Foton Çağı 2012 İle İlgili Bilgiler Foton Çağında Neler Olacak?

Bu yazımızda sizin için foton çağı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Foton çağı 2012 yılında gerçekleşecek diyen kişilerin sayısı oldukça fazla olduğu için, ve 2012 yılının son günlerine de yaklaşmamız dolayısı ile, foton çağı 2012; ve foton çağı hakkındaki bilgilerimizi zaman geçirmeden sizlere aktarmak, ve bilgi sahibi olmanızı sağlamak istedik. Foton çağı; ve foton çağı 2012 hakkında bilgi verirken ilk olarak, foton çağı nedir sorusunun yanıtını sizlerle paylaşmak istedik. O halde foton çağı nedir diyelim, ve bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:


Foton çağı nedir? Foton çağı, aslında foton kuşağını da anlatmaktadır. Foton kuşağını açıklayacak olursak, dünyaya, uzaydan gelecek bir ışık, ve enerji kitlesi olduğunu söyleyebiliriz. Foton kuşağı çok büyük olmakla birlikte, şekli kamyon tekerleğini andırmaktadır. Foton çağı, sadece dünyada değil, tüm gezegenlerde, 10.500 senede bir yaşanmaktadır. Foton çağı 2012 yılında yaşanacak şeklinde bir görüşün bilim adamları tarafından öne sürüldüğünü de belirtmemiz gerekmektedir.
Foton çağı 2012’de, dünyada pek çok değişikliğin gerçekleşeceği belirtilmektedir. Foton çağı ile ilgili olarak kuşku uyandıran bir düşüncenin varlığı ise belirtilmektedir; foton çağı 2012 ile ilgili araştırma yapan bilim adamlarının ve de profesörlerin görevden alındıklarına ilişkin bir iddia bulunmaktadır. Bunun nedeni merak edilmiyor değildir.
Foton çağında neler olacak sorusunun yanıtı ile ilgili ortaya atılan pek çok iddianın bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Foton çağında neler olacak sorusunun yanıtları arasında ilk olarak DNA yapılarımızın değişeceği belirtilmekte, iki sarmallı olan DNA’larımızın 12 sarmallı olacağına inanılmaktadır. Bu durum sayesinde, dünyada hiç bir hastalığın kalmayacağına, herkesin kendisini, ya da çevresindeki insanları iyileştirme yeteneğine sahip olacağı belirtilmektedir. Çakrası açılacak olan insanların herşeyi algılayabilecekleri belirtilmekle birlikte, aurası da açılacak olan insanların içlerindeki düşünceler diğer insanlar tarafından görülmeye başlanacaktır. Foton çağında yaşanacak olan bu durum, insanların içinde bulunan kötü düşüncelerin de ortaya çıkması dolayısı ile başlangıçta olumsuz bir kargaşanın yaşanmasına neden olacak, fakat sonrasında, herkes birlik olarak, cennet gibi bir dünyada yaşamaya başlayacaktır.
Foton çağında neler olacak sorusunun bir diğer yanıtı, ozon tabakasının onarılacağı yönündedir. Foton çağı ile, şu anda üçüncü boyutta yaşayan bizler, beşinci boyuta geçeceğiz, ve bu boyutta ışık bedenlerimizin olacağı belirtilmektedir. Foton çağı ile ilgili verilen bir diğer bilgi ise şudur ki, insanlar ölümsüz olacaklardır. Ölmeyi düşünenlerin sadece, bu dünyadan, yani o anda bulunulan boyuttan başka bir boyuta geçeceklerine inanılmaktadır. Cennet gibi bir dünyada yaşayacağımız foton çağının, 2000 sene süreceği tahmin edilmektedir. Bu 2000 senenin sonunda ise, foton kuşağı güneş sisteminden gidecek.
Foton kuşağını keşfeden isim Edmund Halley’dir, Edmund Halley, Halley kuyruklu yıldızını da keşfeden isimdir. Bu keşifin sonrasında farklı isimler, farklı tarihlerde, foton kuşağı ile ilgili farklı bulgular elde etmiş, ve bu bulgular, dünyamızın, foton kuşağına girmesi için verilen zamanın 2012 senesi olduğunu göstermiştir.
Foton kuşağında üç farklı enerji seviyesinin bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir, ve foton kuşağının ilk enerji seviyesine 1962 senesinde girilmiştir. İkinci enerji seviyesi 1987 senesinde başlamıştır. 2012 senesinde ise, foton kuşağının üçüncü seviyesine girilecektir, ve bu seviyeye geçiştr, 110 saat ile 144 saat arasında bir zaman dilimi, tamamen karanlıkta geçirilecektir. Bu sürenin dolmasından sonra ise, dünyamızda hiç gece olmayacağı belirtilmektedir. Ortalama altı gün sürmesi gereken foton kuşağına geçiş zamanında yaşanacak olanları da sizlere gün gün aktardık, bu bilgilerimize de sitemiz içerisinde ulaşabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası