Sevgililer Gününde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevgililer Gününde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevgililer gününde dikkat edilmesi gerekenler, 2021 yılının ilk özel günlerinden bir tanesi olan sevgililer gününe sayılı günler kala, pek çok takipçimiz tarafından araştırılmaya başlandı. Her birimiz, sevgililer gününde ne yapılır, sevgililer gününde ne yapılmalı şeklinde sorular soruyor; sevgililer gününde yapılacak sürprizleri öğrenmeye çalışıyoruz. Peki ya sevgililer gününde kesinlikle yapmamanız ve dikkat etmeniz gereken şeylerin neler olduğunu merak ediyor musunuz? Yazımız içerisinde sizlere bu bilgilerden söz edeceğiz…

Sevgililer Gününde Ne Yapılır?

■ Kırmızı, sevgililer günü için çekici bir renk olarak düşünülebilir. Ancak dikkatli kullanmamanız halinde, bu gün dahi sevgilinizi kendinizden uzaklaştırabilir, itici olarak görülebilirsiniz. Bu nedenle, onunla buluşmaya giderken giyiminize dikkat…

■ Sevgililer gününde yapılacak sürprizler arasında kesinlikle, iş ortamı, aile problemleri… gibi sorunların konuşulmasına ortam hazırlamak yer almamalıdır. Bu nedenle, baş başa olduğunuz bu günde, sadece anın tadını çıkartmalısınız.

■ Dışardan duyduğunuz söylentilere takılıp, sırf kadınlar sever diye komiklik yapmaya, erkekler hoşlanır diye etkileyici konuşmaya çalışmayın. Bırakın sizi olduğunuz gibi görsün, öyle sevsin. Sohbet kendiliğinden gelişsin… Bugüne kadar böyle gelmediniz mi? Zorlamaya ne gerek var? Sevgililer gününde dikkat edilmesi gerekenler hakkında araştırma yaparken kesinlikle bu hataya düşmeyin.
Sevgililer Gününde Dikkat Edilmesi Gerekenler

■ Alacağınız hediyelere ise dikkat etmeniz gerektiğini söylemeli miyiz? Alacağınız hediye kesinlikle romantik olmalı… Onun aklına olumsuz düşünceler getirmemeli… Mesela, çamaşır makinesi almayın. Evde yapacağı işleri hatırlar, Eşofman takımı alıp, spor yapması gerektiği izlenimini ona vermeyin… Sevgililer günü için alınabilecek çok daha romantik hediyeler var… Sevgililer gününde kadına ne alınır ya da sevgililer gününde erkeğe ne alınır başlıklı konularımız bu anlamda size yardımcı olabilir.

■ Gideceğiniz restauranda önceden rezervasyon yaptırın. Onun için yapmış olduğunuz özel hazırlık hoşuna gidecektir. Bunun yanında, lokanta lokanta dolaşıp yer aramak ise hiç mantıklı olmayacaktır. Sevgililer gününde dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırken bu detayı sakın atlamayın.

■ Sevgililer günü kutlaması için gideceğiniz yere arkadaş, akraba, hatta çocuklarınızı götürmeyin… Bugün sadece size özel. Romantik bir çift olmadığınızı birbirinizin gözünün içine sokmaya gerek yok…

Sevgililer Gününde Ne Yapılmalı?

■ Sevgililer gününü kutlamak için gittiğiniz mekanın, eski sevgilinizle gittiğiniz yer olmamasına dikkat edin. Aksi halde karşılaşmanız durumunda, hiç de hoş olmayan şeyler yaşayabilirsiniz.

■ Sevgiliniz; ya da eşiniz için vereceğiniz çiçek siparişinin, hangi gün iletileceğine dikkat edin. Zaten çiçekçiler o gün çok yoğun olur. Geç tarihte teslim edilmesini istemezsiniz öyle değil mi?

■ Sevgilinizle birlikte dolaşırken, bağırarak aşk şarkıları söyleyip, o günü yalnız geçirenleri de kıskandırmayın.

■ Çok özel bir gün geçirmek adına zorlamayın birbirinizi, doğaçlama olursa, çok daha güzel bir gün geçirebilir, ikinizin de isteklerini yerine getirebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi,sevgililer gününde dikkatedilmesi gerekenleri uygulamak hiç de zor değil ve o günkü mutluluğunuza değer. Ne dersiniz?

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.