmaları durumu söz konusu.

Fakat şu anda dizi ile ilgili bir fragmanın yayınlanmadığını belirtmeliyiz. Bu noktada eğer beğenip beğenmeyeceğinize göre Disney Plus üyelik oluşturmayı düşünüyorsanız size şu şekilde küçük biröneride bulunabiliriz: Bugüne kadar gerek Aras Bulut İynemli, gerek Mehmet Günsür gerekse de Songül Öden’in rol aldıkları diziler oldukça beğenildi.

Beren Saat ile başrollerini Mehmet Günsür’ün paylaştığı Atiye dizisi de dijital platformda yayınlandı ve Göbeklitepe’nin anlatıldığı dizi de herkes tarafından çok beğenildi. Platforma diziyi izlemek için üye olmayan ama üye oldukları için Atiye’yi izleyenlerin yanında sadece Atiye için platforma üye olanlar da oldu. Ancak herhangi bir pişmanlık yaşamadılar.

Atatürk Dizisi Hangi Kanalda?

Atatürk dizisi hangi kanalda sorusuna Disney Plus yanıtını vermekle birlikte, Disney Plus’un bir dijital platform olduğunu da belirtmeliyiz. Platformda diziyi izlemek için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için 14 Haziran 2022 tarihine kadar sisteme mail adresinizi bırakırsanız, 26 Haziran’a kadar alacağınız üyeliklerde lansman avantajından yararlanabilirsiniz.

Bu avantaj 8 ay öde 12 ay izle şeklinde olup, gerçekten tercih edilebilir niteliktedir. Zaten Atatürk dizisi nasıl başlayacak sorusunun yanıtı da 14 Haziran 2022’dir.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.