Çekim Yasası Aşkta Nasıl Uygulanır? Nasıl Doğru Kullanılır?

Çekim Yasası Aşkta Nasıl Uygulanır? Nasıl Doğru Kullanılır?

Çekim yasası aşkta nasıl uygulanır? Aslında bu sorunun yanıtını pek çoğumuz merak ediyor. Ama ne kadar merak etsek de bazılarımız anlatılanlara inanmıyor. Dolayısı ile de kurallara tam olarak uymuyor ya da tam olarak inanmadıkları için başarılı olamıyorlar. Ama siz inansanız da inanmasanız da çekim yasası diye bir şey var.

Ve doğru şekilde odaklanırsanız sonuçta başarılı olma şansınız oldukça yüksek. Fakat yanlış bilgi de edinmemelisiniz. Şöyle ki çekim yasası var diye ayrıldığınız bir insanı yeniden kendinize aşık etme planları kurmamalısınız. Çünkü bu kişinin özgür iradesine müdahale etmek anlamına gelir ve böyle bir durum söz konusu değildir.

Çekim Yasası Nasıl Doğru Kullanılır

Çekim Yasası Aşkta Nasıl Uygulanır

Çekim yasasında siz güzel bir aşkı kendinize çekersiniz. Ama istediğiniz insanı kendinize çekemezsiniz. Sizinle aynı frekansta olan insanlarla sizi buluşturan çekim yasasıdır. Ve bunun için dikkat etmeniz gereken çok küçük bazı detaylar vardır. Kurallara uyduğunuz takdirde, aynı ortak paydada buluştuğunuz bir insanla birlikte olduğunuzu görebilirsiniz.

Hep derler ya: düşündüğün şeyi hayatına çekersin. Çekim yasası tam olarak öyle bir şeydir. İyi düşünürseniz iyi,kötü düşünürseniz kötü yaşarsınız… Bir de sonrasında “aklıma gelen başıma geldi” dersiniz. Aslında olan aklınıza gelenin başınıza gelmesi değil; sizin aklınıza geleni kendinize çektiğinizdir. Peki çekim yasası aşkta nasıl uygulanır?

Çekim Yasası Aşkta Nasıl Uygulanır

Çekim Yasası Aşkta Nasıl Uygulanır

Hayalinizdeki aşk nasıl? Gerçekten hastalıkta ve sağlıkta birlikte olmak mı? Size değer veren bir insanın elini tutmak mı? Kişiliğinin gelişmiş olduğu biri ile birlikte olup kendi kararlarını kendisinin verdiğine şahit olmak mı? Muhtemelen çocuk gibi ailesinin ağzına bakan bir insanla birlikte olmak istemezsiniz…

Çekim Yasası Aşkta Nasıl Uygulanır?

Çekim yasası aşkta nasıl uygulanır sorusunun 5 adımda uygulanabilen bir yanıtı bulunuyor. Şimdi bu adımları size maddeler halinde sıralayacağız. Ve tek yapmanız gereken, soru sormadan, mantık gözetmeden bu adımları uygulamak olacak. Gelişmeleri ilerleyen günlerde bizlerle de paylaşırsanız mutlu oluruz.

• İlk işiniz nasıl bir ilişki istediğinize karar vermek olsun. Nasıl bir partner istiyorsunuz? İlişkinizde ne yaşamak ve birlikte olduğunuz insanla gelecekte nereye gitmek istiyorsunuz? Onun hayatının neresinde olmak istersiniz? O sizin hayatınızın ne kadarında olmalı? Sevgilim benim için doğru insan mı sorunuza tam onaylı yanıt almak için önce bunları bulmaya zaman ayırın.

• Bir önceki adımda nasıl bir ilişki istediğinize karar verdiniz ve bunun için zaman ayırdınız. Şimdi artık hayal kurma zamanı. İstediğiniz şeyleri partnerinizle birlikte yaptığınızı ve yaşadığınızı düşünerek resimleştirin. Böylece evrene daha kuvvetli titreşimler gönderebilirsiniz. O da aynı şeyleri istiyorsa hayat sizi mutlaka buluşturacaktır.

Çekim yasası aşkta nasıl uygulanır sorusunun bir sonraki aşamasında artık somutlaştırma zamanı gelmiş demektir.Şimdi yapmanız gereken, zaten bu ilişkiye sahipmişsiniz gibi davranmak. Bir konser var ve sevgiliniz olsaydı onunla mı giderdiniz? Sevgilinizle randevunuz varmış gibi hazırlanın ve gidin o konsere… Sevgilinizin işi çıkmış ve gelememiş olabilir…

• Şimdi artık dikkatli olma zamanı… Karşınıza elbette birileri çıkacak ve sizinle yakın ilişki kurmak isteyecektir. Kriterlerinize uymayan hiç kimseyi kabul etmeyin. Geçmişten gelen ilişkilerinize de yeniden başlamayın. Unutmayın, onlar toksik ilişkiler. Siz ise hayatınıza doğru insanı çekeceksiniz.

• Son aşamada ise teslim olmak gerekiyor. İstediğiniz insanın tıpatıp aynısı karşınıza çıkmayabilir. Ancak bu onun doğru insan olmadığı anlamına gelmez. Bu konuda sitemiz içerisinde farklı bilgiler de bulabilirsiniz. Yeni fikirlere açık olmak, sizin güzel bir birlikteliğe başlamanız anlamına gelecektir.

Çekim Yasası Nasıl Doğru Kullanılır?

Çekim yasası nasıl doğru kullanılır sorusunun yanıtını bilmemek, sizin, hayatınıza olumsuz şeyleri çekmeniz anlamına gelir. Ki biz bu yasayı kullanarak hayatımıza iyiyi ve güzeli rahatlıkla çekebiliriz. Peki ama nasıl? Her şeyin öncesinde olumlu düşünün ki olumlu olsun… Sonrasını ise yine maddeler halinde değerlendirelim…

• İlk işiniz evrenden istemek olsun. Bunu, “istiyorum” cümlesi ile değil, zihninizde istediğiniz şeyi canlandırarak yapmalısınız. Evrene, istediğiniz şeyin sizde olmadığı mesajını vermeyin. Bir araba mı istiyorsunuz? Kapatın gözlerinizi ve onu kullandığınızı hayal edin. O arabayı almanız için evren tarafından size fırsatların tanınacağını göreceksiniz.

• Olumlu düşünmek frekansınızın yükselmesini sağlar. Olumsuz düşünen insanların ise başlarına hep bir şeyler gelir. Başınıza olumsuz şeyler geldiğinde de bunun neden sizin başınıza geldiğini değil, bundan ne ders çıkartabileceğinizi sorgulayın. Hayatınızın nasıl değiştiğine inanamayacaksınız.

Çekim yasası nasıl doğru kullanılır sorusunun yanıtları arasında meditasyon yapmak da yer alıyor. Bunun gibi farklı detayları uygulayarak hayatınıza güzel olanı çekin. Çünkü siz farkında olmasanız da evren yasalarından biri olan çekim yasası sürekli olarak çalışıyor. Bu durumu lehinize neden çevirmeyesiniz? Çekim yasası aşkta nasıl uygulanır sorusunun yanıtlarını da mutlaka burada kullanın.

Aşkı Hayatıma Nasıl Çekerim?

Aşkı hayatıma nasıl çekerim sorusuna yanıt bulmak için bilinçaltını ve olumlamaları kullanabilirsiniz. Vereceğimiz öneriyi yerine getirdiğinizde hayatınıza sadece aşkı çekmekle de kalmayacak; aynı zamanda ruh eşinizi kendinize doğru çekmiş olacaksınız. Bu uygulamayı yapabilmeniz için vereceğimiz niyete bazı eklemeler de yapabilirsiniz. Ancak yöntemi dağıtmamaya özen gösterin.

Akşam saatlerinde en rahat ettiğiniz koltuğunuza uzanın. Ve derin derin nefeslerinizi burnunuzdan alıp ağzınızdan vererek rahatlayın. Bu sırada elinizi kalbinizin üzerine yerleştirin. Ancak yazı yazdığınız elinizi kalbinizin üzerine koymanız, hayatınızı baştan yazmanız adına büyük öneme sahip.

Aşkı hayatıma nasıl çekerim dediğiniz noktada söylemeniz gereken sözler ise şunlar:

“Şu anda inançlı, sadık, dürüst, samimi ve bana sevgi verebilecek biri benden sevgi bulacak. Kendi içinde huzurlu,bana da huzur verecek ve benden de huzur bulacak bir adamı ya da kadını kendime çekiyorum. Çekim yasasının karşı konulmaz olduğuinancıma bağlı olarak, enerji alanımda olmaktan mutlu olacak bir adamı ya da kadını kendime çektiğimi biliyorum.

Onun şu özelliklere sahip olmasını istiyor ve tekrar ediyorum: Uyumlu,dürüst, inançlı, sadık, manevi değerlere sahip,mutlu ve huzurlu… Sadece sevgiye ait olanlarbenim hayatıma girebilir. İdeal eşimi şu anda kabul ediyorum. Ve öyle olsun.”

Bir inanışa göre niyet edenlere bir kapu açılır. Ve bu kapı onları bir yola kavuşturur. Bu yolda ideal eşinizi kendinizeçekebilir ya da onunla karşılaşabilirsiniz. İnanın ki öyle olsun. Çekim yasası aşkta nasıl uygulanır sorusunun yanıtını da bu şekilde almış oluyorsunuz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.