Acun Ilıcalı’dan İlginç Açıklamalar

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde, Bebek’te, yakın arkadaşları Rıdvan Dilmen; ve Gökhan Şükür ile kahve içerek sohbet etti. Mekan çıkışında ise, magazin ekipleri ile karşılaştı. Ve Acun Ilıcalı’ya, son zamanlarda, magazin basınını meşgul eden gündem konuları hakkında sorular yöneltildi. Haberimizde, Acun Ilıcalı’nın, kendisine yöneltilen sorulara vermiş olduğu yanıtlardan bahsedeceğiz…

<

Pascal Nouma ve Nihat Doğan hakkında yorum yapan Acun Ilıcalı,yaşanan kavganın kendi tercihi olmadığını belirterek, elbette tartışmaların olacağını; çünkü Survivor’da yaşamın zor ve tansiyonun yüksek olduğunu; ancak Pascal Nouma ve Nihat Doğan arasında yaşanan kavgayı önceden tahmin edemediğini söyuledi. Ve Acun Ilıcalı ekledi: ”Pascal Nouma benim ç.ok yakın arkadaşım. Onun Survivor’da kalması benim daha çok işime gelirdi; ancak diskalifiye edilmesi gerekiyordu; ve zor da olsa Pascal Nouma’yı Survivor’dan diskalifiye ettik. Benim açımdan Pascal Nouma’nın Survivor’da kalması, Nihat Doğan‘ın kalmasından çok daha iyi olurdu…”
Acun Ilıcalı Pascal Nouma hakkında yaptığı bu açıklamalarının ardından ise sözü Nihat Doğan’a getirdi. Ve iddia edildiği gibi, Nihat Doğan ile Acun Ilıcalı arasında hiç bir küslük olmadığını; Nihat Doğan’ın sadece, yoğun bir şekilde albüm çalışması yaptığını; bu nedenle de programlara katılımının biraz zor olduğunu belirtti; ve geçtiğimiz günlerde görüştüklerini de sözlerinin arasına ekledi.
Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği bir diğer yarışma programı Yok Böyle Dans için ise, Özge Ulusoy ile görüştüğünü biliyoruz. Acun Ilıcalı bunun için de : ”Özge Ulusoy‘un iyi dans ettiğini duyduk, Yok Böyle Dans’a istiyoruz. Helin Avşar’ı da Yok Böyle Dans’a istiyoruz. Yok Böyle Dans için görüştüğüm başka isimler de var…” dedi.
Acun Ilıcalı’ya son olarak, yakın dostu Ali Taran‘ın Ayşe Özyılmazel ile yaptığı evlilik hakkında neler düşündüğü soruldu; ancak Acun Ilıcalı, o konu hakkında konuşmak istemediğini; ve özel hayatların özel kalması gerektiğini söyledi.
+1 kodu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası