Yılbaşında Ne Giyilir? İşte Önerilerimiz Neden Kırmızı?

MaviBoncugum.Com olarak bir süredir, yılbaşı gecesi hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Yılbaşında nereye gidilir? Yılbaşı sofrası, yılbaşında neden kırmızı giyilir gibi konuların ardından, bu yazımızda da sizlerle, yılbaşında ne giyilir sorusuna yanıt bulmaya çalışacağız… Yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtını vermeden önce, yılbaşında nereye gidilir; ve yılbaşında ne yapılır sorularının yanıtını net bir şekilde bilmeniz gerektiğini, başlangıç olarak belirtmek isteriz… Evde yılbaşı kutlaması yapacak olanlar için yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtı farklı iken, balo salonunda yılbaşı kutlaması yapacak olanlar için de yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtı farklı olacaktır… İşte size, yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtı olabilecek nitelikte farklı alternatifler:

Evde yılbaşı kutlaması yapacak olanlar, ya aileleri ile; ya da arkadaşları ile, kısacası sevdikleri ile birlikte olacaklardır. Önce yılbaşı sofrası kurulur; ve yılbaşı yemekleri yenilir; sonrasında ise, müzik ile eğlence gerçekleştirilir, çerezler yenir, içecekler içilir… Kısacası, evde yılbaşı kutlaması, samimi bir ortam demektir. Evde yılbaşı kutlaması yapacak olanlar yılbaşında ne giyilir diye sorarlarsa, abartıdan uzak; fakat şık olmaları gerektiğini söyleyebiliriz… Bir tayt, ve üzerine de payetli bir bluz giyerek, sade bir şıklık elde edebilirsiniz mesela. Evde yılbaşı kutlaması için yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtının, rahatlıktan yana olması gerektiğini unutmamalı; ve rahatlığın da şıklığın da dozunu aşmamalısınız… Evde yılbaşı kutlaması için yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtlarından bir başkası da, parlak opak çoraplar ile birlikte kısa tulumlar olabilir. Yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtı, yine evde yılbaşı kutlaması için, ayakkabı ile ilgili olarak verilecekse, babetlerden yana bir tercih yapmanızı öneririz. Evde yılbaşı kutlaması yapacağınız için yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtı sizin için bir önem taşımıyorsa; ve bir eşofman giyip, salaş da olsanız sizin için bir kayıp söz konusu değilse… Yanlış yoldasınız; yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtı bir eşofman değil; hatta bir kot pantolon bile değildir. Evde yılbaşı kutlaması için, yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtını verdikten sonra, yılbaşında nasıl bir saç yapılır sorusuna da yanıt vermemiz gerekmektedir. Evde yılbaşı kutlaması için yılbaşında ne giyilir sorusuna vermiş olduğumuz yanıtların yanında, yılbaşında nasıl bir saç yapılır sorusuna verebileceğimiz yanıt: şık bir atkuyruğu olabilir. Yılbaşında nasıl makyaj yapılır derseniz, evde yılbaşı kutlaması için abartıya gerek yok, aydınlık; fakat doğal bir makyaj yapmanızı öneriyoruz.
Yılbaşı kutlaması için otellerin balo salonlarında düzenlenen yılbaşı programlarına katılmayı planlıyorsanız, balo salonunda yılbaşı kutlaması yapacaksınız demektir. Yılbaşında ne giyilir sorusu sizin için daha görkemli bir şekilde yanıtlanmalıdır. Yılbaşında ne giyilir sorusu, balo salonunda yılbaşı kutlaması gerçekleştirecek olanlar için, uzun; ve görkemli bir abiye elbise olabilir. Maksi elbiseler, balo salonunda yılbaşı kutlaması yapıp da yılbaşında ne giyilir diye soranlar için oldukça uygun olmaktadır. Balo salonunda yılbaşı kutlaması çok görkemli olacağı için, yılbaşında ne giyilir sorusu da, balo salonunda yılbaşı kutlaması gerçekleştirecek olanlar için görkemli olmak durumundadır… Fakat, yılbaşında ne giyilir sorusunu, balo salonunda yılbaşı kutlaması için dahi olsa, kabarık, pullu ve taşlı elbiseler ile yanıtlayamayız. Balo salonunda yılbaşı kutlaması dahi olsa, bu denli abartılı giyinmemeniz önerilmektedir; belirtilen elbiselerin düğünlerde giyilmesi uygun olacaktır… Balo salonunda yılbaşı kutlaması gerçekleştirecek olanlar, yılbaşında nasıl saç yapılır sorusunu da, dağınık topuz ile yanıtlayabilirler. Yılbaşında nasıl makyaj yapılır sorusunda da, dudaklarda bulunan rujun renginin, mutlaka yılbaşında ne giyilir sorusuna uygun olması; ve dikkat çekmesi önerilmektedir. Balo salonunda yılbaşı kutlaması için saç ve makyajın, yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtına uygun olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Yılbaşı kutlaması için bir restoran tercih edecekseniz, restoranda yılbaşı kutlaması için yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtı mini bir elbise ile birlikte, elbisenin stiline uygun bir ceket olabilir. Restoranda yılbaşı kutlaması için yılbaşında ne giyilir sorusunun bir başka yanıtı da, parlak harem pantolon; ve üzerine ipek bir bluz şeklinde verilebilir. Restoranda yılbaşı kutlaması, yılbaşı gecesi boyunca sürecek müzik ve eğlencenin yanında yemek ile gerçekleşecektir; ve son zamanlarda oldukça sık tercih edilmektedir. Restoranda yılbaşı kutlaması için yılbaşında ne giyilir sorusunun yanıtı kesinlikle çok parlak olacağınız şekilde verilmemelidir. Siz, restoranda yılbaşı kutlaması gerçekleştirirken, yılbaşı ağacından daha parlak olmak ister misiniz?

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.