Suna Dumankaya Kimdir Mucize Formüllerin Sırrı Nereden Gelir?

Suna Dumankaya pek çok bitkisel ürün ile, gerek cilt bakımı, gerek saç bakımı ve gerekse de vücut bakımı ile sürekli gündemde olan bir isim. Peki ama, kimdir Suna Dumankaya? Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, Suna Dumankaya, Türkiye’nin ilk lokman hekimi olan Fatma Öktem’in torunudur. Anneannesinden aldığı bilgilerle büyümüştür. Suna Dumankaya, Türkiye’de cilt bakımını bitkisel ürünlerle yapan ilk güzellik uzmanı olarak kendisinden söz ettirmeyi başarmış bir isimdir.

<

Suna Dumankaya, doğal kozmetikler alanında, yurtdışındaki pek çok ülkeden uzmanlık belgesi almış bir isimdir. Suna Dumankaya, hazırlamış olduğu doğal kozmetik ürünlere, hem yılların birikimini katmış; hem de kendi kişisel bilgilerini eklemiştir. Ve Suna Dumankaya, hazırlamış olduğu tüm doğal kozmetik ürünlerini, kitle iletişim araçları ile, ve kitapları ile bizlerle paylaşmayı tercih etmiş; paylaşımın, Suna Dumankaya ismine daha fazla değer katacağını düşünmüştür.
Suna Dumankaya’nın kitaplarına baktığımızda, tek başına yazmış olduğu iki adet kitabının olduğunu görüyoruz. Suna Dumankaya kitaplarının bir tanesinin adı Mucize Formüller iken, Suna Dumankaya kitaplarından bir diğerinin adı da Meslek Sırlarım’dır. Suna Dumankaya’nın kitaplarından bir diğeri de Frederico Ciongoli ile birlikte hazırlamış oldukları Amazon’dan Anadolu’ya Astroloji İle Gelen Doğal Sağlık Ve Güzellik adı verilen kitaptır.
Suna Dumankaya Habertürk gazetesi yazarı olarak görev yaparken, Suna Dumankaya’nın mucize cilt bakımı ve mucize saç bakımı bitkisel formülleri, Mucize formüller adı altında, çok sayıda aylık dergide; ve televizyon programında bizlerle paylaşmaktadır.
Suna Dumankaya, Suna Dumankaya Kimdir, Suna Dumankaya kitapları, ve Suna Dumankaya mucize formülleri hakkında kısaca bilgiler aldık; ilerleyen günlerde Suna Dumankaya’nın mucize formüllerini sizlerle paylaşacağız. Herkese bol sağlıklı ve güzel günler dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası