Sevgililer Gününde Sevgilisi Olmayanlar İçin Öneriler

Sevgililer Gününde Sevgilisi Olmayanlar İçin Öneriler

Sevgililer gününde sevgilisi olmayanlar için öneriler, bugünlerde arama motorlarının en sık aranan konuları arasında yer almakta. Sevgililer günü aslında, sadece sevgilisi ya da eşi olanlar için özel. Ancak, sevgililer günü olduğunda ve siz o gün sokağa çıktığınızda görürsünüz ki her şey aşıklar için hazırlanmıştır. Ama ya sevgililer gününde sevgilisi olmayanlar? Onları kimse düşünmüyor, öyle değil mi? Sadece o güne özel ayrıcalıklardan faydalanmak için, sevgililer gününde sevgilisi olmayanlar sevgili mi kiralamalı? Sevgililer gününün, sevgilisi olmayanlar için zehir olmaması adına, sevgilisi olmayanlar sevgililer gününde ne yapmalı? İşte biz, bu özel günde yalnız olanları da düşündük ve neler yapabileceğinize dair önerilerde bulunmaya karar verdik…

Sevgilisi Olmayanlar Sevgililer Gününde Ne Yapmalı?

■ Belki yakın zaman öncesine kadar bir sevgiliniz ya da eşiniz vardı. Evinizdeki çift kişilik yatağı onunla paylaşıyordunuz. Ama artık yok… Eğer mutlu olmuş olsaydınız zaten yanınızda olurdu. Şimdi, tam da sevgililer gününde, onun olmamasının tadını çıkartmanızın zamanı geldi. Önceden birlikte uyuduğunuz çift kişilik yatağa, çaprazlamasına uzanın ve rahat bir uyku çekin… Hatta uyumadan önce bir fincan Melisa çayını da kendinize armağan edebilirsiniz…

■ Eğer bir işyerinde çalışıyorsanız ve sevgilisi olan arkadaşlarınız size, bugünü yalnız geçirmedikleri için hava atıyorlarsa, siz de kendiniz için bir çiçek sipariş edin ve gerekiyorsa üzerine, bir başkasının adı ile yazılmış bir kart ekleyin ve sonrasında da bu çiçeği, arkadaşlarınızın görebileceği şekilde kendinize gönderin. Bu sizi de arkadaşlarınızın yanında havaya sokacaktır. Sevgililer gününde sevgilisi olmayanlar için öneriler verirken bu öneriyi garip karşılayabilirsiniz ama hayat insana bazen en olmayacak şeyleri yaptırır.
Sevgililer Gününde Sevgilisi Olmayanlar İçin Öneriler

■ Mantı, pek çok kişinin en sevdiği yemekler arasında yer almaktadır. Ama içerisinde sarımsak bulunduğu için, bir sevgilisi ya da eşi olanlar mantıyı gerektiği kadar, canlarının istediği gibi yiyemezler. Sevgililer günü bunun için en ideal gün. Tansiyon probleminiz yoksa, doyana kadar mantı yiyebilir ve bir sevgiliniz olmadığına şükredebilirsiniz.

Sevgililer Gününde Sevgilisi Olmayanlara Öneriler

■ Belki çevrenizde, sizin gibi yalnız olan, beğendiğiniz karşı cins kişiler de vardır. Yalnız olduğunuz sevgililer günü, tam da bu kişiye yakınlaşabileceğiniz uygun gün olabilir. Neden olmasın? Aşkınızın yıldönümü, bir sonraki sevgililer günü olabilir elbette… Ve emin olun bu olursa, sevgililer gününde sevgilisi olmayanlar arasında yer aldığınıza şükredersiniz.

■ Sevgililer gününde sevgilisi olmayanlar, belki de bugün, kalplerinin sesini dinlemeli, geçmişten taşıdıkları duyguları varsa, o hisleri sahiplerine iletmelidirler. Bu şekilde, özlenilen sevgili geri kazanılabilir. Belki de sevgililer günü yalnızlığı, değerlendirilmek üzere bu nedenle işe yarayacaktır.

■ Sizin gibi yalnız olan arkadaşlarınızı bir araya getirip, bir bekarlar partisi de verebilir ve bu partide çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz. Ne de olsa o partideki herkes sizin gibi yalnız olacak. Belki bir aşk doğar… Kim bilir?

■ Tüm bu alternatifler sizin hoşunuza gitmedi ise çalışabilirsiniz. Uzun zamandan bu yana yapmanız gereken işlerinizi sevgililer günü gecesi ofiste kalıp sabaha kadar çalışarak, rahatlıkla bitirebilirsiniz.

■ Son önerimiz, eğer içinizden geliyorsa ve hala özlediğiniz eski sevgilinizi arayamıyorsanız, oturup onun için gözyaşı dökmeniz. Ağlamak insanı rahatlatır unutmayın…

Sevgililer gününde sevgilisi olmayanlar için öneriler arasından hangisi size cazip geliyorsa 2021 yılında onu yapın ki sevgiliniz varmış gibi aklınızda kalan bir gün olsun. Sevgililer gününde sevgilisi olmamak aslında çok da kabus gibi bir durum değil. Sevgililer gününüz kutlu olsun.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.