2012 Eurovision Şarkı Yarışması Temsilcimiz Can Bonomo

Can Bonomo, dünden beri bu isim akıllarımızda. Can Bonomo, 2012 eurov,s,on şarkı yarışmasında bizi temsil edecek olan isim. 2012 eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edeceği açıklanan Can Bonomo, pek çok kişi tarafından tanınmıyor. Azerbaycan’da, ülkemizi, 57. eurovision şarkı yarışmasında temsil edecek olan Can Bonomo, soyadının farklılığı ile dikkatleri üzerine çekti; ve Twitter’in, dün, en çok ilgilenilen isimlerinden bir tanesi olmayı başardı. Peki Can Bonomo kimdir?

Can Bonomo, Mayıs 2011’de göğüs kanseri nedeniyle annesini kaybeden başarılı; önemli bir acı yaşamış bir müzisyen. 2012 eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo’ya, gerek annesini kaybettiğinde yaşadığı büyük üzüntü; gerekse de 2012 eurovision şarkı yarışması için yaşadığı heyecan dolayısı ile en büyük destek, Csn Bonomo’nun babasından geliyor. Babası, Can Bonomo’ya Al pacino şeklinde hitap ediyor. Yani, 2012 eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo, babasının Al Pacino’su.
Can Bonomo kimdir sorusuna yanıt ararken, 2012 eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo’nun, dövme; ve yırtık tişörtlere büyük ilgisinin olduğunu görüyoruz. Can Bonomo kimdir sorusuna yanıt verirken şunu da ekleyebiliriz ki, Can Bonomo’nun dövmeleri 3 değil, 5 değil; tam 17 tane…
2012 eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo’ya, vücudundaki dövmeler hakkında sorular yöneltildiğinde Can Bonomo, dövmelerinin hepsini çok sevdiğini söylerken, en beğendiği dövmesinin de, göğsünde bulunan güneş olduğunu söylüyor; ve bunun hem ilk dövmelerinden bir tanesi olduğunu; hem de, geçtiğimiz Mayıs ayında kaybettiği annesinin adının Güneş olmasının da, bu dövmeyi sevmesinde büyük etkisi olduğunu söyledi. Can Bonomo’nun bir de, semazen ile birlikte iki robottan oluşan dövmesi ilgi odağı.
Can Bonomo’nun soyadı olan Bonomo Latince’den geliyor; ve iyi insan anlamında. Can Bonomo’nun ailesinin büyük bir kısmı İtalya’da. 2012 eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo’nun seçilme nedeninin Yahudi İsrail ile ara düzeltmek olduğu yorumlarına da çok üzüldüğünü belirten Can Bonomo, Türk olduğunu; ve sadece Türkiye’yi destekleyeceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası