Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar Yoğun Bakımda

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar Yoğun Bakımda

Futbolda şike iddiaları kapsamında, futbolda şike soruşturması hız kesmeden devam ediyor. Ve şimdi de ikinci dalga futbolda şike soruşturması başlatıldı. Futbolda şike soruşturmasının ikinci dalgası ise, Trabzonspor cephesinde yankı uyandırdı. Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, Kıbrıs’ta tatil yaparken, İstanbul’a davet edildi. Hava limanından alınan Nevzat Şakar, öncelikle sağlık kontrolünden geçti; ve sonrasında Adliyeye sevk edildi.

<

Ancak futbolda şike iddiaları kapsamında gerçekleştirilen futbolda şike soruşturması ikinci dalgada gözaltına alınan Nevzat Şakar, bir süre sonra, sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İlk müdahaleleri yapılan Nevzat Şakar, sonrasında sedye ile yoğun bakıma kaldırıldı. Yüksek tansiyon ve kalp sorunları nedeniyle, Nevzat Şakar, koroner yoğun bakımda bulunduruluyor..
Futbolda şike iddiaları kapsamında Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım da aynı sebep ile göz altına alınmıştı; ancak Fenerbahçe adına gerçekleştirilen Futbolda şike soruşturmasının faturasının şimdilik, Türkiye Futbol Federasyonunun yapmış olduğu basın toplantısına bakılarak, Fenerbahçe adına değil de Aziz Yıldırım adına kesildiği görülüyor. Aynı durumun Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar’ın da başına gelmesi muhtemel. Ve uygulamalar çerçevesinde, futbolda şike ve teşvike yönlendiren kişinin suçlu bulunup, takımın herhangi bir sorumluluk altına girmemesi durumunun göz önüne alınabileceğini de düşünecek olursak, kulüp başkanlarının bu denli sağlık sorunları ile karşılaşmaları da olağan oluyor.
Takım başkanları takım adına, şike ve teşvik primleri uyguluyor; ancak adına uygulamalar yapılan takım yoluna devam ederken, takım başkanları, faturayı ağır ödüyor. Temiz futbol adına, dileriz doğru kararlar alınır.


Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.