MaviBoncugum.Com’da Site Yazarlığı Yapmak İsteyenler…

Değerli MaviBoncugum.Com takipçileri, Sitemizin ilk gününde, henüz daha sitenin şekli bile çok fazla kendini belli etmemişken, gösterdiğiniz ilgiden dolayı, hepinize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Uygulamamız sizin için en iyisini yapmak adına; ve sizin de buna, bir kaç saat içerisinde karşılık vermeniz, bizi gerçek anlamda sevindirmiştir.

Sitemiz, her geçen gün, yeni konular eklendik.e, asıl olması gereken şeklini alacak; ve konular da bir düzene girecektir. Dileyen arkadaşlarımızın, sitemizde yazarlık yapabileceğini de, belirtmek isterim. Sitemizin yazarları bölümünde 10 adet yazar bulunabilecektir. Bunlardan bir tanesi, dilerseniz siz olabilirsiniz. Ancak şunu hemen yazımda belirteyim: sitemize eklenecek olan yazıları yazacak olan yazarlarımız, anlatacakları konuları kendi cümleleri ile anlatmalılar. Kopyala yapıştır yöntemine kesinlikle yer verilmeyecektir; ve, yazarlık yapmak isteyip de kopyala yapıştır yapacak olan kişi aramızdan ayrılacaktır.
MaviBoncugum.Com sitemizde, hiç bir şekilde, kopyala yapıştır bilgi olmayacak; eğer birileri kopyala yapıştır yapacaksa, bu, bizim sitemizdeki yayınlanan yazıları, başka sitelerde yayınlamak ile gerçekleşecektir.
Sitemizde yazarlık yapmak isteyen arkadaşlarımız, yemek tarifi verebilir, güncel olayları yorumlayabilir, ya da bilgiler paylaşabilir, fıkra anlatabilir, şiir yazabilirler; ancak tekrar belirtiyorum ki, bunu yapacak olan kişi, kendi cümleleri ile yapmak durumundadır. Bu şartlar altında, MaviBoncugum’da yazarlık yapmak isteyen arkadaşlarımız, almina>maviboncugum.com adresine mail gönderebilir, yazarlık yapmak istedikleri kullanıcı adını, şifrelerini, ve mail adreslerini; ayrıca hangi konuda yazarlık yapmak istediklerini belirtebilirler. Sitemize yazarlarımızın yazılarının yayınlanmaya başlayacağı zaman, mail gönderen arkadaşlarımıza, bunu nasıl yapacaklarını anlatan bir mail ile geri dönüş yapılacaktır.
MaviBoncugum.Com’un yenilenen halini umarım beğenmişsinizdir diyerek; yazımı okumaya zaman ayırdığınız için de teşekkürlerimi sunarım.
Saygılarımla
Site Admini: Almina

Latest Comments
 1. mehmetali sivri

  sitenizde yazar olmak istiyorum

  • Almina

   almina@maviboncugum.com
   Hangi konuda yazı yazmak istiyorsunuz, daha önceden herhangi bir yerde yazı yazdınız ı? Daha öncebir kaç arkadaşımızla denedik, biz yazıyoruz dediler; ama kopya içerik aldılar, onun için de ben aslında buraya yazar aramaktan vazgeçtim. Sorduğum soruların yanıtlarını, verdiğim mail adresine gönderir misiniz

 2. Esin DÖNMEZ

  MERHABALAR SİTENİZDE YAZARLIK YAPMAK İSTİYORUM LİTFEN BENİMLE İLETİŞİME GEÇERMİSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası