Babalar Günü 2018 Ne Zaman?

Babalar Günü 2018 Ne Zaman?

Babalar günü 2018‘i, Haziran ayı içerisinde bulunduğumuz bugünlerde her zamankinden daha çok düşünür olduk. Babalar günü 2018 ne zaman, babalar günü hediye seçenekleri nelerdir? Babalar günü 2018 mesajlarının en güzelleri hangileridir?… Merak ettiğiniz tüm bu soruların yanıtlarını sizlere ilerleyen bölümlerde aktaracak ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye çalışacağız. O halde zaman kaybetmeden bilgilerimizi aktarmaya başlayalım.

Babalar Günü Ne Zaman?

Babalar günü 2018, her sene olduğu gibi Haziran ayının üçüncü Pazar günü dünya genelinde kutlanacak. Ülkemiz için babalar günü 2018, 17 Haziran 2018 Pazar günü kutlanacak. Esnaf da bu anlamlı günden payını alacak. Çünkü heyecanın ilk aşaması, babalar günü hediye seçeneklerinden bir tanesini değerlendirmek. Bu nedenle pek çok mağaza kampanyalarına başladı bile. Biz de sizin için, alternatifler hazırladık.

Babalar Günü Hediye Seçenekleri

Babalar günü 2018’de, aslında her şeyde olduğu gibi daha modern hale geldik. Modernlikten kastımız ise şu, artık gömlek almak yerine babamıza özel hediyeler yaptırabiliyor ya da kendimiz hazırlayabiliyoruz. Buna örnek vermek gerekirse, babanızla olan fotoğrafınızı bir t-shirt baskısı olarak kullanabilir ya da kupa üzerine yerleştirebilirsiniz. Ya da, babanıza daha büyük bir sürpriz yapmak istiyorsanız, o resmi dergi kapağı yaptırabilirsiniz.

Babalar günü hediye seçenekleri her zaman çocuklar tarafından değerlendirilmez; anneler de küçük çocukları adına eşlerine hediye alabilir ki bu noktada belki de babalar günü 2018 ilk hediye alacağınız babalar günü olacaktır. Bu noktada espirili bir hediyeden yana hakkınızı kullanabilirsiniz. Örneğin, eğlenceli baskılı bir t-shirt alabilir ve aynısını bebeğinize de alarak bir baba – çocuk kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Eşiniz bu hediyeye çok sevinecektir.

Babalar günü hediye seçeneklerinden bir diğeri de babanızın sevdiği filmin posterinin üzerine montaj ile onun resmini ekletmek. Eğer maceraya düşkün bir adam ise ona bir akrobasi uçuşu da hediye edebilirsiniz. Bu tür şeyler için çalışmakta olan pilotlarla İstanbul semalarında takla atmak, babanızı oldukça mutlu edecektir.

Bunların hiç birini değil de, yine her seneki gibi gömlek ya da kravat almayı düşünüyorsanız, ama her seneki gibi olduğu için de size sıradan geliyorsa, o zaman, babanızın adını ya da ona vermek istediğiniz mesajı nakış olarak alacağınız hediyenin üzerine işletebilirsiniz. Bu babanız için oldukça farklı ve anlamlı babalar günü hediye seçeneklerinden olacaktır.

Babalar günü hediye seçenekleri arasında yer alan bu alternatiflerin yanında, babanızın en çok işine yarayacak olan hediyenin de, onun günlük hayatında ya da iş hayatında kullanabileceği bir şey olmasını tercih edebilirsiniz ki bunun için de babanızın nelerden hoşlandığını, zamanını nelerle geçirdiğini bilmeniz gerekiyor.

Babalar Günü 2018 Mesajları

■ Canım babam! Benim için her zaman var olduğunu ve ben düşersem beni ilk kaldıracak kişinin sen olacağını biliyorum. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

■ Babacığım, bugün babalar günü olarak sana ayrıldı. Ben de bu özel günde, benim için ne kadar değerli olduğunu bilmeni istedim. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

■ Benim için verdiğin emeklerin karşılığını sana vermem imkansız. Ama yine de bunun için hayatım boyunca uğraşacağım. Seni çok seviyorum babam. Babalar günün kutlu olsun.

■ Bilirim ki babaların erdemi, çocuklarının servetidir. Sen bana büyük bir servet bıraktın. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

■ Canım babam. Bana kendimi her zaman, en değerli insanmışım gibi hissettirdin. Babalar günün kutlu olsun. Seni seviyor, ellerinden öpüyorum.

■ Babam, sen benim ulu çınarım, bitmek tükenmek bilmeyen umutlarım, can babamsın. Bu özel günde ellerinden öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.