Beren Saat Fırat Çelik Aşkı Fatmagül’ün Suçu Ne Başlamadan Gündeme Geldi

Fatmagülün Suçu Ne dizisi yeni sezon ilk bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Ancak, Fatmagül’ün Suçu Ne oyuncularından Beren Saat ile Fırat Çelik arasında yaşanmaya başlayan aşk, Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi yeni sezon ilk bölümünden önce konuşulmaya başlandı. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde Fatmagül’ün, ilk bölümlerdeki nişanlısı olan Mustafa karakterini canlandıran Fırat Çelik ile Beren Saat, yani Fatmagül, gerçekleştirdikleri Paris gezisinde aşklarının başlangıcını gerçekleştirdiler…

<

Fırat Çelik, 28 senedir Fransa’da yaşıyordu; ve Fransa’dan geçtiğimiz sene Türkiye’ye dönmüştü. Beren Saat ise yakın arkadaşı Belçim Bilgin ile birlikte tatil için Paris’e gitti. Buraya Fırat Çelik de geldi. Ve Beren Saat ile çok yakından ilgilendi. Aralarında bir aşkın başladığı düşünülen ikili İstanbul’a birlikte döndü. Fatmagül’ün Suçu Ne çekimlerinin dışında da sürekli birlikte görüntülenen Beren Saat ve Fırat Çelik, konserlere de birlikte gidiyor; ancak birlikte fotoğraf vermekten kaçınıyorlar.
Beren Saat, kısa süre önce Levent Semerci’den ayrılmıştı. Yeni aşkının ise Fırat Çelik olduğu iddia ediliyor. Levent Semerci’ye aşık olduğunu bir süre önce belirten Beren Saat, sonrasında, hayatında kimse olmadığını söyleyerek Levent Semerci ile ayrıldıklarını doğruladı, ancak Fırat Çelik ile birlikteliklerini de henüz onaylamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası