Sevgililer Gününde Erkeğe Ne Alınır?

Sevgililer Gününde Erkeğe Ne Alınır?

Sevgililer gününde erkeğe ne alınır? 14 Şubat Sevgililer Gününün yaklaşması ile birlikte, sevgilisi ya da eşi olan tüm kadınlar tarafından en sık sorulan soru niteliğindedir. Sevgililer gününde erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim, sevgililer gününde erkek sevgiliye ne hediye alınır… gibi sorulara yanıt bulmak zordur. Kadınların beğenmeleri her ne kadar zor da olsa, onlara alınabilecek hediye seçenekleri daha fazladır. Erkekler genellikle her şeyi beğenir ama hediye seçeneği oldukça azdır; en azından kadınlara göre. İlerleyen bölümlerde, sevgililer gününde erkeğe ne alınır sorusunun yanıtları için sizlere sevgililer günü hediyesi önerilerinden söz ederek işinizi biraz da olsa kolaylaştırmaya çalışacağız.

Sevgililer Gününde Erkek Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

■ Sevgililer gününde erkeğe ne alınır sorusunun yanıtlarından ilkini uygulamak sizin için oldukça kolay; erkek arkadaşınız için ise oldukça özeldir. Romantik bir akşam yemeği bunun için yeter. Ancak yemeği kendi ellerinizle hazırlamalı ve ona güzel ve özel bir sunumla ikram etmelisiniz.

Sevgililer günü hediyelerinden bir diğeri de ona bir mektup yazmak… Bu gibi şeylerin Lise dönemlerinde kaldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Erkeklerin hediye konusunda gözlerinin yüksekte olmadığını belirtmiştik. Duygularınızı samimi bir dille anlatacağınız bir mektup onun çok hoşuna gidecektir. Siz de maddi anlamda yıpranmamış olursunuz.

■ Sevgililer gününde erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim sorusunun yanıtlarından bir diğeri ise kol saatidir. Kadınlara küpe, yüzük, bileklik… hatta toka gibi aksesuarlar alınabilir, ama erkeklerin en sevdiği ve sık kullandığı aksesuar neredeyse kol saatidir. Ancak sürekli kolunda taşımasını isterseniz, onun giyim tarzına uygun olmasına dikkat etmelisiniz.
Sevgililer Gününde Erkek Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

■ Sevgililer günü hediyesi önerilerinden bir diğeri de erkekler için, kendi ellerinizle, eski anılarınızdan oluşturduğunuz bir fotoğraf albümüdür. Bunun maddi değeri çok yoktur. Ancak erkekler, üzerine uğraşılmış hediyeleri, maddi hediyelerden daha çok severler. Eminiz ki telefonunuz fotoğraflarınızla dolu. İstediklerinizi tab ettirip, albüm içerisine koyarak güzel ve yaratıcı bir hediye hazırlamış olursunuz.

Sevgililer gününde kadına ne alınır sorusunun yanıtları arasında verdiğimiz sevgililer günü hediyesi önerilerinden birini erkekler için de öneriyoruz. Son dönemlerde insanlar puzzle oynamayı çok seviyor. Dolayısı ile birlikte çekildiğiniz fotoğraflardan birini puzzle yaptırın ve sevgilinize hediye ederek, isterseniz birlikte oynayıp, keyifli zaman geçirin.

Sevgililer Gününde Erkek Arkadaşıma Ne Hediye Alabilirim?

■ Sevgililer gününde erkeğe ne alınır sorusunun bir diğer yanıtı da cüzdandır. Erkekler bol bölmeli, şık; ancak kolay kullanılan cüzdanları, saat sonrasında en sık kullandıkları aksesuarlar arasına dahil ederler. Sık sık da eskitirler. Dolayısı ile çok makbule geçecektir.
Sevgililer Gününde Erkek Arkadaşıma Ne Hediye Alabilirim?

■ Birlikte çekilmiş bir resminizi alıp, kupa bardak üzerine baskı yaptırabilir ve sevgililer günü hediyesi önerileri arasında bu kupayı da kullanabilirsiniz. Aslında kupayı isme özel olarak da yaptırmanız mümkün. Çay ya da kahvesini her içtiğinde bu Sevgililer gününü hatırlayacaktır.

■ Sevgililer günü hediyesi önerileri arasında yer alan ve çok orijinal bir alternatif de sizin resimlerinizden oluşan çikolataları ona armağan etmektir. Ancak bu hediyenin en kötü yanı, kalıcılığının olmamasıdır. Yenildiğinde biter.

■ Sevgililer gününde erkeğe ne alınır sorusunun yanıtlarından bir diğeri de asker künyesidir. Bu künyeyi askere gidecek ya da yeni gelmiş erkek arkadaşınıza rahatlıkla verebilirsiniz. Erkeklerin en sık kullandığı takılar arasında yer alan asker künyesine, lazer teknolojisi kullanarak, kendi fotoğrafınızı bastırmayı da kesinlikle unutmayın. Aks halde umduğunuz kadar özel olmayabilir.

■ Sevgililer gününde erkek sevgiliye ne hediye alınır sorusunun bir başka yanıtı ise kol düğmeleri. Ancak bu hediyeyi alacağınız kişinin prestijine önem vermesi, biraz da klasik giyiniyor olması gerekiyor. Gözleminizi önce yapıp, hediyenizi sonra almayı tercih edin.

■ Sevgililer gününde erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim sorusunun bir başka yanıtı ise taraftar kıyafet, ayakkabı, çanta ya da aksesuarları… Eğer sevgilinizin tutkunu olduğu bir takım varsa işiniz bu anlamda oldukça kolay. O takımın mağazasına gidin ve en hoşunuza giden, ihtiyacı olan, bütçenize en uygun hediyeyi alıp çıkın. Ne kadar makbule geçtiğine siz bile inanamayacaksınız.

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

■ Kendilerine kıyafet almak için kadınlar kadar aktif AVM gezmeyen erkekler için sevgililer günü hediyesi önerileri arasında, gömlekten pantolona, tişörtten kazağa kadar aklınıza gelen her şeyi alabilirsiniz. Bu hediyeler de sizin için pratik seçimler olacaklardır.

■ Kemer de sevgililer gününde erkeğe ne alınır sorusunun yanıtları arasında yer alıyor. Bu noktada kol saati ya da cüzdan kadar etkili olabilmesi adına hem günlük; hem de özel zamanlarda kullanabileceği bir kemer tercih etmeniz iyi olacaktır.

■ Erkek arkadaşınız memursa ya da sık sık iş toplantılarına katılması gerekiyorsa, muhtemelen kravat da kullanması gerekiyordur. Dolayısı ile şık bir hediye almak adına kravat tercihi de yapabilirsiniz.

■ Sevgililer gününde erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim sorusunun yanıtlarından bir diğeri de takım elbisedir. Ancak bu noktada cüzdanı oldukça açmanız gerekebilir. Her zaman kullanacağı bir hediye olmasa da, gardırobunda, sizi her zaman hatırlayacağı türden bir armağan olacaktır.
Sevgililer Gününde Erkeğe Ne Alınır?

■ Sevgilinizin teknoloji tutkunu bir adam olması halinde ona kulaklıktan cep telefonuna, power banktan bilgisayara kadar çok geniş yelpazede seçenek sunan hediyelerden birini alabilirsiniz. Ve bu noktada her bütçeye uygun ürün de mevcuttur.

■ Parfüm, kadınların olduğu kadar erkeklerin de ilgi alanıdır ve muhtemelen de kadınlardan daha fazla ihtiyaçları vardır. Dolayısı ile sevgililer gününde erkeğe ne alınır dediğiniz noktada tercihinizi parfümden yana kullanabilirsiniz.

■ Sevgililer günü hediyesi önerileri arasında maç biletinden de söz etmek gerekir. Ancak Fenerbahçeliyse Galatasaray maçı bileti armağan etme hatasına da düşmemelisiniz.

Erkeklere Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

■ Sevgililer gününde erkeğe ne alınır sorusunun yanıtlarından bir diğeri de 2’li oyuncak vosvoslardır. Kadınlar için pembe, erkekler için lacivert renkte olan vosvosların plakalarına da isimlerinizi ya da en azından isimlerinizin baş harflerini yazdırmayı unutmayın. Erkeklerin arabalara olan tutkuları doğuştan gelir, unutmayın.

Sevgililer gününde erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim, sevgililer gününde erkek sevgiliye ne hediye alınır, sevgililer gününde erkeğe ne alınır gibi soruların yanıtları arasında çok hassas düşünmenize gerek yok aslında. Erkekler kadınlar kadar romantik olmadıkları gibi, bu konulara da çok takılmazlar çünkü. Dolayısı ile tercihinizi yapın ve aklınızı daha fazla karıştırmadan alın gitsin.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.