MaviBoncugum Köklü Bir Değişime Uğradı

Değerli MaviBoncugum.Com takipçileri, sitemizde, yaklaşık 20 aylık bir sürenin sonunda, köklü bir değişim yapmak durumunda kaldık. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki: yapılan bu değişimin tek sebebi, sitemizin gelişmesi için yolunun açılmasının istenmiş olmasıdır. İnternet siteleri genel olarak artık, farklı sistemlerde çalışmakta; ve daha başarılı olmaktalar.

MaviBoncugum eski sayfamız da herhangi bir azalma, eksilme olmadan, olduğu gibi durmaktadır. Sizler için MaviBoncugum eski sitesine giriş de verilmiştir. Sayfanızı en alta indirdiğinizde, bir menü göreceksiniz. Gördüğünüz menüde, MaviBoncugum yazısına tıkladığınızda, eski sitemize giriş yapabilmiş olacaksınız. Bu da, sitemizin eski üyeleri için, değişen hiç birşey olmadığını göstermektedir. Aramıza yeni katılacak olan arkadaşlarımız ise, zaten herhangi bir giriş yapmaya gerek duymadan, aradıkları bilgilere ulaşabilecek, radyomuzu da özgürce dinleyebileceklerdir.
Şunu belirtmek isterim ki: benim için bu değişikliği yapmak, oldukça zor oldu. Site ile duygusal bir bağım olduğunu düşünüyorum 🙂 Ancak bazen mantığın ön plana çıkıp, duygusallığın geride bırakılması gerektiğini de biliyorum. MaviBoncugumuz için en iyi olana karar vermek durumundaydım; ve sitemiz için en iyi olan da buydu. Duruma anlayış gösteren herkese teşekkür ediyor; ve hep birlikte, her zaman, daha keyifli günler geçireceğimizi umuyorum… İleri, hep daha ileri; ve hep daha fazla başarı için, hep birlikte, yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.
MaviBoncugum eski sayfamıza giriş yapmak isteyen arkadaşlarımız için bir kere daha anlatacak olursak, sayfanızı en alta indirmeniz; ve menüde MaviBoncugum yazısını bulup üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Eski üyelerimiz, üyelik bilgileri ile giriş yapabileceklerdir; yeni üyelik almak isteyen arkadaşlarımız için ise, bu durum şu an için geçerli değildir.
Herkese bol eğlenceli; ve MaviBoncugum’lu günler dilerim. Radyomuz, her zaman sizler için yayında kalmaya devam edecektir.
Saygılarımla
Almina

Latest Comments
 1. Kenan

  şimdiden hayırlı uğurlu olsun… başarılarının devamını diliyorum almina hanım:)

  • admin

   Teşekkür ederim Kenan bey, sağolun Var Olun:)

   • Kenan

    rica ederim ne demek efendim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası