Sevgililer Gününde Ne Alsam Diyenler İçin Farklı Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Sevgililer Gününde Ne Alsam Diyenler İçin Farklı Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Sevgililer günü hediyesi önerilerinde bulunacağımızyazımız içerisinde, sevgililer gününde kadına ne alınır ya da sevgiller gününde erkeğene alınır diyen takipçilerimize olabildiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Sevgililer günü hediyesi olarak, 14 Şubat 2021’de sevgilinize ne alacağınıza hala karar veremedi iseniz ilerleyen bölümlerde sizlere önereceğimiz birbirinden güzel ve de değerli sevgililer günü hediyesinden arzu ettiğinizi sevgiliniz için seçebilirsiniz. O halde isterseniz, sevgililer gününde ne alsam dediğiniz noktada sizi daha fazla bekletmeden sevgililer günü hediyesi önerilerine göz atmaya başlayalım.

Sevgililer Gününde Ne Alsam?

■ Sevgililer gününde ne alsam diyenler, size sevgililer günü hediyesi olarak önereceğimiz ilk şey, şık bir kavanoz… Sonrasında bir de şık kağıtlar alın. Bu kağıtların sayısının tam olarak 365 olmasına dikkat edin. Her bir kağıda farklı şeyler yazarak, sevgilinize olan aşkınızı haykırın. Sonrasında sevgililer gününde, bu kavanozu, içerisindeki kağıtlar ile birlikte sevgilinize verin. Her gün, yazdıklarınızdan bir tanesini okumasını söyleyin…

■ Farklı bir sevgililer günü hediyesi arıyorsanız, sevgililer gününde hayatınızın anlamına, yılın en iyi sevgilisi olduğunu belirten bir sevgililer günü hediyesi alabilirsiniz. Bu bir ödül olabilir. Bir heykelcik alıp, hemen altına yılın en iyi sevgilisi yazdırabilir; hatta isterseniz sevgilinizin ismini de buraya iliştirebilirsiniz.

■ Sevgililer gününde ne alsam diyenler, sevgililer günü hediyesi olarak, sevgililerinin ellerinin üşümesini önlemek adına ona sevgililer günü eldiveni satın alabilirler. Hatta isterlerse bu eldivenin üzerine, kendi isimlerini, ve sevgililerinin isimlerini de yazdırabilirler. Oldukça düşünceli olmakla birlikte, romantik de bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Bir de rengi kırmızı olursa, deymeyin sevgilinizin keyfine…

■ Sevgililer gününde ne alsam diyenlere bir diğer önerimiz ise sevgililer günü kupası… Üzerine resimlerinizi yapıştırabileceğiniz bu kupaların içerisinden içilecek olan her bir yudum, size ve de sevgilinize aşkı tattıracaktır…

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Sevgililer gününde erkeğe ne alınır sorusunun yanıtları için yukarıda vermiş olduğumuz sevgililer günü hediyesi önerilerine bağlı kalmak durumunda değilsiniz. İşte alabileceğiniz diğer sevgililer günü hediyesi alternatifleri…

■ Erkekler için sevgililer günü hediyesi önerilerine ihtiyacınız var ve onun ne kadar başarılı bir erkek, ne kadar iyi bir sevgili olduğunu göstermek istiyorsanız, ona özel bir hediye seti alabilirsiniz. Bu hediye setleri genellikle 3’lü olmakta ve onun ismi ve resmi ile sadece ona özel olarak sunulmaktadır. Hediye setinin içerisinde Oscar, Plaket ve kupa bardak yer almakta olup, ona özel olarak hazırlanması için ismine, resmine ve sizin hazırlayacağınız bir teşekkür mesajına gerek bulunur. Daha zamanınız varken, hazırlatmak için hememn işe koyulabilirsiniz.

■ Erkekler için sevgililer günü hediyesi önerilerinden bir diğerini alırken de kendiniz için de almış olacağınızı söyleyebiliriz. Şöyle ki: sevgili bileklikleri tam olarak bu amaca hizmet edip, 2’li olarak hazırlanmakta. Bunlardan bir tanesi size, bir tanesi ise erkek sevgilinize. Yapmanız gereken, ilişkinizin başlangıç tarihini, sevgili bilekliklerini alacağınız firmaya vermek ve roma rakamları ile lazer kazıma yöntemi olarak kazımalarını istemeniz. Sonrası ise hediyeyi verdiğiniz ana kalmış. Bu şık hediye erkeklerin her zaman yanlarında taşıyabilecekleri türden…
Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

■ Sevgili kol saatleri ise erkeklere özel sevgililer günü hediyesi önerilerinden bir diğeri. İçine, isimlerinizin ve ortasına da sonsuzluk işaretinin iliştirildiği sevgili kol saatleri spor kayışlara sahip. Biri sizin; biri sevgilinizin olacak olan bu kol saatleri ile birbirinizi saate baktığınız her an hatırlayabileceksiniz.

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Sevgililer gününde ne hediye alınır dediğiniz bir sevgiliniz var ve kadınsa; yani siz erkekseniz, sizin için de farklı sevgililer günü hediyesi önerilerimiz olduğunu belirtmeden geçmemeliyiz.

■ Kadınlara özel sevgililer günü hediyesi önerilerinden bir tanesi kar küresi… Bildiğiniz gibi kadınlar dünyanın en romantik varlıkları olmakla birlikte nostaljik oyuncakları çok severler. Kar ise temizlik ve saflığı simgeleyen renk olan beyazdır. Dolayısı ile içerisindeki karların yavaş yavaş süzüldüğü ve altındaki kurma düğmesi ile müziğin çalmaya başladığı bir kar küresini sevgiliniz oldukça beğenecek.

■ Sizin de içinizde biraz romantizm varsa, sevgilinize bir sevgililer günü anı kutusu hediye edebilirsiniz. Bu kutuya, bugüne kadar çekildiğiniz resimlerden, onun için güzel sevgi sözlerinin yazıldığı notlara ve anılarınıza kadar pek çok şey yazıp koyabilirsiniz. Kutunun renginin kırmızı olması ise oldukça önemli.

■ Sevgililer günü hediyesi önerilerinden bir diğeri de hediye sepetidir. İçerisinde kalpli kağıtlara yazılı: Seni seviyorum çünkü… şeklinde devam eden 100 adet not, kucağında kalpli yastık tutan bir ayıcık, kalpli çikolatalar… ve daha aklınıza gelen pek çok şeyin yer aldığı bu hediye sepetinigören sevgilinizin mutluluğu aklınızdan yıllarca silinmeyecek.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.