Mine Ölmez Kitapları İsimleri Ve Arka Kapak Özetleri

Mine Ölmez kitapları sadece MaviBoncuğum takipçileri tarafından değil, astrolojiye merakı olan herkes tarafından araştırılıyor. Ekranlarda ve hatta ana haber bültenlerinde bile isabetli tahminlerini sık sık gördüğümüz başarılı astrolog Mine Ölmez, yazdığı kitapları ile astrolojiyi takipçilerine öğretiyor.

Her Perşembe 11:00’da Beyaz TV’de Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var isimli programda astrolojiyi yakından takip eden izleyici ile buluşan Mine Ölmez, ilk olarak haftanın genel astrolojik yorumunu yapıyor. Ardından da tek tek her burç için haftalık burç yorumlarını paylaşıyor.

Bu arada her burca farklı önerilerde de bulunan Mine Ölmez, hangi burcun hangi esmaları zikretmesi gerektiğini ve hayatında nelere yer vermesi gerektiğini anlatıyor. Başarılı astroloğun önerilerine uyanların hayatlarında güzel değişimler ve gelişmeler yaşanıyor.

Mine Ölmez kitapları içerisinde de benzer bilgilere ulaşabilir ve kitaplardan birinde verilen, size ait kartlara enerjinizi yükleyebilirsiniz. Bu kitaplarasahip olmak için yapmanız gereken tek şey ise aşağıda yer alan Alışverişe Başla butonuna tıklamak.

Alışverişe Başla

Daha önce Mine Ölmez ile ilgili yapmış olduğumuz paylaşımlaraulaşmak için de aşağıda yer alan başlıklara tıklayabilirsiniz.

Mine Ölmez kimdir?

Mine Ölmez Kitapları

Mine Ölmez kitapları şu anda toplamda üç adet olarak sunulmuş durumda. Ve her yerde bulabilmeniz de mümkün. Peki neden bizim sitemizden almalısınız? Çünkü kredi kartınıza 12 taksitolanağından yararlanabilirsiniz. Bununla da kalmayıp zaman zaman yapılan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

İsteğin Benim İçin Emirdir

Mine Ölmez Kitapları

Alışverişe Başla butonuna tıklayarak bir de Mine Ölmez’in üç kitabının bir arada bulunduğu sete sahip olabilirsiniz ki bu üçlü kitap setinin fiyatı, tüm kitapları ayrı ayrı almaktan çok daha uygun olmaktadır. Peki Mine Ölmez kitapları arasında hangi isimler yer alıyor?

• İsteğin Benim İçin Emirdir

• İşaret Kartları

• %100 Şifa

Alışverişe Başla

Gelin bu kitapların her birini yakından tanıyalım.

İsteğin Benim İçin Emirdir

İsteğin Benim İçin Emirdir kitabı Mine Ölmez’e ait olup toplamda 264 sayfadır. Yayın tarihi 2019 olan kitabın arka kapağında yer alan kitap özeti ise şu şekilde:

İstek ve ihtiyaçlarınız arasında sıkışıp kaldığınız, yargılanarak incitildiğiniz, eril ya da dişil enerjinizi, bereketinizi, ümitlerinizi… yitirdiğiniz bu dünyada, sahip olduğunuz yeteneklerinizi yeniden hatırlamanız ve onları yeniden hayata geçirmeniz için, İsteğin Benim İçin Emirdir kitabı, Mine Ölmez tarafından kaleme alındı.

İstediğiniz bir şeyi almak için, olabilecek en güçlü niyetiniz, onu istemektir. Bukitap içerisinde, isteklerinizi kendinize çekmeyi, istediğiniz şeye dönüşmeyi, onunla aynı frekanstan evrene titreşim göndermeyi öğreneceksiniz.

Ey kadın! Sen rahim taşıyorsun. Rahim, yaradanın en özel kimliklerinden biridir. Onun için de yeter ki iste… Sen istersen yaparsın çünkü. Şefkatinle öyle bir sarıp sarmalarsın ki istediğin şey her neyse sana pervane ola ola, senden başka hiç bir alternatifi olmadığını bilerek, direk sana gelir.

Sen Kibele’nin bereketini taşıyorsun. Besleyip büyütüyorsun. Aynı zamanda bir Lilith gibi entrika doluolabilir;baş kaldırabilirsin. Başka bir şeye benzemeden ve birini çok sevmeden önce kendi var oluşuna fırsat tanımalısın. Doğuştan sahip olduğun yeteneklerini keşfetmelisin.

Bil ki! Minik bir mum alevi, bir kaç damla bitki özü, bir parça ağaç kabuğu… en derin yaraları bile şifalandırabilir. Sen ana kraliçesin ve kudretlisin. Yeşermeye hazır tohumların hala içinde. Şimdi Lilith’i, Kibele’yi, Vesta’yı, Ceres’i, Juno’yu uyandırma zamanı.

Alışverişe Başla

Onlar Kadının ilahi tarafının hikayeleştirilerek tarif edilmiş, betimlenmiş figürleri. Sen ise onlardan çok daha fazlasısın. Şimdi bulmalısın: Nerede vazgeçtin öz bilginden ve nerede kaybettin gücünü?

İşaret Kartları

İşaret Kartları, Mine Ölmez kitapları arasında yer alan bir diğer isim. Ama o, bir kitaptan çok daha fazlası. 2020 yılında yayınlanan İşaret Kartları sadece 40 sayfadan oluşuyor. Kitap hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için arka kapak özetini gözden geçirelim.

Kitapla birlikte, kişiye özel 40 işaret kartı da geliyor. Bu kartlar, kendinizi tanımanız ,bilincinizin ne yarattığını anlamanız ve içerisinde bulunduğunuz durumlarda düşüncelerinizi yönetmeniz için hazırlandı. Sezgilerinizin güçlenmesine izin verin. Kartlarınızın verdiği mesajları dinleyin. Ve hayatınızı değiştirin.

Peki ama neden işaret kartlarını kullanmalıyız?

İşaretlere inananların sayısı çok fazla. Mine Ölmez, çok küçük sayılabilecek yaşlardan bu yana tesadüflere inanmadan evrensel mesajları okuyan biri olarak, artık kendisine özel mesajlar konusunda uzmanlaştığına inanıyor. Ne zaman durdurulsa ya da bir aksilik çıksa, o aksiliğin kendisini bir şeylerden koruduğunu biliyor.

Tıpkı kolayca ilerleyen işlerin önünün açık olduğunu bildiği gibi… Önüne düşen bir nesne, yazı ya dakarşısına çıkan bir aksiliğin aslında bir mesaj olduğunu söylüyor. İşte bu yüzden önce niyet ettiğini ve sonra uzun saatler sessiz kalarak ve içsel rehberliğine güvenerek kendisi ve diğer herkesin hayrına olacak mesajları almaya gönüllü olduğunu belirtiyor; sonra da bu kartları tek tek hazırladığını…

Her bir kart,bir kitap sayfası gibi mesajlar içeriyor. Her mesaj ise iyiliğe açılan bir kapı gibi umut veriyor. Çünkü artık hepimiz biliyoruz ki kötü diye bir şey yok. Kötü, iyiliğe hizmet eden tetikleyici bir güç. Neden ayrılıklar var? Daha iyi kucaklaşmalar için. Neden ölüm var? Sonsuzlukta dertsiz, yepyeni bir formda doğmak için.

Hiç bir şey için acele etmeden, umudunuzu diri tutmayı hedefleyin.

Kartlar nasıl kullanılır?

Bir mesaja ihtiyaç duyduğunuzda ilk olarak yoğunlaşın. Derin nefesler alıp üç saniye tutun ve bırakın. Bunu bir kaç kez tekrarlayıp, ardından da niyet edin: “İçsel rehberliğime güveniyorum ve benim için en doğru mesajı almaya niyet ediyorum.”

Şimdi kartları karıştırın ve içlerinden ya 1 ya da 3 tane kart seçin. Aradığınız cevapları bu kartlarda bulabileceksiniz. Kartlarınıza sizden başkasının dokunmaması çok önemli. Onları mor bir kumaş ya da kese içerisine koyarak, mümkünse içine zaman zaman temizlediğiniz bir ametist taşı koyarak saklayın.

Alışverişe Başla

Bu kartlar sadece kişiye özeldir. Bir zaman sonratamamen size uyumlanacak ve her zaman doğru cevabı vereceklerdir.

%100 Şifa

%100 Şifa kitabı da Mine Ölmez kitapları arasında yer alıyor. Kitabın yayın tarihi, İşaret Kartlarının yayın tarihi ile aynı: 2020 yılı. %100 Şifanın sayfa sayısı 248… Peki ya arkakapak özeti? Malum, bir kitap hakkında ilk bilgileri arka kapaktan alıyoruz…

• Manevi huzur için nasıl düşünmeliyiz?

• Gerçek şifanın şifreleri nelerdir?

• Esma-ül Hüsna hayatımızı nasıl etkiler?

• Mutluluğun sınırlarını bulmanın yolları nelerdir?

• Hangi burç, hangi esmayı tekrarlayarak şifa bulabilir?

Hayatın karmaşası içerisinde bir anda durup solukanmanız için, MineÖlmez, %100 Şifa kitabını kaleme aldı.

Kendinizi ve maneviyatınızı keşfetmeniz, iç dünyanıza bakmanız, gerçek mutluluğa giden, dingin bir yolculuğa çıkmanız için…

Bu kitapla birlikte, hayatla ve sevdiklerinizle daha derin bağlantılar kurabileceksiniz. Esma-ül Hüsna’nın gerçek kudretini görerek ruhsal şifanın şifrelerine ulaşabileceksiniz. Astrolojinin az bilinen sembolleri arasında dolaşarak hayatın gizemli yanlarını bulma cesareti gösterebileceksiniz.

Kendinizi bulmanızı sağlayacak uzun bir yolculuğa çıkmaya hazır olun.

Alışverişe Başla

Mine Ölmez kitapları, ulaşmanın oldukça kolay olduğu kitaplar. Astrolojiye meraklı iseniz başucu kitabınız olacaklar. Yeter ki Alışverişe Başla butonuna tıklayın.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.