Alt Üst Muhabbetler’de Lerzan Mutlu Seda Sayan’a Verdi Veriştirdi…

Lerzan Mutlu Alt Üst Muhabbetler programına katıldı, Esin Övet’in sorularına açık ve net cevaplar verdi; Seda Sayan’ı suçlamalara maruz bıraktı… Kendi programında çok sayıda ünlü ile sohbetler eden Lerzan Mutlu, pek fazla programa katılmamasına karşın Esin Övet’e Alt Üst Muhabbetler programında konuk oldu.

<

Lerzan Mutlu Alt Üst Muhabbetler programında Esin Övet’in sorularına cevap verirken, konu Seda Sayan’a geldi. Lerzan Mutlu şu şekilde bir konuşma yaptı: Seda Sayan beni ilk başlarda çok fazla destekliyordu; ve ben bu desteğin nedenini anlayamıyordum. Sonrasında bir gazeteci arkadaşım tarafından uyarıldım. Arkadaşım bana dedi ki: ”Dikkatli ol, ve sana kurulan tuzağa düşme. Sanat camiasında, bazı isimlerin önüne geçeceğin düşünüldüğünde, o isimlerin önüne geçmemen için seni yanlarına alırlar…” Çok sürmedi, arkadaşımın uyarısının gerçeğe dönüştüğünü gördüm.
Lerzan Mutlu Show TV’de program yapmaya başladığında, Seda Sayan, Show TV’nin müdürlerini arayarak Lerzan Mutlu’yu işinden ettirdi. Ve ertesi sabah Seda Sayan programa çıkarak (Lerzan Mutlu’nın deyimiyle) göbek attı. Lerzan Mutlu bu olayı anlattıktan sonra sonra da şöyle diyor: ”Bir insanı ekmeğinden edip de, ertesi sabah canlı yayında göbek atarsanız, ben sizin insanlığınızdan şüphe ederim…”
Lerzan Mutlu Alt Üst Muhabbetler programında Esin Övet’in sorularını cevaplarken Atilla Altay Alt Üst Muhabbetler programına bir mesaj gönderiyor: Atilla Altay’ın, Seda Sayan’ın son ayrıldığı sevgilisi olduğunun bilindiğini de hatırlatmak istiyoruz. Atilla Altay yazdığı mesajda şöyle diyor: ”Lerzan Mutlu’nun programını takip ediyorum; ve çok başarılı buluyorum. Başarılarının devamını dilerim…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası