Sevgililer Gününde Kadına Ne Alınır?

Sevgililer Gününde Kadına Ne Alınır?

Sevgililer gününde kadına ne alınır? Erkekler tarafından bugünlerde çok sık sorulan sorular arasında yer almaktadır. Aslında hediye seçmek herkes için zordur. Bir kadına hediye alınacaksa, bir başka kadın arkadaşı bile ne alacağı konusunda zorlanabilir. Değil ki erkekler için; hele bir de söz konusu sevgili ise durum çok daha farklı olur. Dolayısı ile sizlere, sevgililer gününde kadınlara ne alınır sorusunun yanıtları arasında yer alan sevgililer günü hediyesi önerilerinden söz edeceğiz. Çorbada biraz olsun tuzumuz olursa ne mutlu bize. Ancak unutmayın: Kadınlar hediye konusunda hassastırlar. Kendilerine güzel bir hediye alınırsa, onu ömür boyu saklamak adına ellerinden geleni yaparlar. Bununla birlikte her hediyeyi de beğenmezler. Dolayısı ile vereceğimiz sevgililer günü hediyesi önerileri arasından seçim yapacaksanız, onun nelerden hoşlandığını göz önünde bulundurmadan, zevkini takip etmeden tercih yapmamaya özen gösterin.

Sevgililer Gününde Kadınlara Ne Alınır?

■ Sevgililer gününde kadına ne alınır sorusunun ilk yanıtı için, seyahat etmekten hoşlanan sevgilinize kozmetik ve bakım çantası alabilirsiniz. Mümkünse bu çanta küçük ama fonksiyonel olmalı ve içerisini de kullandığı malzemelerle doldurabilirseniz, onu çok mutlu edebilirsiniz.
Sevgililer Gününde Kadınlara Ne Alınır?

■ Kadınlar için sevgililer günü hediyesi önerilerinden bir diğeri de kazınabilir haritalardır. Bu haritaların kullanımı son dönemlerde oldukça popüler olmakla birlikte, birlikte gittiğiniz yerleri kazıma olanağına sahip olursunuz. Sonrasında da yeni gidilecek yerlerin planlarını harita üzerinden yapabilirsiniz.

■ Günümüzde insanların eskiye özenmeleri söz konusu. Bu nedenle, sevgililer gününde kadına ne alınır sorunuzun yanıtı için antika pazarlarından birine gidebilir ve sevgilinize el yapımı işlemeli bir ayna ya da fotoğraf makinesi alarak mutlu anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Ancak her ne kadar eskiye hayranlığı olsa da, alacağınız şeylerin çok eski olmamasına da dikkat edin. İnternet üzerinde ikinci el ürün satan sitelerin bulunması ile birlikte, çarşıya çıktığınızda da ikinci el ürün satan mağazalarla karşılaşabilirsiniz ki tercihinizi bu yönde kullanarak, ürünlerin deformasyonunu daha kolay görebilirsiniz.

■ Sevgililer gününde kadınlara ne alınır sorusunun yanıtlarından bir diğeri de mutfağa yönelik. Eğer sevgiliniz kendi yemek ya da tatlılarını kendi elleri ile yapmayı seviyorsa ona bir makarna ya da waffle makinesi almayı deneyebilirsiniz. Sadece bu da değil, belki bir kahve makinesi almayı düşünüyordu; sevgililer günü bahanesi ile bu isteğini de yerine getirmeyi deneyebilirsiniz.

■ Kadınlar genellikle duygusal olur ve sosyal sorumluluk projelerine ilgi duyarlar. Kadınlar için sevgililer günü hediyesi önerileri arasında yer alan, hayvan barınakları, LÖSEV, TEMA gibi derneklerden birine, onun adına bağış yapma tercihini kullanabilirsiniz. Yaptığınız bağışın faturasını çerçeveletip sevgilinize verebileceğiniz gibi, bu kurumların ürünlerini satın alıp, onları da hediye olarak verebilirsiniz.

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

■ Sevgililer gününde kadına ne alınır sorusunun bir diğer yanıtı ise onun teknolojiye ne kadar meraklı olduğu ile alakalı olarak değişkenlik gösterir. Mesela: son zamanlarda bluetooth kulaklık kullanımı oldukça popüler. İnsanlar iş yaparken rahatlıkla telefon konuşmalarını da yapmak için bu kulaklıkları tercih ediyorlar. Bu kulaklıklarla müzik dinlemek de mümkün. Ya da bir power bank alıp şarjının hiç bitmemesini de sağlayabilirsiniz.
Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

■ Sevgililer gününde kadına ne alınır demeye devam ediyor ve sevgilinizin dizi ya da film izlemeyi sevdiğini biliyorsanız, ona ölmeden önce izlenmesi gereken filmler posteri alabilirsiniz ki böylece onu çok da mutlu etmiş olursunuz. Çünkü bu poster hala ülkemizde satılmıyor. İnternet üzerinden Movie Bucket List Poster araması ile bulabilir ve yurt dışından getirtebilirsiniz. Oldukça orijinal sevgililer günü hediyesi önerileri arasında yer alan bu alternatif ile onun gözünde büyük değer kazanırsınız.

■ Puzzle yapmayı seven sevgilinize ise dört boyutlu Game Of Thrones Puzzle’i alabilirsiniz. Onunla uğraşırken tüm gününü feda edebilir ve bununla birlikte, son dönemlerde insanların sıklıkla puzzle yaptıklarını görüyoruz. Yani hediyeniz çok makbule geçecektir.

Sevgililer gününde ne hediye alınır sorusunun bir diğer yanıtı da sevgilinize bir can hediye etmek olabilir. Ancak bunun için çok dikkat etmelisiniz: eğer sevgiliniz uzun zamandır bir hayvan sahibi olmak istediğini söylüyorsa bu hediyeyi alabilirsiniz. Hayvan barınaklarından almak ise en doğru tercih olacaktır. Buralarda sahiplenilmeyi bekleyen onlarca kedi ve köpek var. Böylece hediyeniz çift taraflı mutluluk kaynağı olacaktır.

Erkekleri Rahatlatacak Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

■ Pek çok erkek, hediye almayı beceremediğini söyleyerek kendini bu anlamda geri çeker. Siz de o erkekler arasında yer alıyorsanız sevgilinizin gözünde bir adım geri düşmüş olabilirsiniz. Dolayısı ile hediye seçme yeteneğiniz yoksa bile sevgilinize bir masaj ve ardından da SPA keyfi hediye edebilirsiniz. Hiç bir kadın buna hayır demeyecektir.
Sevgililer Gününde Kadına Ne Alınır?

■ Kadınlar için sevgililer günü hediyesi önerilerinden bir diğeri de romantik bir akşam yemeğidir.Yanında bir hediye almanıza gerek bulunmasa da, eğer mutlaka bir şey vermek isterseniz deri kaplı bir defter armağan edebilirsiniz ki bu defterler büyük kırtasiye ve kitapçılarda; hatta turistik yerlerde hediyelik eşya satan dükkanlarda bile bulunmakta.

■ Saat de sevgililer günü hediyesi önerileri arasında yer alır ancak bunun için sevgilinizin tarzını mutlaka bilmelisiniz. Siz şık olmasındansa rahat edeceği bir model tercih edebilirsiniz. Ama sevgiliniz, hatta genel olarak kadınlar daha çok şık ve kıyafetleri ile uyumlu saatlerden hoşlanırlar. Desenli ve çelik kasalı saatler klasik giyinmeyi seven kadınlar için ideal iken, renkli saatler daha çok spor giyinmeyi tercih eden kadınlar için uygundur.

■ Pek çok alışveriş sitesi, sevdiklerinize hediye göndermenize izin veriyor. Bu nedenle sevgilinize bir kutu çikolata gönderip, içine de bir not iliştirebilirsiniz. Böylece farklı; hem de kolay bir hediye seçmiş olursunuz.

■ Sevgililer gününde kadına ne alınır sorusunun yanıtları arasında yer alıyor olsa da şal, ayakkabı, çanta, parfüm… gibi seçeneklerden uzak durmalısınız. Bu hediyeleri o kendine alabileceği gibi, siz de günlük olarak alabilirsiniz.

■ Sevgililer günü hediyesi önerileri arasında yer alan bir diğer şeyi yapmak ise oldukça kolay. Alın onu ve bir AVM’ye götürerek birlikte gezin. Hoşuna giden her ne varsa alın gitsin. Oldukça pratik değil mi?

Sevgililer Gününde Ne Hediye Alsam?

Sevgililer gününde ne alsam sorusunun yanıtlarından bir diğeri de iş yerine gönderilecek bir meyve ya da çikolata sepetidir. Tek dikkat etmeniz gereken şey ise sepetin içinde sevdiği meyve ya da çikolataların bulunması gerektiği. Hem arkadaşlarının yanında güzel bir sürpriz yapmış; hem de sevgilinizi çok mutlu etmiş, ona hayır diyemeyeceği bir hediye vermiş olursunuz.

■ Tek taşımı kendim aldım dememesi için ona bir tek taş pırlanta yüzük de hediye edebilirsiniz. Elbette bu çok ucuz bir hediye olmayacaktır. Ancak bütçenizin uygun olmaması halinde gümüş ya da altın kolyeleri de tercih edebilirsiniz. Gümüş özellikle, altın ve pırlantaya göre daha uygun fiyatlıdır.

■ Sevgililer gününde kadınlara ne alınır sorusunun yanıtlarından bir diğeri de, kendi resminin bulunduğu bir tablo vermektir. Burada sadece resmin makyajlı, saçın yapılı ve kadının bakımlı olduğu, güzel bir resim olmasına dikkat edin. Aksi halde onu böyle bile mutlu edemeyebilirsiniz. İnsanlar kendilerini resimlerde çok beğenmezler; hele ki kadınlar…

■ Çiçek, sevgililer günü hediyesi önerileri arasında yer alan klasikleşmiş bir tercihtir. Ancak bu hediyeyi kendiniz vermek yerine, bir çiçekçi ile gönderirseniz daha çok anlam kazanır.

■ Hediye alabileceğiniz alışveriş sitelerinde isme özel hediyeler de bulunmaktadır. Hatta üzerine resim eklenen hediyeler… Mesela sevgilinizin adına hazırlanmış bir kupayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

■ Farklı sevgililer günü hediyesi önerileri arasında, yapraklarında Seni Seviyorum yazısı açan çiçekler de bulunmaktadır. Bu çiçekler şirin saksı ve kurdeleleri ile satılır ve toprakları bir kaç gün sulanınca Seni Seviyorum yazılı yapraklarını açarlar. İsterseniz bu çiçeği önce siz alır, toprağı sular ve yaprakları açınca sevgilinize hediye edebilirsiniz. Güzel bir hediye pakwti içerisinde tabi ki…

■ Sevgililer gününde kadına ne alınır sorusunun vereceğimiz son yanıtı ise kar küresi… Salladıkça içindeki kar tanelerinin hareket ettiği ve altındaki kurma düğmesini çevirdiğinizde çalan müziği ile bu hediye sevgiliniz için oldukça romantik olacaktır.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.