Telepati Nedir? Telepati Nasıl Kurulur?

Telepati Nedir? Telepati Nasıl Kurulur?

Bildiğiniz gibi; ve sizlerle daha önceki yazılarımızda da paylaşmış olduğumuz gibi, 21 Aralık 2012’de dünya üzerinde bir enerji değişiminin yaşanması bekleniyor, ve yaşanan bu enerji değişimi sonrasında da, telepati kurma, düşünce okuma gibi olayların gerçekleşeceğine inanılıyor. Çok kişi de bunun gerçek olabileceğine ihtimal vermiyor. Sayılı gün çabuk geçer, 40 gün sonra olup olmayacağını öğreniriz, ancak, telepati nedir, telepati nasıl kurulur, düşünce okuma yolları nelerdir gibi konularda sizleri bu yazımızda kısaca bilgilendirmek istediğimizi belirtmeliyiz.

Telepati nedir? Düşünce okuma, düşünceleri yönetebilme, karşımızdaki insanın içinden geçen düşünceleri hissedebilme gibi eylemlerin genel adı telepati olmakla birlikte, bu eylemler telepati kurma şeklinde tanımlanmaktadır. Peki telepati nasıl kurulur? Öncelikle telepati olayını sizlere bir kaç örnek ile anlatalım, siz de telepatiyi mutlaka ki yaşadığınızı hissedeceksiniz: Diyelim ki yolda yürüyorsunuz, aklınıza, uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız geldi; ve tam o sırada, o arkadaşınızın köşeyi dönüp karşınıza çıktığını gördünüz… Sizce bu bir tesadüf mü? Telepati mi? Bir arkadaşınızla karşılıklı bakışırken, ya da bir şeylerle uğraşırken, aranızda hiç bir sözlü iletişim yok iken, tam o sırada arkadaşınız size, ”Ben de böyle yapmayı düşünüyordum” der; ve sizin yapmayı aklınızdan geçirdiğiniz şeyi yaparsa, bu bir tesadüf müdür? Telepati midir? Hani, içimizden geçen düşünce, karşımızdaki kişi tarafından, bizden önce söylenir, ve biz de ona deriz ki: ”Benden çok yaşayacaksın…” Bu bir telepati midir, yoksa arkadşaınız sizin içinizden geçenleri mi okuyordur? Düşünce okuma bu mudur?
Gördüğünüz gibi, örnekleri çoğaltmak mümkün. Bunların tamamının, tesadüf değil de telepati olduğuna inanılmaktadır. Kendimden örnek vermek istersem: bir insanla ilk tanıştığım anda, o kişinin, biraz da psikolojik bilgime dayanarak, karakteri hakkında bilgi sahibi olabiliyorum… Bunun da bir telepati olduğu düşünülmekte; hani, ”insan sarrafı olduk; artık insanları tanıyoruz” diyenlerin, aslında insan sarraflığı ile alakalarının bulunmadığı belirtilmekte… Kendimden bahsetmişken, bir şey daha belirtmek isterim, telepati için vermiş olduğum örneklerin pek çoğunu son zamanlarda yaşıyor, karşımdaki kişilerle aynı anda aynı şeyleri düşünebiliyor; ve düşündüklerimi de onlara hissettirebiliyorum; fakat bunu nasıl yaptığımı sorarsanız, açıklayamam, ben de bilmiyorum… Telepati nasıl kurulur sorusunun yanıtına biraz sonra birlikte bakacağız…
Telepati kurma eyleminin, öncelikle doğa üstü bir eylem olmadığını anlamanız gerekmektedir. Siz de telepati kurabilirsiniz. Ancak, telepati kurma eylemini gerçekleştirebilmek için tüm olumsuz düşüncelerinizden, karamsarlıklarınızdan kurtulmanız gerektiğini de unutmamanız gerekmektedir. Telepati kurma ile ilgili bir takım alıştırmalar yapabilir, ve aslında telepati yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Bunun için kapıyı kimin çaldığını, ya da telefonunuz çaldığında kimin aradığını tahmin etmeniz gerekmektedir. Her kapı; ya da telefon çaldığında, bir beş saniye, kimin olduğunu düşünüp, sonrasında kapıyı ya da telefonu açarsanız, bir süre sonra bu özelliğinizin geliştiğini hissedebilirsiniz. Aniden aklınıza bir kişi geldiğinde, onu arayarak, o anda onun da sizi hatırlayıp hatırlamadığını sorabilir; kendi telepati gücünüzü test edebilirsiniz.
Telepati nasıl kurulur sorusunun yanıtını ise sizlere şu şekilde verebiliriz: sevdiğiniz, ve sizi seven bir arkadaşınız ya da yakınınızla, ılık birer duş aldıktan sonra aynı odaya geçmeli, odayı tamamen sessizleştirmelisiniz. Sonrasında, biriniz zihninden bir dakika boyunca aynı şeyin ismini geçirmeli; ve o ismi canlandırmalı, bir dakikanın sonrasında ise diğeriniz onun bu aklından geçeni tahmin etmelidir. Bu telepati alıştırmalarını sık sık yaparsanız, kısa zaman sonra telepati yeteneğinizin geliştiğini kolaylıkla görebilirsiniz…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.