Telepati Nasıl Kurulur Telepati Nasıl Yapılır Telepati Nedir

Telepati nasıl kurulur? Bu sorunun yanıtını çok sayıda kişi merak ediyor. Ve telepatinin varlığı bilim insanları tarafından kabul ediliyor. Ancak yine de bir arkadaşınızın aklınıza gelip hemen sonrasında sizi araması tesadüf olarak değerlendirilebiliyor. Çünkü telepatiyi açıklamak zor. Sonuçta beş duyu organı kullanılmadan yapılıyor.

Telepati nasıl kurulur sorusunun yanıtını daha çok, telepatinin varlığına inanan ve kendini bu şekilde geliştirmek isteyenler arıyor. Kadın ya da adam sevgilisinden ya da eşinden ayrılmış ve gururundan arayamıyor. Ne olur sanki o arasa? Derken telefonu çalıyor. Bingo! Patronunuz tarafından işten kovuldunuz ve sizi arayıp geri çağırmasını istiyorsunuz… Telefonunuz çalıyor…

MaviBoncuğum içerisinde bu konuya daha önce farklı konularda da değinmiştik. İlginizi çekerse linkleri tıklayarak okuyabilirsiniz:

Telepati nedir?

Telepati Nasıl Kurulur?

Telepati nasıl kurulur? Aslında telepati kurmak için iki kişinin olması gerekir. Bunlardan bir tanesi alıcı, bir diğeri de verici kişidir. Ancak siz pratik yapmak için ilk önce tek başınıza egzersizler yapabilirsiniz. Gelin egzersizlerinizi yapmanız için gerekli ortamdan söz edelim…

Telepati Nasıl Yapılır

Telepati Nasıl Kurulur

• Ilık bir duş alın ve aklınızdaki olumsuz – olumlu tüm düşüncelerden sıyrılmaya çalışın.

• Mavi giysiler giyin. Sessiz bir odanın mavi ışığını yakın. Odaya geçip kapıyı kapatın.

• Rahat bir yere oturun ve istediğiniz bir düşünceye odaklanarak düşünmeye başlayın.

Bunun adı kesinlikle astral seyahat değildir. Ve iki kavramın birbirine karıştırılmaması gerekir. Belirli aralıkarla yapacağınız telepati egzersizlerinde, kendinizi telepatiye alıştırabilirsiniz. Sonrasında ise artık bir ileri aşamaya geçmelisiniz. Bu aşama, ikinci kişinin de bulunduğu aşamadır. Mümkünse o da daha önceden telepati egzersizlerini yapmış bir kişi olursa, daha sağlıklı telepati kurulabilir.

Telepati nasıl kurulur?

• Yine maviler giyin ve kötü enerjiyi alan renk olan mavi ışıklı sessiz bir odaya geçip kapıyı kapatın.

• Kesinlikle konuşmayın. İlk zamanlar, kimin verici kimin alıcı olduğunu belirleyerek başlayın…

• Verici olan, bir şeyi düşünerek alıcıya anlatmaya çalışan kişidir.

• Yine ilk başlarda, işe bir resme odaklanarak başlayabilirsiniz.

Bir kaç telepati denemesinin sonrasında, bu anlamda yavaş yavaş daha iyi olduğunuzu gözlemleyebileceksiniz. Unutmayın, pek çok kişi, telepati kurarak, yeni tanıştığı kişiler hakkında fikir sahibi olabilir. Neden siz de bu kişiler gibi iyi bir telepatist olmayasınız? Bu noktada dikkat etmeniz gereken konu: telepati kuracağınız konularda, hiç kimsenin fikir ve düşüncelerinden etkilenmemenizin gerekliliğidir.

Telepati Nasıl Yapılır?

Telepati nasıl yapılır? Bir insanla iletişim kurmakta zorlandığınız zaman bu yöntemi kullanabilir ve ona duyulduğunu ve görüldüğünü hissettirerek onu teselli edebilirsiniz. Yeterince telepati egzersizi yaparsanız, karşınızdaki insanın bu konuda hiç bir çalışması olmasa dahi siz iyi bir verici olabilir ve ona kendinizi hissettirebilirsiniz.

Telepati nasıl yapılır?

• Meditatif bir durumda başlayın. Zihninizi boşaltın ve enerjisizi istediğiniz noktaya sabitleyin.

• Hedefiniz olan kişiyi hayal edin ve enerjinizi ona odaklayın.

• Aranızdagüçlü psişik bağların olduğu bir kişi ile işlem yaparsanız daha kolay sonuç alırsınız. Küçük bir mesaj gönderin. Ve onun mesajı aldıktan sonraki halini aklınızda bir kaç kez canlandırın.

Meditasyon halinize geri dönün ve o kişiden yanıt isteyin.

• Sabırlı olun. Size geri dönmesi biraz zaman alabilir. Ardından sizi arayabilir ya da mesaj gönderebilir. Veya sosyal medya paylaşımlarınızı beğenebilir. Ya da rüyanıza girerek size bir mesaj verebilir.

Daha fazla pratikle daha başarılı sonuçlar da elde edebilirsiniz.

Telepati Nedir?

Telepati nedir? Biz insanlar, bir şey algılayacağımızda bunu beş duyu organımızdan birisi ile gerçekleştiririz. Gözümüz görür, kulaklarımız duyar, burnumuz koku alır, dilimiz konuşur ve düşüncelerimizi karşımıza aktararak iletişim kurmamızı sağlar… Elimiz ile de dokunuruz…

Ancak bazen, bir arkadaşımızı özlediğimizi düşündüğümüz bir gün içerisinde o arkadaşımız bizi arar… Ama biz ona özlediğimizi söylemeden, onun bundan nasıl haberi olmuştur?
,
Hiç yolda yürürken birini düşünüp, sonrasında da o kişi ile karşılaştığınız oldu mu? Acaba nasıl oluyor da böyle bir durumu önceden hissedebiliyorsunuz? Telefon çaldığında, kimin aradığını bilmeden, tahmin yürüttüğünüz ve arayanın gerçekten de o kişi olduğunu gördüğünüzde şaşırdığınız zamanlar oldu mu? Bunun gibi örneklerin sayısı çoğaltılabilir.

Siz bu gibi şeylere 6. his diyebilirsiniz ama telepati adı verilen şeyde, beş duyu organınızdan herhangi birini kullanmadan diğer insanlarla iletişim kurmayı başarırsınız… Hem de bu işin uzmanları olsa da siz de telepati kurma eylemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz… Telepati nasıl kurulur sorusunun yanıtını artık zaten biliyorsunuz.

Telepati nedir? Bir başka tanım ile telepatiyi şu şekilde anlatabiliriz: Bilginin bir kişiden diğerine, görme, duyma, koklama, tatma ya da dokunma gibi beş duyu organı haricinde, görünmeyen bir ortam aracılığı ile aktarılması durumuna telepati adı verilmektedir. Telepati konuşulmayan bir dil gibidir.

En güçlü telepatik bağlar anne ile çocuk, ikiz kardeşler ve ruh eşleri arasında kurulur. Onlar birbirlerinin yarım kalan cümlelerini tamamlayabilirler. İhtiyaçlarından haberdar olabilir; birbirlerinden ayrılarken bile neler hissettiklerini bilebilirler.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.