Orijinal Sevgililer Günü Hediyesi Olarak Ne Alabilirim?

Orijinal sevgililer günü hediyesi arayışı, sevgilisi olan ya da eşi olan herkes tarafından başlamış durumda. Takvimlerin 14 Şubat’ı göstermesine oldukça az zaman kaldı. MaviBoncuğum olarak biz de bu konuda size yardımcı olmak istedik.

İlk olarak sevgililer günü hakkında daha önce paylaşmış olduğumuz bilgileri sizlere hatırlatalım:

Sevgililer günü ne zaman?
Bir erkeğe sevgililer gününde ne hediye alınır?
Sevgililer gününde erkeğe ne alınır?
Sevgililer gününde kadına ne alınır?
Sevgililer günü hediyesi 2023 önerileri
Ülkelerin sevgililer günü kutlamaları
Sevgililer gününde dikkat edilmesi gerekenler
Sevgililer gününde sevgilisi olmayanlar için öneriler
Sevgilinize özel sevgililer günü kartı

Bazı kadınlar da erkekler de çok romantiktir. Ve sevgililer gününü olabildiğince güzel geçirmek adına çaba sarf ederler. Bazı kişiler isesevgililer gününün sıradan bir gün olduğunu düşünürler. Onlar için her gün sevgililer günüdür. Öyledirde zaten. Ama yine de sevgililer gününün ayrıcalığı da yok değildir hani…

Orijinal sevgililer günü hediyesi bu aşamada daha çok romantik kadın ve erkekler grubunu ilgilendiriyor. Eşinize ya da sevgilinize her zaman parfüm, kıyafet, ya da ihtiyacı olan şey her neyse onu alabilirsiniz. Ama önemli olan bugünün farklılığını ona hatırlatıp, farklı bir hediye seçebilmek…

Buaşamada,aşağıda yer alan Alışverişe Başla butonuna tıklayarak sizin için seçmiş olduğumuz farklı alternatifleri gözden geçirebilirsiniz.

Alışverişe Başla

Orijinal Sevgililer Günü Hediyesi

Orijinal sevgililer günü hediyesi dediğimizde aklınıza ne geliyor? Her şeyin öncesinde 2023 yılı için sevgililer günü, 14 Şubat Salı gününe denk geliyor. Yani hafta içi. Bu nedenle evde kalmak, farklı yemek ya da pastalar yapmak, hobi atölyesine gitmek, bir yerlere tatile gitmek… gibi lüksleriniz yok.

Sevgililer Günü Hediyesi Olarak Ne Alabilirim

Orijinal Sevgililer Günü Hediyesi

Dolayısı ile günü hediyelerinizle zenginleştirip, gün için tüm planlarınızı akşama saklamak durumundasınız. Ve bizim size bu aşamada orijinal sevgililer günü hediyesi önerileri arasında yer alan ve sunacağımız farklı alternatiflerimiz var. Alışverişe Başla butonuna tıklamak kaydı ile önerilerimize ulaşabilirsiniz.

Bir hediyenin orijinal olması demek ne demektir? İsterseniz kısaca bu konuya değinelim. Daha önceden o hediyenin alınması kimsenin aklına gelmemiş, dolayısı ile sevgilinize daha önce öyle bir hediye verilmemiştir. Ayrıca sevgiliniz arkadaşları ile konuştuğunda,hiç bir arkadaşı o hediyeyi almamış olmalıdır.

Aslına bakarsanız bunun için çok yüksek bütçeler ayırmanıza da gerek yok. Herkes sevgilisine çiçek alıyor. Çiçek önemli bir sevgi göstergesidir. Fakat hem bakım ister hem de solup ölebilir. Ama canlı gibi görünen,şık saksılar içerisinde sunulan yapay çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Herkes çikolataalabilir. Hattamarkette de çikolata satılıyor. Fakat üzerinde Seni Seviyorum yazan çikolatalardan yemek herkese nasip olmaz… Hem de o çikolatanın kendisine sevgilisi ya da eşi tarafından alınmasının tadına doyum olmaz.

Alışverişe Başla

Sevgililer Günü Hediyesi Olarak Ne Alabilirim?

Sevgililer günü hediyesi olarak ne alabilirim? Bundan 25 – 30 sene önce bile alışveriş merkezlerinde üzerinde Seni Seviyorum yazılı yastıklar satılıyordu. Ve bu yastıklar genellikle kalpli oluyordu. Aynı şekilde ayıcıkların kucağında, üzerinde Seni Seviyorum yazan kalpler vardı.

Dolayısı ile bunlar farklı hediyelerden sayılmaz. Ama her kadın o puf puf yumuşak ayıcıkları çok sever. Çünkü pek çok kadının içinde bir yerlerde o çocuk ruh hala yaşamaktadır. Yaşamalıdırda zaten. Bu şekilde sizi daha da mutlu edebilir sevgiliniz ya da eşiniz.

Bu nedenle sevgililer günü hediyesi olarak ne alabilirim dediğiniz noktada hem kalpli Seni Seviyorum yastığı hem de elinde Seni Seviyorum yazılı kalp tutan ayıcık alabilirsiniz. Bunun yanında bir de üzerinde kalp ve Seni Seviyorum yazan kupaları tercih edebilirsiniz.

Şimdi içinizden geçeni duyar gibiyiz: “Siz onların hepsinin birden ne kadar pahalıya mal olacağını biliyor musunuz? Ben birini almaya zor bütçe ayırıyorum.” Bu noktada gözünüz korkmasın. Sizin için üç hediyey bir pakette toplayan ve uygun fiyat garantisi sunan alternatifler seçtik. Çok mutlu olacaksınız.

Bir de alternatifler arasında, üzerinde 100 farklı dilde Seni Seviyorum yazan yastıklar var. Aslında bu yastıklar Seni Seviyorum yastıklarından daha orijinal.Fakat bir defter sayfası gibiler. Ancak bu seçenek de sevgilinizi çok mutlu edecektir.

Alışverişe Başla

Erkek Sevgiliye 14 Şubat Hediyesi Ne Olabilir?

Erkek sevgiliye 14 Şubat hediyesi ne olabilir? Yukarıda vermiş olduğumuz önerilerin pek çoğunu erkekler için de alabilirsiniz. Ama onlara ayıcık alamazsınız örneğin. Bu noktada, üzerinde Sev Beni Seveyim Seni yazan T-Shirt alabilirsiniz ki bunlar genellikle çift satılıyor.

Sevgilinizle aynı şeyisiz de giydiğinizde, orijinal sevgililer günü hediyesi seçimi yapmış olursunuz. Eğer sevgiliniz ya da eşinizin kendine ait bir iş yeri ya da çalışma odası varsa ona da rahatlıkla şık saksıların içerisinde yapay çiçekler almayı tercih edebilirsiniz. Kupa fincan setleri de ilgilerini çekecektir.

Kulaklık, gömlek, cüzdan, kazak… erkek sevgiliye 14 Şubat hediyesi ne olabilir sorusunun yanıtları arasında yer alsa da orijinallik açısından pek birdeğeri olmadığını da belirtmeden geçemeyeceğiz. Diğer önerilerimize, Alışverişe Başla butonunu tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Alışverişe Başla

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.