Sevgililer Günü Hediyesi 2021 Önerileri

Sevgililer günü hediyesi pek çok kişi tarafından, şu zamana kadar alındı, hatta sevgililer günü hediyesi 2021 yılı için belki sevgili ya da eşlere verilmeye bile başlandı. Evet 2016 yılının Sevgililer günü Pazar, yani bir tatil gününe denk geldi. Ama yine de Pazar günü de pek çok kişinin çalışabilmesi durumunun söz konusu olduğunu unutmamak gerekiyor. Peki siz, sevgililer günü hediyesi 2021 için hala bir fikir edinemediniz mi? Yoksa, sevgililer günü hediyesi ne alabilirim diye mi düşünüyorsunuz? Artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Biz bu yazımızda size bu konuda yardımcı olacağız…

Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Sevgililer günü hediyesi alma sorunu aslında şu noktada başlıyor: “Acaba o bana ne alır? Alakasız bir hediye almasam bari…” İşte bu noktada, sizin için, en çok tercih edilen sevgililer günü hediyelerini araştırdık. Sizin de sevgiliniz ya da eşiniz diğer insanlar kadar normal ise muhtemelen o da benzer tercihlerde bulunacaktır. Buna durumunuza göre de karar verebilir ve siz de ona göre bir sevgililer günü hediyesi alabilirsiniz.

İşte en çok tercih edilen sevgililer günü hediyeleri:
-%18 kıyafet
-%12 mücevher
-%11 parfüm
-%8 saat
-%5 ayakkabı
-%5 tatil
– Kozmetik, makyaj malzemeleri
– Çikolata
– Kitap
– Çanta, cüzdan, kemer
– Şal, eşarp, fular
– Elektronik eşya, küçük ev aletleri
– SPA, masaj
– Otomobil
– Hediye çeki
– Spor aletleri
– Evcil hayvanlar
– Video oyunları
Sevgililer Günü Hediyesi 2021 Önerileri

Sevgililer günü hediyesi alırken, bütçe bakımından da onun ayırdığı rakama eşit bir değer ayırmak isterseniz, öncelikle şunu belirtelim ki erkekler, bugün için alacakları hediyelerde kadınlardan daha bonkörler. Yani daha çok para harcıyorlar. Ancak genel olarak bakıldığında sevgililer günü hediyesi için ayrılan bütçe 269 TL’lik bir ortalamaya sahip. Ama buna karşın, herkesin de sevgililer günü hediyesi almadığını belirtmeyi unutmamalıyız.

Tüm bunlara karşın, bizim de size önerilerimiz yok değil. Örneğin, sevgililer günü hediyeleri size pahalı gelebilir. Ama zaten herkes öyle yapmış diye siz de aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Bir alışveriş merkezinden alacağınız, Çin’de üretilmiş bir telefon yerine, ikiniz için özel olarak hazırladığınız video daha etkileyici olabilir. Kendi elinizle ona ördüğünüz atkının değeri ölçülmez… İkinizi anlatan bir web sitesi kurabilirsiniz ve web sitesi kurmak için hiç para harcamanıza dahi gerek olmadığını belirtmeliyiz.

Eğer ilişkinizde ciddiyseniz, gelecekte olacak çocuğunuza vermek istediğiniz isim ve alacağı soyadı ile bir Facebook sayfası oluşturup, ona bunu da hediye edebilirsiniz ki bundan daha anlamlı bir sevgililer günü hediyesi 2021 yılında bulunmaz bir değer olsagerek. Sevgililer günü hediyesi 2021 önerilerini hem bu şekilde değerlendirebilir; hem de herkesten farklı, geleceğe dair bir adım atmış olursunuz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.