Adım Farah Fragman 15. Bölüm Ne Zaman? 2. Sezon Ne Zaman?

Adım Farah fragman paylaşımı, tıpkı dizinin 15. bölümü gibi merakla bekleniyor. Başrollerini Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in paylaştığı Adım Farah dizisi, başarılı oyuncuların Disney Plus’ta yayınlanan Kaçış ve Dünyayla Benim Aramda dizilerinin ardından oldukça merak ediliyordu. Ve önceki bölümler gibi 14. bölüm de soluksuz izlendi.

MaviBoncuğum takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu da Disney Plus’ta yayınlanan, Engin Akyürek’in Kaçış dizisi ile Merve Özdemir’in Dünyayla Benim Aramda dizisinin ardından iki başarılı oyuncunun Adım Farah dizisinde buluşmaları bir tesadüf mü?

Hemen bu konuya açıklık getirmek isteriz. Disney Plus’ta dizisi yayınlanan oyuncuların, dijital platform ile yapmış oldukları anlaşma gereği, başka bir dijital platformda yer alabilme durumları söz konusu değil. Ancak televizyon dizilerinde rol alabilirler. Burada da tek şart, seçilecek kanalın Fox TV olması…

Adım Farah fragman bilgilerini paylaşmadan önce başka bir konuya daha değinmek isteriz. Dünyayla Benim Aramda 2. sezon olacak mı? Kaçış dizisi bitti mi? Çünkü bu dizilerin başrol oyuncuları farklı bir projede yer alınca insanların aklına önceki projenin sona erdiği düşüncesi geliyor haklı olarak.

Kaçış dizisi bitmedi. Ancak 2. sezon yayın tarihi açıklanmış değil. İzleyici severek ve soluksuz takip ettiği Kaçış dizisi 2. sezon başlangıç tarihini sabırsızlıkla bekliyor. Dünyayla Benim Aramda ise final yaptı. 2. sezonu olmayacak.

Adım Farah hakkında bilgilere gelince… Daha önce dizi hakkında yapmış olduğumuz paylaşımlara aşağıdaki başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Adım Ferah dizisi

Adım Farah Fragman

Adım Farah fragman hakkında merak edilenler aslında dizinin 15. bölümü hakkında fikir verecek olması dolayısı ile oldukça fazla. Fakat en sevilen dizilere baktığımız zaman, aslında onların tüm bölümlerinin fragmanları internet üzerinde sıklıkla aranıyor. Çünkü sonraki bölümler her zaman merak ediliyor, iple çekiliyor…

Adım Farah Ne Zaman

Adım Farah Fragman

Adım Farah fragman için de benzer bir durum söz konusu. Şu anda dizinin çok merak edilen . bölüm fragmanı yayında. 15. bölümde neler olacağını da herkes çok merak ediyor. Bildiğiniz gibi 14. bölümün sonunda babası Kerimşah’ı kaçırdı ve Farah’ın karşısına çıktı.

Hatırladığınız üzere Farah Behnam’ı öldürdüğünü düşünerek Türkiye’ye kaçmış; burada Kerimşah’ı dünyaya getirmişti. Ancak Behnam ölmemişti. Ve Kerimşah’tan haberi yoktu. Ancak Ali Galip tarafından donörü öldürtülen çocuğa doner gerekiyordu.

Bunun için en kolay çözüm kardeşti. Ve bu nedenle Tahir İran’da bir kardeşi olup olmadığını araştırırken Behnam’ın ölmediğini öğrenmişti. Ancak hakkında yapılan araştırma Behnam’ın kulağına gitmiş ve Tahir’i tehdit etmişti.

Bunun üzerine onunla tek başına başa çıkamayacağını düşünen Tahir güvendiği için Ali Galip’ten yardım istemiş; Ali Galip de Behnam’a ulaşarak burda bir oğlu olduğundan haberdar etmişti. Behnam da bunun üzerine Türkiye’ye geldi.

Mehmet de Ali Galip’i son işinde yakalayacaktı. Ancak ondan intikam almak için Tahir öldürmek istemişti. Mehmet Ali Galip’in kiminle iş yaptığını öğrenmek isterken babası Orhan’la karşılaştı ve vuruldu.

Adım Farah 15. Bölüm Ne Zaman?

Adım Farah 15. bölüm ne zaman? Gerek Engin Akyürek, gerekse Demet Özdemir hayranları ve dizide yer alan diğer başarılı isimlerin takipçileri, çok beğendikleri dizinin 14. bölümü sonrasında Adım Farah dizisinin 15. bölüm tarihini merakla bekliyor. Adım Farah, Fox TV ekranlarına 14. bölümü ile 31 Mayıs 2023 Çarşamba akşamı 20:00’da gelmiş ve sezon finali yapmıştı.

Peki Adım Farah 15. bölüm ne zaman? Fox TV tarafından dizinin 15. bölümü, dolayısı ile 2. sezonun ne zaman başlayacağına dair bir açıklama yapılmadı. Bu nedenle buradan size net bir tarih, şu an için veremiyoruz. Ancak 11 Eylül 2023 sonrasında diziyi izlemeye kaldığımız yerden başlayacağımızı düşünüyoruz.

Bu aşamada Adım Farah fragman izleyerek dizinin 2. sezonunda neler olacağını öğrenebilirsiniz. Mehmet ölecek mi? Ali Galip ölecek mi? Tahir Mehmet’le kardeş olduklarını öğrenecek mi? Farah Behnam’dan Kerimşah’ı alabilecek mi yoksa Behnam mı Farah’ı da alıp İran’a geri dönecek?

Tüm bu sorulara 15. bölümde yanıt alamasak da 15. bölüm 2. sezonda yaşanacak gelişmeler hakkında bizi az çok fikir sahibi yapacaktır. 15. bölüm hakkında bir fikre ise fragman izleyerek varabiliriz. Adım Farah fragman ve özellikle de 1. bölüm ve diğer tüm yeni bölüm fragmanlarını linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Tahir’in Ali Galip’e olan kininin bastırılıp bastırılmayacağını ve Bade ile Farah’a saldıran kişinin de Ali Galip değil de Orhan olduğunun ortaya çıkıp çıkmayacağı merak konusu. Bu konuyu Bekir tahmin ediyor. Ve Orhan’ı Gönül ile Kaan’ın düğününde öldürecekti ama Gönül’e kıyamadığı için bunu yapamadı.

Adım Farah 2. Sezon Ne Zaman?

Adım Farah 2. sezon ne zaman sorusunun yanıtı, Adım Farah fragmanının sonunda verildiğinde biz de net olarak buradan sizlere tarih paylaşımında bulunacağız. Ancak 2. sezonu izlemek için en az 3.5 ay beklememiz gerektiğini tahmin ediyoruz.

Adım Farah 2. sezon ne zaman sorusunun yanıtı muhtemelen 13 ya da 20 Eylül 2023 olacaktır. Bu sırada da Engin Akyürek’in Disney Plus’ta yayınlanan Kaçış dizisinin 2. sezonunu izleyeceğimizi tahmin ediyoruz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.