Ajda Pekkan Ve Bülent Çavuşoğlu İsimleri Ortalığı Karıştırdı

Magazin gündemi, son günlerde, Ajda Pekkan’ın, evli ve bir çocuklu Bülent Çavuşoğlu ile birlikte olduğunu konuşuyor. Ajda Pekkan ise haberleri yalanlıyor. Demet Akalın bu haberi duyduğunda, Ajda Pekkan’ın yalanlamasına kulak asmadan şokta olduğunu söylerken, Samsun Demir de Demet Akalın’ı, Ajda Pekkan üzerinden prim yapmaya çalışması; ve fırsatçılıkla suçluyor… Oldukça karışık bir hikaye; yılan hikayesi gibi… Dilerseniz olaya baştan itibaren birlikte göz atalım:

<

65 yaşında olan Süperstar Ajda Pekkan, KVK Genel Müdürü, evli ve bir çocuk babası Bülent Çavuşoğlu ile ilişki yaşadığı iddiaları ile ortalığı karıştırdı. Dedikodu aynen şu şekildeydi: Ajda Pekkan, 8 aydır Bülent Çavuşoğlu ile ilişki içerisinde. Bu ilişki son iki aydır öyle bir hal aldı ki, Bülent Çavuşoğlu evine gitmez oldu. Bu nedenle de eşi Tuğçe Eyilik’ten boşanma kararı aldı… Bu dedikodu magazin gündemine öyle bir oturdu ki, Twitter’deki kadınların pek çoğu Ajda Pekkan’a tepkili tweetler atarken, Ajda Pekkan Bülent Çavuşoğlu’nun var olduğu iddia edilen aşkları, Twitter’in en çok tartışılan konularından bir tanesi olma özelliğini kazandı…
Bu sırada Ajda Pekkan Çeşme’deydi. Ancak, İstanbul’a gitmesi gerekiyordu. Çünkü Ajda Pekkan Star Akademi programının juri üyesi; ve programa yetişmesi gerekiyordu. Ajda Pekkan Çeşme’den İstanbul’a doğru yola çıktığı sırada, telefon yağmuruna tutuldu. Ajda Pekkan’ı arayan, Ajda Pekkan’ın arkadaşları idi. Olayın gerçeklik payı olup olmadığını soruyorlardı Ajda Pekkan’a. Ajda Pekkan’ın ise arkadaşlarına cevabı aynen şu şekildeydi: ”Saçmalamasınlar. Biz Bülent Çavuşoğlu ile sadece KVK konserleri nedeniyle görüşüyoruz.” Ajda Pekkan’ın bu konuşmasının ardından, asistanı Etel Sason’un bir açıklaması basına yansıtıldı. Etel Sason’un açıklaması şu şekildeydi: ”Ajda Pekkan ve Bülent Çavuşoğlu KVK konserleri sebebiyle görüşüyorlar. Aramızda iş ilişkisi var; ve bu iş ilişkisi dahilinde görüşmeler sürecek. Ancak Ajda Pekkan, her çalıştığı insan ile adının aşk dedikodularına karıştırılmasından dolayı çok rahatsız…”
Demet Akalın’ın ise, bu haberde isminin gçemesinin sebebi şu şekilde özetlenebilir: Demet Akalın, Ajda Pekkan ve Bülent Çavuşoğlu dedikodularını twitterden öğrendi. Haberi öğrenen Demet Akalın Erol Köse’ye haberin doğruluğunu sordu ve şu şekilde bir değerlendirmede bulundu: ”Ben eski eşime döndüm diye millet bana yapmadığını bırakmadı. Şu anda şoktayım. Anlamıyorum ben bu işleri…”
Samsun Demir ise, Demet Akalın’ın sözlerine şu şekilde yorum getirdi: ”Ben Ajda Pekkan’ın rakibi olsaydım; ve onun yerine düşünme şansım olsaydı, bu eleştirileri yapanları susturmaya çalışır; ve önce olayın dinlenmesi gerektiğini söylerdim. Halk herkese hakettiği notu vermektedir. Ve halk tarafından en zor verilen şey ise, bir ismin saygınlığıdır. Günlük küçük kazançları düşünmeyen; ve fırsatçı olmayanlar, bu saygınlığı halkın gözünde kazanmış isimlerdir. Bu kişilerin kimler olduğuna bakacak olursak: Sezen Aksu, Sertab Erener, Ajda Pekkan, Nilüfer, Nazan Öncel, Candan Erçetin…”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası