Disney Plus Nedir? Disney Plus Kaç TL? Disney Plus Üyelik

Disney Plus Nedir? Disney Plus Kaç TL? Disney Plus Üyelik

Disney Plus nedir? Son zamanlarda pek çok kişi tarafından yanıt aranan önemli sorular arasında yer alıyor. Çünkü Disney Plus reklamları televizyon ekranlarında yayınlanmaya başladı. Ve reklamını gördüğümüz her konu hakkında bilgi sahibi olmak da bizim en doğal hakkımız.Bu noktada basitçe Disney Plus’u Netflix’e benzetebiliriz.

Platform henüz aktif değil. Ve bununla birlikte lansmana özel indirimli fiyatından yararlanmak adına sizin E-Posta adresinizi sisteme kaydetmeniz gerekiyor. 14 Haziran’da Disney Plus aktif olduğunda sizin sisteme kaydetmişolduğunuz E-Posta adresinize bir mail geliyor. Ve bu mail içerisinde yeralan bağlantıya tıklayarak, fiyatlarda erken kayıt avantajından yararlanabiliyorsunuz.

Disney Plus Kaç TL

Disney Plus Nedir

Peki tam anlamıyla yanıt almak istersek, daha önce Aras Bulut İynemli’nin başrolünü oynayacağı Atatürk dizisi hakkında bilgi verirken sizlere bahsettiğimiz Disney Plus nedir? Netflix’e benzediğini belirttiğimiz Disney Plus,bir dijital yayın platformu. Peki içeriğinde neler mi vaer?

Marvel, Pixaer, Disney, National Geographic, Star Wars, Atatürk dizisi… Ve çok daha fazlası. Platformun ayrıcalıklarından yararlanmak için üyelik formunu doldurmanız gerekiyor. Ve bu aşamada bir ödeme planı oluşturmanız gerekiyor ki bu planın sizin için en uygun şeklini, 14 Haziran’a kadar yakalayabilirsiniz.

Ancak görünen o ki en azından şimdilik Disney Plus fiyatları diğer dijital yayın platformlarına göre daha uygun olacak. Bu kapsam dışında olmayan platformlar da yok değil elbette. Peki Disney Plus üyelik işlemini tamamladığınızda ne gibi avantajlara sahip olacaksınız?

• Başka hiç bir yerde bulamayacağınız içeriklere, ilham veren belgesellere, kısa içeriklere, gişe filmleri, diziler ve başka bir yerde yayınlanmayan programlara… erişim sağlayabileceksiniz.

• İçerikleri 10 farklı cihaz ve 7ayrı profile kadarindirebilme olanağını elde edeceksiniz.

• Uyumlu cihazlarda 4K UHD izleme olanaklarına hiç bir ek ücret ödemeden Dolby Atmos ve Dolby Vision desteğiyle sahip olacaksınız.

• Kapsamlı ebeveyn kontrol sistemi ile özel çocuk profilleri oluşturabileceksiniz.

• Aynı anda 4 ekrandan izleme olanağı elde edeceksiniz.

Disney Plus Nedir

Disney Plus Nedir

• GroupWatch özelliği ile 6 kişiye kadar sanal izleme partileri düzenleyebileceksiniz.

Disney Plus Kaç TL?

Disney Plus kaç TL sorusunun yanıtı aklınızı karıştırmasın diye fiyatları, 31 Mayıs 2022 itibari ile maddeler halinde aktaracağız. Fiyatdeğişikliklerini de anlık olarak paylaşacağımızı belirtmek isteriz. Peki şu an, Disney Plus henüzaktif değilken Disney Plus kaç TL?

• 14 Haziran 2022 itibari ile platforma kaydolmanız ve kendinize bir hesap planı seçmeniz halinde yıllık ödeme yapmanız gerekecek ve bu ödemenin aylık taksiti 34.99 TL’ye tekabül edecek. Buna göre yıllık ödemeniz 419.88 TL’ye tekabül etmiş olacak. Ancak bu tutar, bir miktar vade farkı ile kredi kartınızdan muhtemelen taksitlendirilebilecektir.

• 14 Haziran 2022 tarihine kadar Disney Plus’a girer ve Şimdi Kaydol butonuna tıklayarak E-Posta adresinizi kaydederseniz, sizin için 26 Haziran 2022 tarihine kadar lansmana özel fiyat geçerli olacak. Bu tutar ise 279.90 TL. Bu şekilde platformu aylık 23.325 TL’ye izlemiş olacaksınız. Kredi kartınız bu ödemeyi de muhtemelen taksitlendirecektir.

Bu avantajdan yararlanmak için Kaydol butonuna tıkladığınızda sizden 14Haziran 2022’ye kadar sadece E-Posta adresiniz istenecek. Ve vermiş olduğunuz E-Posta adresine platformun aktif olacağı 14 Haziran 2022 tarihinde bir mail gönderilecek. Bu mail içerisinde, bahsettiğimiz avantajdan yararlanmanız adına birbağlantı yer alacak.

Yapmanız gereken tek şey bu bağlantıya en geç 26Haziran 2022  tarihine kadar tıklamak ve Disney Plus üyelik işlemini tamamlayarak ödeme yönteminizi seçmek. Ardından ilk yılın açılışa özel fırsatını yakalamış olacaksınız. Toplamda 7 ayrı profili desteklemesi dolayısı ile güvendiğiniz bir kaç kişi ile birlikte de üyelik oluşturabilirsiniz.

Ancak içerikleri aynı anda 4 ekranda izleyebileceğiniz bilgisini aklınızın bir köşesinde tutarak bu üyeliği oluşturmalısınız. Çünkü insanların dizi, film ya da TV izlemeye ayırdıkları zaman genellikle aynı olup, akşam, hafta sonu ya da tatil günleridir. Bu açıdan bakıldığında en çok dört arkadaşınızla üyelik oluşturmak sizin için daha mantıklı olacaktır.

279.90 TL’lik paketin Tanışma Paketi olarak adlandırıldığını da belirtmeden geçmemeliyiz.

Disney Plus Üyelik Taahhütlü Mü?

Disney Plus üyelik taahhütlü mü sorusuna, üyeliğin herhangi bir taahhüt gerektirmediği bilgisi ile yanıt verebiliriz. Ödemelerinizi yıllık yapacağınız için sistem, faturalandırma sonuna kadar üyeliğinizi iptal etmenize izin vermez. Ancak sonrasında rahatlıkla üyelik iptali yapabilir; platformdan çıkışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Disney Plus nedir sorusuna yanıt olarak verdiğimiz içeriklere akıllı telefon ve tabletlerinizden, smart TV’lerinizden, oyun konsolları ve hatta set üstü kutularınızdan dahi erişim sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.