21 Aralıkta Neler Olacak? Japonya Prensesi 2012 Açıklaması

Bu yazımızda sizlere, 21 Aralık kehanetleri arasında yer alan, Japonya Prensesi 2012 açıklamasından kısa notlar vermeye çalışacağız. Eğer siz de 21 Aralıkta neler olacak sorusunun yanıtlarını merak ediyorsanız, hiç zaman kaybetmeden, Japonya Prensesi 2012 açıklamasına, ve paralel olarak da 21 Aralık kehanetlerinden bir tanesine daha birlikte bakmış olalım:

Japonya Prensesi, daha önce yaşamış olduğu ruhsal bir deneyimi olduğunu, ve bunun sonucunda da üçüncü gözünün açıldığını belirtiyor. Japonya Prensesi böylelikle, dünya dışı varlıklarla iletişime geçtiğini aktarıyor. Bununla birlikte, dünyada da üstün bir uygarlık olduğunu belirten Japonya Prensesi, onlarla da iletişim içerisinde olduğunu belirtiyor.
Japonya Prensesi 2012 açıklamasında, beşinci boyuta geçileceğini, ve bu sırada da dünyanın geçmesi gereken bir yer olduğunu belirtiyor. 21 Aralıkta neler olacak diyenlere 21 Aralık kehanetlerinden söz ederken, Japonya Prensesi 2012 açıklamasına dönüp baktığımızda, onun 22 Aralık 2012’dem söz ettiğini görüyoruz. Dünyanın beşinci boyuta geçerken alacağı yolda, üç gündüz, ve de üç gece boyunca tamamen karanlık oluşacağını belirtiyor. Bu süreçte elektriğin olmayacağını, güneşin, ayın, yıldızların bulunmayacağını belirtiyor.
Japonya Prensesi 2012 açıklamasına göre, Hükümetlerin gizli görevlileri var, ve bu görevliler, insanların telaşlanmaması adına, 21 Aralık ile ilgili hiç bir açıklamada bulunmuyorlar. Fakat neler olacağını biliyor; kendileri için kurtuluş yollarını buluyorlar. Dünyadan gitmeye çalışanlar; ya da, Avurturalya, Hollanda, Norveç, Atlanta gibi yerlere yer altı şehirleri kuruyorlar. Buralarda kurtulabileceklerini düşünüyorlar. Ortalama 10.000 kişinin bu şekilde kurtulabileceğine inandığını söyleyen Japonya Prensesi bizlerin de 22 Aralık tarihine kadar, ruhsal, ve de bedensel olarak kendimizi temizlemeliyiz şeklinde bir öneride bulunuyor. İçimizde sevgiye yer açmalı, ve yaptığımız olumsuzluklardan da sevgi ile arınmalıyız. Alüminyum içerisinde bulunan hiç bir şeyi yememeli, içmemeliyiz. Çünkü alüminyum bizi zehirlemektedir. Kendimizi bu şekilde de arındırmamız gerekir. Aynı zamanda egzersiz yapmalıyız.
21 Aralık kehanetleri; ve 21 Aralıkta neler olacak sorusunun yanıtına göre, Japonya Prensesi, insanların kurtulacağını düşünüyor. Bu güne inanmayanların, dünyaya benzer, içinde kötülüklerin olduğu bir gezegende doğacaklarını düşünüyor. İnananlar ise beşinci boyutta mutlu olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası