Beste Açar İle Engin Haravon Evlendi

Usta Şarkıcı Kayahan’ın büyük kızı Beste Açar, dün üçüncü kez dünya evine girdi; ve yeni evliliğinin nikahının kendi evinde kıyılmasının ardından da balayı için, yeni eşi Engin Haravon ile birlikte Amerika’ya gitti.

Beste Açar, Kemerburgaz’daki evinde düzenlediği nikah töreni ile, hayatında son olacağını düşündüğü bir evlilik cüzdanına imza attı. Nikah memurunun Engin Haravon ile evlenmek isteyip istemediğini sorması üzerine, önce kısık sesle ”evet” dedi. Ancak nikah memuru, konukların Beste Açar’ın sesini duymadıklarını söyleyerek, cevabını tekrarlamasını istemesi üzerine Beste Açar, yüksek sesle: ”Vallahi Billahi evet” cevabını vererek, evlenmeyi kabul ettiğini de beyan etmiş oldu.
Beste Açar, nikah töreninin ardından yapmış olduğu açıklamada, bu sefer doğru evlilik yaptığını hissettiğini; ve sonsuza kadar Engin Haravon ile birlikte olacaklarına inandığını belirtti. Baba Kayahan Açar da, kızının bu evliliğinde, içinde daha farklı bir huzur olduğunu; Engin Haravon ile Beste Açar’ın yaptığı evliliğin doğru olduğuna inandığını belirtti.
Beste Açar’ın ilk evliliği Tayfun Duygulu ile gerçekleştirilmişti. Sonraki evliliğini de Onur Berberoğlu ile gerçekleştirmişti. Beste’nin, Onur Berberoğlu’ndan bir oğlu bulunmakta. Beste Açar; ve Onur Berberoğlu’nun oğulları olan Oben de, annesi Beste’nin nikah törenini, dedesi Kayahan’ın yanında seyretti…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası