Babalar Gününde Ne Alınır?

Babalar Gününde Ne Alınır?

Babalar günü 2018 yılında da, her yıl olduğu gibi, Haziran ayının üçüncü Pazar gününde kutlanacak. Ve Haziran ayının gelmesine saatler kala, hepimizin aklında, babalar gününde ne alınır sorusunun yanıtlarına olan merak var. Biz de bu nedenle, babalar günü hediye seçenekleri ve babalar günü hediye tavsiyelerini sizlerle paylaşmak istedik. 2018 yılı için 17 Haziran 2018 tarihinde kutlanacak olan babalar günü için babalar günü hediye tavsiyelerini değerlendirmekte son günleri beklemeyin. Aksi halde çok zorlanır ve babalar günü hediye seçenekleri arasında takılır kalırsınız, bizden söylemesi…

Babalar Gününde Alınabilecek Hediyeler

■ Klasik giyinen babalar için, babalar günü hediye seçeneklerinden ilki kol düğmesi. Hatta eğer özel bir hediye yaptırmayı düşünüyorsanız, bu kol düğmesinin üzerine babanızın adı ve soyadının baş harflerini de işletebilirsiniz. Böylece, babanız bu kol düğmesine her baktığında sizin hediyeniz olduğunu daha çok hatırlayacaktır. Ayrıca, bir gömlek ve üzerine takmak için uygun renkte bir kravat almayı da tercih edebilirsiniz.

■ Klasik değil de spor tarzda giyinmeyi seven ve rahatına düşkün bir babanız varsa ona polo yaka bir tişört alabilir, isterseniz koluna da adının ve soyadının baş harflerini işleterek, almış olduğunuz tişörtü onun için özel bir hediye haline getirebilirsiniz. Babalar günü hediye tavsiyeleri arasında, spor giyinen babalar için jean pantolonlar ve spor saatler de yer alıyor.

■ Babalar günü 2018’de, babanızın ilgi alanlarının neler olduğunu düşünerek, hediye seçimlerinizi ona göre de yapabilirsiniz. Örneğin, maket yapımı ile ilgileniyor ya da tenis oynuyorsa, veya pul koleksiyonu varsa… alacağınız babalar günü hediyelerinde bu ilgi alanları işinize yarayabilir ki babanızın da boş zamanlarını sevdiği şeylerle değerlendirmesi, sizi güzel hatırlamasını sağlayacaktır.

■ Klasik değil de daha özel bir babalar günü hediyesi için, farklı malzemelerden bir fotoğraf çerçevesi hazırlayabilir ve içerisine kendi resminizi koyarak babanıza armağan edebilirsiniz. Ya da, kahve veya çay içmeyi seven bir babanız varsa ona özel baskılı bir kupa hazırlatabilirsiniz. Bu baskı onun adının yazılması olabileceği gibi, aile fotoğrafınız ya da kendi resmi veya sizin resminiz de olabilir. Özel baskılı şeyler sadece bunlarla da sınırlı değildir. Tişörtlerin üzerine de resminizi ya da ismini baskı halinde yaptırabilir ve babanıza özel hale getirebilirsiniz. Telefonuna uygun bir kılıfın üzerine de baskı yaptırabileceğinizi belirtelim. Hatta belki bu telefon kılıfı, babalar günü hediye seçenekleri arasında en farklısı ve işe yarayanı olacak; sonuçta telefonunu koruyacaktır.

■ Yazı yazmak, bazen içindekileri dökmek; bazen de unutmak istemediği şeyleri not alabilmek için babanızın tercihi olabilir. Babalar günü 2018’de, eğer babanız sürekli bir şeyler yazıyorsa, onun için bir defter – kalem seti satın alabilirsiniz.

■ Koleksiyonlara meraklı bir babanız varsa, onun koleksiyonuna katkıda bulunacak bir parça da alabilirsiniz. Örneğin tespih koleksiyonu yapan babanıza bir tespih armağan edebilirsiniz.

Eski Yorumlar
  1. Fırat
    • Almina

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.