En Ucuz Sıvı Yağ Nereden Alınır? A101 BİM Şok Migros

En Ucuz Sıvı Yağ Nereden Alınır? A101 BİM Şok Migros

En ucuz sıvı yağ nereden alınır sorusu insanların internet ortamında bir kaç aydır araştırdıkları bir konu. Çünkü genel olarak baktığımızda yağ fiyatları çok hızlı bir şekilde yükseldi. Öyle ki artık insanlar önce marketlerin kapısında kuyruk oluşturdu; sonra da marka fark etmeksizin bulduğu yağı almaya başladı.

Hatta ayçiçek yağı yerine mısır yağı kullananların dahi olduğunu biliyoruz. Bim, Şok, A101, Migros, Carrefoursa… gibi marketlerin kendi yağları çok sayıda kişi tarafından tercih edildi. Çünkü Yudum ile arasında en az 50 TL fark söz konusu oldu 5 Litrelik yağlar için.

A101De 5 Kilo Yağ Ne Kadar 2022

En Ucuz Sıvı Yağ Nereden Alınır

Bu noktada internetten alışveriş çok sayıda müşteri tarafından yaygınlaştı. Çünkü mağazaların sanal marketlerinde stok daha fazla olabildi ve bir adetten fazla yağ alanlar için adrese teslim edilen siparişlerin taşıma problemi olmadı. Zaten sitemiz içerisinde bu konuda nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylı olarak anlatmıştık.

Ancak bu noktada hemen şu detayı da aktaralım: en bilinen alışveriş siteleri arasında yer alan Hepsiburada, N11, Trendyol… gibi isimler içerisinde uygun fiyatlı yağ bulmak söz konusu olmadı. Çünkü Bim ya da Şok gibi marketler kendi ürünlerini sadece kendi mağazalarında ya da sanal marketlerinde satıyorlar.

Bahsetmiş olduğumuz alışveriş sitelerinde ise Yudum gibi markalara ulaşım sağlanabildi. Peki ama biz bu zorluğu neden yaşadık? Yağ fiyatları neden bu kadar arttı? Bir dönem yağ stokları ile ilgili problemler yaşandı ve Ukrayna’dan yağlar ülkemize gelemediği için fiyatlarda yükseliş söz konusu oldu.

Ama öncesinde de yağ fiyatları zaten zamlanmıştı. Sadece geçen zaman içerisinde fiyatlar öncekine göre daha çok arttı… Ve bu da insanlarda, “ya fiyatlar daha çok yükselirse?” düşüncesi ile evlerinde stok yapma gerekliliğini ortaya çıkardı. Fakat hala en ucuz sıvı yağ nereden alınır sorusuna yanıt bulmaya çalışıyoruz.

En Ucuz Sıvı Yağ Nereden Alınır

En Ucuz Sıvı Yağ Nereden Alınır

Çünkü Tarım Kredi Kooperatifleri de bir dönem yağ fiyatlarında ciddi indirim yaptı. Ancak her müşteriye sınırlı sayıda yağ satışı yapıldı.

A101 De 5 Kiloluk Sıvı Yağ Ne Kadar?

A101 de 5 kiloluk sıvı yağ ne kadar sorusuna yanıt bulmak adına marketin internet sitesine girmemiz gerekiyor. Vereceğimiz bilgileri buradan aktarmakla birlikte 1 Mayıs 2022 tarihli fiyatlar olduğunu ve gelişmeler söz konusu olduğunda bilgileri güncelleyeceğimizi belirtmek isteriz.

A101 de 5 kiloluk sıvı yağ ne kadar?

• Komili Ayçiçek Yağı : 165 TL
• Vera Ayçiçek Yağı Pet : 145 TL
• Biryağ Ayçiçek Yağı Pet : 165 TL
• Vera Mısırözü Yağı : 177.95 TL
• Çisem Mısırözü Yağı : 73.85 TL
• Orkide Ayçiçek Yağı : 165 TL
• Torku Altın Ekin Ayçiçek Yağı : 165 TL
• Abalı Ayçiçek Yağı : 165 TL

A101 De 5 Kilo Yağ Ne Kadar 2022?

A101 de 5 kilo yağ ne kadar 2022 sorusuna yanıt bulabilmek adına yukarıdaki fiyatları gözden geçirebilir; sizin için en uygun yağı marketin online mağazasından bir kaç tıklama ile anında sipariş edebilirsiniz.

Ayçiçek Yağı Hangi Markette Daha Uygun?

Ayçiçek yağı hangi markette daha uygun sorusunun yanıtlarını vermiş olduğumuz fiyatları gözden geçirerek siz de algılayabileceksiniz. Ve artık marketler her semtte bir kaç tane oldukları için taşıma sıkıntısı da yaşamayacaksınız. Birden çok şişe yağ almanız durumunda ise aracınız yoksa internetten sipariş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Alışveriş yapacağınız marketin web sitesine Google üzerinden giriş yaparak kişisel bilgilerinizle üye olabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapabilir ya da yine kredi kartı ile kapıda ödeme yapabilirsiniz. Ancak bu marketlerin genellikle elden para almadıklarını belirtmek isteriz. Zaten günümüzde kredi kartı kullanmayan kişi sayısı da oldukça az.

BİM’de 5 Kg Yağ Ne Kadar?

BİM’de 5 kg yağ ne kadar sorusuna yanıt ararken marketin resmi internet sitesine girdiğinizde ya da Android uygulamasını telefonunuzaindirdiğinizde istediğiniz sonuçlara ulaşamıyorsunuz. Sadece marketin Aktüel ürünlerini görerek haftalık indirimler hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.

Yani BİM’de 5 kg yağ ne kadar sorusuna yanıt bulmak için semtinizde bulunan, size en yakın BİM markete uğramanız gerekiyor.

5 Litre Ayçiçek Yağı BİM’de Kaç Para?

5 Litre ayçiçek yağı BİM’de kaç para sorusuna yanıt alabilmek adına BİM’in size en yakın mağazasına gidebilir ve gördüğünüz fiyatlar 150 TL’nin altında ise yağınızı alıp evinize gönebilirsiniz. Çünkü rekabet ortamında marketler kendi yağlarını 145 – 150 TL aralığında satıyorlar.

Şok’ta 5 Litrelik Yağ Ne Kadar?

Şok’ta 5 litrelik yağ ne kadar sorusunun yanıtı için marketin resmi internet sitesine girebilirsiniz. Biz de size 1 Mayıs 2022 güncel fiyatlarını an itibari ile aktarıyoruz. Gelişmeleri de aktarmaya devam edeceğiz.

Şok’ta 5 litrelik yağ ne kadar?

• Evin Ayçiçek Yağı : 146 TL
• Lio Naturel Sızma Zeytinyağı Pet : 259.95 TL

Diğer marketlerin resmi internetsitelerini de ziyaret edebilir ve size göre en ucuz sıvı yağ nereden alınır sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.