Telepati Nasıl Kurulur?

Bu yazımızda sizlere telepati hakkında bilgilerden söz etmeye çalışacağız. Telepati nedir, telepati nasıl yapılır, telepati nasıl kurulur gibi pek çok sorunun yanıtlarını yazımız içerisinde bulabilirsiniz. Eğer siz de telepati hakkında bilgi sahibi olmak istiyor, gerçekten kurulup kurulamadığını öğrenmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

Telepati Nedir?

Biz insanlar, bir şey algılayacağımızda bunu beş duyu organımızdan birisi ile gerçekleştiririz. Gözümüz görür, kulaklarımız duyar, burnumuz koku alır, dilimiz konuşur; ve düşüncelerimizi karşımıza aktararak iletişim kurmamızı sağlar… Elimiz ile de dokunuruz… Ancak bazen, bir arkadaşımızı özlediğimizi düşündüğümüz bir gün içerisinde o arkadaşımız bizi arar… Ama biz ona özlediğimizi söylemeden, onun bundan nasıl haberi olmuştur?
,
Hiç yolda yürürken birini düşünüp, sonrasında da o kişi ile karşılaştığınız oldu mu? Acaba nasıl oluyor da böyle bir durumu önceden hissedebiliyorsunuz? Telefon çaldığında, kimin aradığını bilmeden, tahmin yürüttüğünüz, ve arayanın gerçekten de o kişi olduğunu gördüğünüzde şaşırdığınız zamanlar oldu mu? Bunun gibi örneklerin sayısı çoğaltılabilir.

Siz bu gibi şeylere 6. his diyebilirsiniz; ama, telepati adı verilen şeyde, beş duyu organınızdan herhangi birini kullanmadan diğer insanlarla iletişim kurmayı başarırsınız… Hem de, bu işin uzmanları olsa da, siz de telepati kurma eylemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz… Peki nasıl?

Telepati Nasıl Kurulur?
Telepati Nasıl Yapılır?

Aslında telepati kurmak için iki kişinin olması gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi alıcı, bir diğeri de verici kişidir. Ancak siz pratik yapmak için ilk önce tek başınıza egzersizler yapabilirsiniz. Gelin egzersizlerinizi yapmanız için gerekli ortamdan söz edelim…

• Ilık bir duş alın; ve aklınızdaki olumsuz – olumlu tüm düşüncelerden sıyrılmaya çalışın.
• Mavi giysiler giyin; sessiz bir odanın mavi ışığını yakın, odaya geçip kapıyı kapatın.
• Rahat bir yere oturun; ve istediğiniz bir düşünceye odaklanarak düşünmeye başlayın.

Bunun adı kesinlikle astral seyahat değildir; ve iki kavramın birbirine karıştırılmaması gerekir. Belirli aralıkarla yapacağınız telepati egzersizlerinde, kendinizi telepatiye alıştırabilirsiniz. Sonrasında ise artık bir ileri aşamaya geçmelisiniz. Bu aşama, ikinci kişinin de bulunduğu aşamadır. Mümkünse o da daha önceden telepati egzersizlerini yapmış bir kişi olursa, daha sağlıklı telepati kurulabilecektir.

• Yine maviler giyin; ve kötü enerjiyi alan renk olan mavi ışıklı sessiz bir odaya geçip kapıyı kapatın.
• Kesinlikle konuşmayın. İlk zamanlar, kimin verici kimin alıcı olduğunu belirleyerek başlayın…
• Verici olan, bir şeyi düşünerek alıcıya anlatmaya çalışan kişidir.
• Yine ilk başlarda, işe, bir resme odaklanarak başlayabilirsiniz.

Bir kaç telepati denemesinin sonrasında, bu anlamda yavaş yavaş daha iyi olduğunuzu gözlemleyebileceksiniz. Unutmayın, pek çok kişi, telepati kurarak, yeni tanıştığı kişiler hakkında fikir sahibi olabilmektedir. Neden siz de bu kişiler gibi iyi bir telepatist olmayasınız? Bu noktada dikkat etmeniz gereken konu: telepati kuracağınız konularda, hiç kimsenin fikir; ve düşüncelerinden etkilenmemenizin gerekliliğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası