Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim

Laura Whitcomb, Hayalet Sevgilim isimli kitabında, öldükten sonraki dünyaya ait romantik bir hikayeden bahsetmektedir. Hayalet Sevgilim, Helen isimli bir kadının ölümünü, ancak ölen Helen’in, cennete gitmekten mahrum edildiğini; ve dünya yüzeyinde mahsur bırakıldığını anlatmaktadır. Helen 130 yıldır ölüdür, adını, kaç yaşında olduğunu; ve cinsiyetini biliyordur; ancak ne kadar daha cennetten mahrum edileceğine dair hiç bir fikri yoktur.

<

Laura Whitcomb, Hayalet Sevgilim isimli kitabında, Helen’i kimsenin görmediğini, ancak bir gencin kendisini görerek izlediğini anlatmaktadır. Aslında Helen’i izleyen de bir ölüdür. Ancak o da Helen gibi yeryüzüne mahkum edilmiş; cennetten mahrum bırakılmıştır. O kişi de bir gencin bedenini esir almıştır. Yani yaşayan bir kişinin ruhunu kendisininki ile değiştiren ölü adam, Hayalet Sevgilim isimli kitapta helen’e aşık olmuştur.
, Hayalet Sevilim adlı kitapta, Helen’in de aşka aç olduğunu; bu nedenle bu duyguyu doyasıya yaşamak istediğini, hal böyle olunca, Helen’in de bir beden bulması gerektiğini anlatmakta. Bedenleri olmadan, iki ölünün, yaşadıkları aşkı sürdürebilmeleri çok zordur çünkü. Ve Laura Whitcomb Hayalet Sevgilim isimli kitapta, tam anlamı ile bu olayı anlatmaktadır okurlarına…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası