Anneler Günü Kampanyaları 2022 Cep Telefonu Samsung Migros

Anneler Günü Kampanyaları 2022 Cep Telefonu Samsung Migros

Anneler günü kampanyaları 2022 yılında da herkes tarafından araştırılıyor. İnsanlar bu kampanyaları sadece annelerine hediye almak için değil, kendi ihtiyaçlarını karşılamak için de değerlendiriyorlar. Sitemiz içerisinde size anneler günü ile ilgili pek çok bilgi aktardık. Ancak belki de en çok ilginizi çekecek olan şey yapılacak olan indirimler.

Pek çok kişi hamur yoğurma makinesini, mutfak robotunu, telefonunu hatta televizyonunu bile anneler günü kampanyaları 2022 fırsatlarından yararlanarak almayı bekledi. Çünkü herkes, anneler günü ne zaman 2022 sorusunun yanıtının Mayıs ayının ikinci Pazar gününe denk geleceğini biliyordu. Ve beklenen gün geldi çattı.

Anneler Günü Kampanyaları Migros

Anneler Günü Kampanyaları 2022

8 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan anneler günü için pek çok kişi hediyesini çoktan hazırladı. Ancak bazıları da Mayıs’ın bu kadar erken bir gününe denk geleceğini tahmin edemediği için işini son ana bıraktı. Bu saatten sonra alınan hediyeler eğer internet üzerinden alınacaksa geç verilecek demektir.

Ya da hediye almakta gecikenler bulundukları şehrin alışveriş merkezlerinden birine gidecek ve orada bulunan seçenekler arasından bir tercih yapacaklar. Bizim size önerimiz ise artık bunu yapmanız. Çünkü hediyenin gününde verilmesinin daha değerli olduğuna inanıyoruz.

Ama Çiçek Sepeti gibi sitelerden birinden, Pazar günü teslim tarihli bir tercih yaparsanız da herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Bazen sürprizlerle karşılaşılabilse de bu durumlar çok nadir yaşanan durumlardır. O halde ilk işiniz annenizin neye ihtiyacı olduğunu ya da ne istediğini öğrenmek olmalı.

Tabi bunu ona çaktırmadan yapmalısınız. Var sayalım ki bir akıllı telefon alacaksınız. İşte bu noktada farklı markaların düzenlemiş olduğu kampanyalara bakabilirsiniz. Hatta GSM operatörlerinin cihaz kampanyalarını da gözden geçirmenizi önerebiliriz.

Anneler Günü Kampanyaları 2022

Anneler Günü Kampanyaları 2022

Annenizin hiç bir şeye değil de bir tatile ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız da erken rezervasyon avantajlarından yararlanıp, annenize bileti verebilirsiniz. Bu da onu çok mutlu edecek. Unutmayın ki herkesin tatil yapmaya ihtiyacı var.

Anneler Günü Kampanyaları 2022

Anneler günü kampanyaları 2022 için tüm online alışveriş siteleri birbirleri ile rekabet halindeler. Sadece onlar da değil, marketler, markalar… giyimden takıya, beyaz eşyadan elektronik mutfak malzemelerine kadar çok sayıda indirime imza atmış durumdalar.

Genel olarak bakacak olursak burada Kazan – Kazan yönteminin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Nedenine gelince, bu gibi özel günlerde insanlar çok fazla alışveriş yapıyorlar. Hatta anneler günü nasıl ortaya çıktı başlıklı konumuzda da belirtmiş olduğumuz gibi bu günün ortaya çıkmasının kahramanı Anna Jarvis, anneler gününü ticari hale getirenlere ç.ok sayıda dava dahi açmış ancak hiç birini kazanamamış.

Dolayısı ile bu özel ve çok değerli gün, pek çok insanın en yüksek kazançları elde ettiği günler arasında yer alıyor. Bununla birlikte müşteriler de daha uyguna istedikleri şeyi almak için anneler gününü bekliyorlar. Yani hem alan hem de satan kazanıyor. Buı da Anneler günü kampanyaları 2022‘nin çok değerli olmasını sağlıyor.

Peki bu kampanyalardan yararlanılarak anneler gününde ne hediye alınır? Bu sorunun yanıtlarını sizlerle daha önce de paylaşmıştık. Almak istediğiniz hediyeler için internet ortamında detaylı bir araştırma yapabilir ve en uygun fiyata nereden alabileceğinize karar verebilirsiniz.

Eğer almayı düşündüğünüz hediye pahalı ise ve siz bunun için kredi kartınızın kesilmesini bekliyorsanız, bu durumu da annenize anlatabilirsiniz. O da eminiz ki sizi anlayışla karşılayacaktır.

Anneler Günü Cep Telefonu Kampanyaları

Anneler günü cep telefonu kampanyaları, hem Vatan, MediaMarkt, TeknoSA… gibi tekno marketlerde sunulmakta; hem de online alışveriş sitelerinde bulunabilmektedir. Bu kapsamda Turkcell’in Pasaj uygulaması kapsamındaki bir kaç alternatiften söz etmek isteriz…

• Oppo A74 – 4.130 TL – Aylık 497.31 TL’lik 12 eşit taksitle
• Oppo A55 CPH2325 4 GB RAM / 64 FGB – 3.528 TL – Aylık 413.39 TL’lik 12 eşit taksitle
• Oppo A16 4 GB RAM / 64 GB – 3.249 TL – Aylık 445.94 TL’lik 12 eşit taksitle
• Samsung Galaxy A03S – 2.989 TL – Aylık 350.67 TL’lik 12 eşit taksitle
• Xiaomi Redmi 9C 3 GB RAM / 64 GB – 2.735 TL – Aylık 369.56 TL’lik 12 eşit taksitle
• Oppo A16 32 GB – 2.660 TL – Aylık 348.53 TL’lik 12 eşit taksitle
• General Mobile GM 21 Plus – 2.649 TL – Aylık 304.42 TL’lik 12 eşit taksitle
• Xiaomi Redmi 9C 2 GB RAM / 32 GB – 2.398 TL – Aylık 309.77 TL

Anneler Günü Kampanyaları Migros

Anneler günü kampanyaları Migrod tarafından da düzenleniyor. Buna göre

• Elektrikli küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde %30 indirim
• Paşabahçe Borcam ve Lav markalı ürünlerde %40 indirim
• Atıştırmalık ve çiçeklerde indirim
… Ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

Anneler Günü Kampanyaları Samsung

Anneler günü kampanyaları Samsung tarafından da düzenleniyor. Anneler günü 2022 hediyesi olarak annenize Samsung’dan bir seçim yapmayı da düşünebilirsiniz. Ancak bunun için markanın kendi resmi internet sayfasında herhangi bir özel kategori yer almıyor. Diğer online alışveriş siteleri ya da teknoloji marketlerde düzenlenen kampanyaları değerlendirebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.