Canlı Yayında Ece Erken Bayıldı

Hayata Gülerken isimli programın sunucularından Ece Erken Davıt Güloğlu, programlarını sunarken, canlı yayında, Ece Erken bayıldı.

<

Ece Erken bayıldı; olayın canlı yayında gerçekleşmesi ise, herkesin, bu görüntülere şahit olmasını sağladı. Ece Erken Davut Güloğlu ile, ayakta konuşurken, bir anda dengesini kaybetti; ve hızlı bir şekilde düştü. Ece Erken bayıldıktan sonra, yapılan ilk müdahalelerde, Ece Erken’in, Hayata Gülerken programını sunarken, tansiyonunun aniden düşmesi sonucunda bayıldığı sonucu elde edildi.
Ece Erken Davut Güloğlu ile birlikte sunmuş olduğu Hayata Gülerken programına, bayılma olayının ardından devam edemeyince, Davut Güloğlu, programı tek başına sunmak durumunda kaldı. Ve, Ece Erken bayıldıktan sonra, Davut Güloğlu’nun Hayata Gülerken programında yapmış olduğu açıklama şu doğrultuda idi: ”Ece Erken bayıldı. Çünkü sabah kahvaltı yapmamıştı. Ve bu aralar oldukça yoğunuz. Ece Erken çok yoruluyor…”
Ece Erken Davut Güloğlu ile birlikte sunduğu Hayata Gülerken programı için bir gerginlik de yaşamıştı. Davut Güloğlu her ne kadar, kahvaltı sebebiyle Ece Erken’in bayıldığını açıklasa da, Ece Erken’in, bu gerginlik nedeniyle bayılmış olabileceği iddia ediliyor…

Latest Comments
  1. Huya

    BEN BU KADININ BAYILMASINA HIC INANMIYORUM 10 YIL ONCEKI POPULERLIGI KALMADIYA KADIN SASIRIYOR NE YAPACAGINI..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası