Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim Kitabı Yorumları Ve Fiyatı

Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim Kitabı Yorumları Ve Fiyatı

Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim isimli kitap bizlere Kara Kedi Yayınları tarafından ulaştırılmakta olup, ilk olarak 4 Temmuz 2011’de yayınlanmıştır. Kitabın Türkçe’ye çevrilmesi Ebru Sürmeli tarafından gerçekleştirilmiş olup, kitabın sayfa sayısı 304’tür. Sizleri hemen kitabın konusu hakkında da bilgilendirelim…

Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim kitabında, 130 yıl önce ölmüş olmasına karşın cennetin aydınlığına ulaştırılmayıp, bir nedenden dolayı yeryüzünde kalmaya mahkum edilen Helen’in hikayesi anlatılmaktadır. Tam da bu sırada üzerinde bir bakışın yoğunluğunu hisseden Helen, bunun çok rahatsız edici bir duygu olduğunu ifade ediyor; bir de ölü olduğu düşünülünce…

Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim Yorumları

Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim

Bu şekilde ne kadar devam edeceğini bilmemesinin yanında, neden bu duruma mahkum edildiğini de bilmemektedir. Adını, yaşını ve kadın olduğunu hatırlamasının dışında başka hiç bir şey de hatırlamıyordur. Onunla ilgili bu bilgiler dışında ne varsa, hepsi ölüm tarafından yutulmuştur.

Kendisini bekleyen işkenceler olduğunu bilmekte ve bunlardan kurtulmak adına insanlara tutunmaktadır. Ancak bir gün izlendiğini fark eder. Biri onu görüyordur. Aslında o da defalarca o genci görmüş ama hiç bakmamış, dikkat etmemiştir ona. Genç bir adamdır… Daha doğrusu genç bir adamın bedenini ele eçirmiştir ve aslında o da Helen gibi ölü bir hayalettir.

Helen önceleri merak ve korku hissi yaşarken, zaman içerisinde bu duyguların yerini farklı bir duygu alır. O bu duyguyu tatmayalı yıllar olmuştur.Tabi ki aşk… Fakat bedeninin ışık olması, aslında olmaması, onun bu aşkı doyasıya yaşamasının önünde büyük bir engel niteliğindedir. Kendisinin de sahipsiz bir beden bulması gerektiğini fark eder.

Tam da bu sırada her ikisi de ölümden sonraki hayatları ve ölmeden önceki hayatları ile ilgili bazı sırlar bulmaya başlarlar.

Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim

Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim

Arafra kalmış iki ruhun aşkını anlatan Hayalet Sevgilim kitabı hem çok duygusal hem de doğaüstü… Ve bu özellikleri ile sizi tadına doyulmaz bir okuma keyfi ile başbaşa bırakacak.

Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim Yorumları

Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim yorumları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, size bu yorumların bazılarını maddeler halinde şu şekilde aktarabiliriz:

• Kitapta öbür dünyaya dair çok orijinal, görkemli ve romantik bir hikaye anlatılıyor. Çok etkileyici…

• Laura Whitcomb kitabı öyle güzel yazmış ki ona karşı koymak imkansız…

• Kitabın çevirisi muhteşem yapılmış. Keşke herkitapta bu tür doğru çeviri tarzını bulabilsek.

• İlginç bir konusu bulunan güzel bir kitap. Ama daha sürükleyici de olabilirdi.

• Çok anlamlı bir kitap. Çok beğendim.

Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim yorumları ile kitap hakkında fikir sahibi olmak isteyenlere, kitabın, ölmüş bir kadının ruhunun, yine ölmüş ama başka bir bedene girmiş bir adamın ruhu ile yaşadığı aşk olarak anlatabiliriz. Değişik ve çok güzel bir kitap. Tavsiye ederim.

• Kitabı okurken sonunu da merak ediyorsunuz. Çok iyiydi.

Hayalet Sevgilim Kitabı Fiyatı

Hayalet Sevgilim kitabı fiyatı Kitapyurdu üzerinden alınması halinde 23.91 TL’dir. Ancak bunun indirimli fiyat olduğu belirtilmekte ve üzeri çizili olan gerçek fiyatın 26.57 TL olduğu bilgisi aktarılmaktadır. Her şeyde olduğu gibi bu kitapta da fiyatların belirli kampanyalar kapsamında sürekli değişkenlik gösterebileceğini unutmayın.

Laura Whitcomb Kitapları

Laura Whitcomb kitapları arasında, Hayalet Sevgilim kitabı haricinde şu anda Türkçe’ye çevrilen kitap bulunmamaktadır. Ancak başarılı yazarın çok sayıda kitabı bulunmakta olup, bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

• Your First Novel Revis
• Under The Light
• The Fetch
• Novel Shortcuts: Ten Techniques That Ensure A Great First

İlginizi çeken bir tarz ise Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim kitabını mutlaka okumalısınız. Bununla birlikte sitemiz içerisinde Kahraman tazeoğlu Araz gibi farklı kitap tanıtımlarını da bulabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.