Anneler Günü 2012 İçin Anneler Günü Önerileri

Anneler Günü 2012 İçin Anneler Günü Önerileri

Anneler günü 2012 için geri sayım devam ederken, her geçen saat, bizi anneler günü 2012’ye bir saat daha fazla yaklaştırıyor. Ve anneler günü 2012’nin heyecanı, içimizi biraz daha kaplamaya başlıyor. Anneler günü ne zaman diyenler için, öncelikle anneler günü 2012 ne zaman sorusunun yanıtını verelim: Anneler günü 2012 ne zaman? Anneler günü 2012, 13 Mayıs 2012 Pazar günü kutlanacak. Peki anneler günü 2012’de yapılması gerekenler neler?

Anneler günü 2012 öncesinde, daha önce sitemizde sizlere önermiş olduğumuz anneler günü hediyesi, ve anneler günü hediyelerinden bir tanesini, anneniz, yani dünyanızın en değerli varlığı için satın almış, ve evinizin bir köşesinde saklamış olacaksınız. Anneler günü 2012 sabahında, bizim sizler için önerimiz, öncelikle annenize güzel bir anneler günü kahvaltısı hazırlamanızdır. Anneler günü kahvaltısında annenize güzel bir omlet hazırlayabilir; taze meyve suları sıkabilirsiniz… Ve mümkünse, hazırladığınız, anneler gününe özel bu kahvaltıyı, annenizin yatağına kadar götürerek onu hem şaşırtıp, hem de mutlu edebilirsiniz.
Anneler günü için annenize hazırladığınız özel kahvaltı sırasında, annenize sarılıp, yanaklarına kocaman öpücükler kondurarak, bu güzel hayatı size armağan ettiği, size en güzel şekilde bakıp, sizi bu günlere getirdiği için ona teşekkür edebilir, anneler gününü de kutladıktan sonra anneler günü hediyesini takdim edebilirsiniz.

Anneler günü 2012 için, anneler günü hediyesini de verdikten, ve annenizin, ona özel olarak hazırladığınız kahvaltısını tamamlamasına izin verdikten sonra, mümkünse dağıttığınız yerleri de siz toplayın ki, anneniz bu özel günde biraz dinlenme şansına sahip olsun. Anneler günü 2012 devam ederken, kahvaltı faslının bitiminden sonra, her hafta Pazar günlerini arkadaşlarınıza ayırıyor olsanız dahi, bu özel günün annenize ait olduğunu unutmayın, annenizi alarak bir parka; ya da bir piknik organizasyonuna katılmak, annenizi mutlu edecek alternatifler arasında yer almaktadır. Ondan sonraki Pazar günlerinizi, yine istediğiniz şekilde değerlendirmekte, elbette özgürsünüz…

Anneler günü; ve anneler günü 2012’de, annesi yanında olamayanlar var bir de elbette. Annesi ölmüş olanlar, ellerine bir demet çiçek alıp, annelerinin mezarına gidebilir, ve onu mutlu etmek adına onun için dualar okuyabilirler. Bu durum, hem onların içlerinin rahatlamasını sağlayacak, hem de aynı zamanda, anneleri adına bir sevap yazdırmalarını sağlayacaktır.

Anneler gününde, yapabileceğiniz hiç bir şey olmadığını, kutlayacak kimsenin bulunmadığını düşünüyorsanız da, gıyaben birilerinin anneler gününü kutlayabilirsiniz; huzue evlerine giderek, burada, anneler gününün kutlanmasını bekleyen onlarca anneyi mutlu ettiğiniz zaman, siz de çok mutlu olduğunuzu göreceksiniz…

Tüm fedakar anelerin, anneler gününü en içten dileklerimizle kutlarız…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.