Demet Akalın Aldatıldı!

Demet Akalın adı gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde, önce Ziynet Sali ile, sonrasında da Cenk Eren ile Twitter’deki Tweet’ler aracılığı ile ettiği kavgalarla gündeme gelen Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Twitter’i bıraktığını, sadece kendisini takip eden hayranlarına mesaj yazdığını belirten açıklamalarda bulunmuştu. Demet Akalın ismini kullanarak pul kadar isimlerini manşetlere taşımak isteyen kişilerin, Demet Akalın gerçeğini kabul etmeleri gerektiğini söyleyen Demet Akalın, şimdilerde de, daha önce evli olup, sonrasında boşandığı; ancak yeniden barışarak birlikte yaşamaya devam ettiği eşi Önder Bekensir tarafından aldatılıp aldatılmadığı sorusu ile gündeme yerleşecek gibi görünüyor.

<

Demet Akalın ve Önder Bekensir, şimdilerde de bir aldatma krizi ile çalkalanan ilişkileri ile gündemdeler. Demet Akalın son günlerde, yakın arkadaşı Alişan ile birlikte, İstanbul gecelerinde boy gösteriyordu. Bu arada Önder Bekensir, farklı mekan ve şehirlerde Turizmcilik yapan; ve eşinden yakın zamanda anlaşmalı bir şekilde boşanan Figen Doğusoy ile görüntülendi. Figen Doğusoy ile Önder Bekensir bundan yaklaşık 10 gün önce Bodrum’da görüntülenmişti. Sonrasında ise, Önder Bekensir ve Figen Doğusoy birlikte Ankara’ya gitti; ve Ankara’da görüntülendiler. Figen Doğusoy ve Önder Bekensir çifti daha sonra da Çeşme’de görüntülendi… Kısacası, Figen Doğusoy ve Önder Bekensir’in, sürekli birlikte görüntülenmesi, ikilinin arasında bir aşk olabileceği düşüncesini akıllara getirdi…
Demet Akalın’ın ise Twitter’de düştüğü notlar, gerçekten aldatılmış olabilir mi sorularını akıllara getirdi… Dilerseniz Twitter’de, Demet Akalın’ın yazdıklarına kısaca bir göz atalım:
AkalinDemet: Seda Sayan bana dedi ki: ZİRVE YALNIZLIKTIR, alışacaksınnn.
AkalinDemet: Bana iftara kadar yapacak bir şeyler söyleyin; Maymunlar Cehennemini izledim, çok güzel kafa dağıtıyor. Başka?
AkalinDemet: Ben oruç tutuyorum. Allah’a inancım sonsuz. Ama şunu da biliyorum ki: Allah iki kere hata yapanı sevmez.
AkalinDemet —-> Bekensir1: Zahmet edip de o kadının koynundan çıkma. Eşyaların çöpte…
AkalinDemet: Hayatta hiç yanılmadım hislerimde. Teyzem der giderler, sonrasında da kadının koynundan çıkarlar…
Aslına bakacak olursanız, bu sözler, aldatıldı mı sorusunu akıllara getirmiyor; aldatıldığını gösteriyor Demet Akalın’ın. Demet Akalın’ın bu haberi Kelebek aracılığı ile öğrendiğini de belirtmek isteriz…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası