Dünyanın 5. Boyuta Geçişi Ve 5. Boyuta Geçmek Hakkında Bilmemiz Gerekenler

Dünyanın 5. Boyuta Geçişi Ve 5. Boyuta Geçmek Hakkında Bilmemiz Gerekenler

Bu yazımızda sizlere, 5. boyuta geçiş, ve 5. boyuta geçmek ile ilgili bazı bilgilerden söz edeceğiz. 21 Aralık 2012 günü ile birlikte, dünyanın 5. boyuta geçişinin gerçekleşeceği belirtiliyor. 3. boyuttan 5. boyuta geçiş ile ilgili ise çok da fazla bilgi sahibi değiliz. Peki dünyanın 5. boyuta geçişi nasıl olacak? 3. boyuttan 5. boyuta geçiş neleri değiştirecek? 5. boyuta geçiş bizim için neleri farklılaştıracak? 5. boyuta geçmek hakkında biraz bilgi sahibi olalım; ne dersiniz?

5. boyuta geçiş ile birlikte, insanların içinde bulunan, kötüye kullanma, yıkım, öldürme, rekabet, insanları kontrol altına alma… gibi tüm kötü duygular ortadan kalkacak, bunun yanında, insanlar daha önceki dönemlerde yaşamış oldukları korku, acı, utanç, kötüye kullanılma, öfke… gibi tüm olumsuz duygularından da arınacaklardır. Tüm bunlar, 5. boyut sonrasında, dünya üzerinde var olan tüm yaşam koşullarını şartsız bir şekilde kabullenmeyi hedef almaktadır. 3. boyuttan 5. boyuta geçiş, farkındalık olarak adlandırılmakla birlikte, bunun sonrasında insanların içindeki duygular, tamamen sevgi, sevinç, aynı zamanda da ilahi birliğe yönelik olacaktır.
Dünyanın 5. boyuta geçişi sonrasında, insanların ışınlanması, şifacılığı, boyutlar arası yolculuğu, istedikleri şeyi oluşturmaları gibi bir takım özelliklerinin su yüzüne çıkmasından da söz etmek gerekmektedir.
5. boyuta geçmek için insanların bir takım şeylere gereksinimleri olacağını da belirtmeyi unutmamalıyız, her şeyden önce, kişinin, mide ve bağırsak fonksiyonlarının düzgün çalışması gerekecektir. Bunun yanında gerekli olan bir diğer unsur ise, haftada en az iki gün balık tüketmektir, çünkü, 3. boyuttan 5. boyuta geçiş sırasında gereksinim duyulacak olan bir protein sadece balığın içeriğinde bulunmaktadır. Bir de bunun yanında gereksinim duyulan diğer şey, kişinin tamamen özgür olabilmesi; yani her şeyden vazgeçebilecek yapıda olmasıdır. Bir kişiye, bir yere; ya da bir şeye bağlı olanların 5. boyuta geçişi zor olacaktır.
Dünyanın 5. boyuta geçişi için, öncelikli olarak, dünya nüfusunun %1’lik kısmının 3. boyuta geçişini sağlaması gerekmektedir, yani yukarıda belirtmiş olduğumuz koşulların sağlanması gerekmektedir. Bunun sonrasında, tüm dünya, 5. boyuta geçmek için hareket edecektir…
Kısacası, 21 Aralık 2012’ye kadar, haftanın en az iki günü herkes balık yemeli, mide ve bağırsak problemlerini çözmeli, ve, her şeyden vazgeç.ebilmeli, aksi halde, kişilerin 5. boyuta geçişi oldukça zor olacak…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.