Nur Yaycıoğlu: Bir Psikoloğun İtirafları Kitap Tanıtımı


Kitap okuma, pek çoğumuzun yapmadığı bir şey öyle değil mi? Ancak kitap okumanın faydaları hakkında biraz bilgi sahibi olunsa, toplumumuzun pek çoğunun da yapabileceği bir şey. Aynı zamanda, kitap okuma alışkanlığının çok olmadığını düşünenler için bir de dip notumuz var: aslında kitap okuma alışkanlığı çok düşük değil, kitapçılara gittiğiniz zaman, kalabalık bir ordu ile karşılaşmanız da mümkün. Ancak, gördüğümüz gruplar değil, mümkün olduğü sürece herkes kitap okuyabilmeli… Kitap okumanın faydaları herkes için geçerlidir çünkü. Size yazımızda bir kitap tanıtımı yapacağız: Nur Yaycıoğlu: Bir Psikoloğun İtirafları…

<

Bir psikolog olan Nur Yaycıoğlu, mesleğindeki tecrübeleri paylaşıyor kitabında. Bir psikoloğun itirafları isimli Nur Yaycıoğlu’na ait olan bu kitap hakkında açıklamada bulunan Nur Yaycıoğlu, Türkiye’deki insanların başına ne geliyorsa, psikolojiyi bilmediklerinden kaynaklanıyor, diyor; ve ekliyor: kitapta paylaşılan öykülerin tamamı, yaşanmış öykülerdir.
Nur Yaycıoğlu’nun yazmış olduğu, Br Psikoloğun İtirafları isimli kitabın sayfa sayısı 216, kitap fiyatı ise 13 TL. Pozitif Yayınları tarafından yayınlanan Bir Psikoloğun İtirafları, 2011 yılında çıkmış olan bir kitap olması nedeniyle, yeni çıkan kitaplar listesinde kendisine yer bulmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası